1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Points - pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Lipiec 7, 2011.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Cześć, mam pytanie odnośnie MSP, mianowicie widze na Allegro że można kupić punkty w postaci kodu, lub też w postaci konta. Te drugie są tańsze, więc kieruje sie z zapytaniem dlaczego i jaka jest różnica jeśli kupie taki czy taki?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. FlaShaco

FlaShaco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Bany na konsole czy na konto?

5. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    norbert910 dzięki za info

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Masz konto na forum od bardzo dawna, 1000 postow i zadajesz takie glupie pytania na ktore odpowiedz padala 1725 razy.

Bana mozesz dostac jedynei na konto ktore zakupiles, czyli przy zakupie pobierzesz gre bez problemow ale po jakims czasie mozesz sie juz do niego nie zalogowac.

Dlatego kupuje sie pkt gdy ma sie dostep do konsoli aby je od razu wykorzystac. Pobieraz kupiona zawartosc mozesz przez 24h...

7. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up - Ja zawsze grałem offline i w kwestii Xbox Live jestem trochę zielony... Ale od tego jest forum, tak? W każdym razie dowiedziałem się co chciałem, dzięki Wam.

8. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    To ja mam takie pytanie. Ostatnio jak zakupuje się konto silver z punktami żeby coś pobrać trzeba zmienić windows ID wtedy nastepuje transfer punktow na inne konto. Co się stanie jak zamiast podanego ID od sprzedajacego zrobie transfer punktow na swoje macierzyste konto?

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    z tego co czytałem to właśnie za takie konta idą bany na KONSOLE, ale na dobrą sprawę JEST TO NIEPOTWIERDZONE, bo wszysycy o tym mówią a nikt naprawdę tego nie doświadczył :p tak więc jak byś kupił i dostał bana to daj znać na forum, to będzie w końcu wiadomo :p

10. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Jak dostane to powiem :) Z tym banem na konsole za te konta to tak jest jak z Yeti: podobno jest ale nikt nie widział. Nie spotkałem się jeszcze z nikim kto dostał bana za takie konto (mówię o banie na konsole) ale gdzieś czytałem że potrafią zablokować takie konto (nawet wyżej o tym pisali). Nawet na tylu użytkowników na tym forum co korzysta z tych kont nikt nie napisał że dostał bana a nawet że takie konto mu zablokowali. Nawet można powiedzieć że sam Microsoft wyciągnął rękę w stronę użytkowników takich kont bo jakiś czas temu licencje można było przenosić raz w roku a teraz można to robić co cztery miesiące albo co trzy (już nie pamiętam ale wiem że można częściej niż 1 raz w roku).

11. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie. Sam już na 2 kontach zmieniałem ID i nikt nie zablokował kont, już nie mówiąc o banie na konsole. Na innym forum widziałem wpis jednej osoby o zablokowanym koncie i tyle. Może odezwałby się ktoś, kto sam miał taki przypadek albo zna kogoś, kto... bo na razie to Yeti jak nic. Handel trwa w najlepsze, straszą, gwarancja na konto 24h (kiedyś na punkty, teraz na całe konto) i jakoś nic nie słychać o banowaniu.
    A licka co 121 dni.

12. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie. Sam już na 2 kontach zmieniałem ID i nikt nie zablokował kont, już nie mówiąc o banie na konsole. Na innym forum widziałem wpis jednej osoby o zablokowanym koncie i tyle. Może odezwałby się ktoś, kto sam miał taki przypadek albo zna kogoś, kto... bo na razie to Yeti jak nic. Handel trwa w najlepsze, straszą, gwarancja na konto 24h (kiedyś na punkty, teraz na całe konto) i jakoś nic nie słychać o banowaniu.
    A licka co 121 dni.

13. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Gdzieś na jakimś forum wypowiadał się ziomek jakiś o tych kontach i pisał że MS na tym nie traci bo nawet jak kasa jest z kradzionych kredytówek to jest to ubezpieczone i MS zarabia bo ktoś kupi (kasy nie oddają), komuś kasa wydana na MSP wraca znowu na konto bo jest ubezpieczona i koło się zamyka. Jak by MS tracił kasę to szybko by z tym zrobił porządek tak jak z tymi generatorami kodów co wyciekły chwila moment i po bólu a tych kont są tysiące i jakoś jest cisza. Nikt nie napisze bo raczej nikt nie dostał. Ja mam konto zakupione 2 tygodnie temu i dalej mi wisi na nim 80MSP. To że dają taka gwarancje to wolą się zabezpieczyć (po co później im problemy z kolesiem któremu znikną punkty). Co do konto to oni ich też nie usuwają ewentualnie mogą zblokować. Jedno konto mam od 4 miesięcy i nic się z nim nie dzieje. Trzymam jej w celach testowych aby sprawdzić czy blokują je czy nie i co jakiś czas się na nie loguje.

Zmieniałeś ID na swoje główne konto czy według zaleceń sprzedawcy?

14. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zmieniałem raz na jakieś wymyślone (to było od Chińczyka) a drugi raz na podane w mailu (to było z allegro). Na główne nie zmieniałem. Da się tak? I co, przejdą punkty na główny profil czy będą 2 profile na jednym adresie?

15. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Właśnie nie wiem mi wydaje się że skoro teraz z jednego win ID przechodzą to powinny przejść bez problemu. Jak wezmę wypłatę to kupie jakieś najtańsze konto z punktami założę jakieś inne konto przez stronę z adresem na *@wp.pl i zobaczymy czy przejdą punkty. Jak tak zrobię to dam znać. Tylko szkoda by było jak by mieli główne konto blokować :(

16. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Przeglądając działa Giełda/Zamienię natrafiłem na coś takiego: cyt: "Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na kradzież ze sklepu." a poprzedni mail mówi o transferze jakiś punktów... Więc na pewno blokują konto. Ogólnie rozmowa była o wymianie kont no jedne z użytkowników miał na meilu od tego konta taki komunikat. Dokładnie napisane to jest w poście nr #518 (Giełda/Zamienie)

17. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli w końcu jak? Nie można kupować z allegro nawet w postaci zdrapki kodów na MSP/Xbox Live? Czy tylko kont żeby odzyskać pkt? (tańszych)

18. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A kupowal ktos punkty bezposrednio od chinczykow? Taniej.. a to samo. Mialbym pare pytan do takiej osoby ;)

19. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Można i to i to tylko że te gotowe konta z punktami mogą być zablokowane po jakimś czasie. Dlatego sprzedawcy piszą żeby wszystkie punkty wydać i wszystko pobrać jak najszybciej. Bo jednym konto mogą zablokować innym nie. Mi jeszcze żadnego nie zablokowali.

20. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Taniej wychodzi jak kupujesz np. ze 100 kont :) przynajmniej ja takie aukcje widziałem. Jak chciało się kupić np. tylko 2 konta to wychodziły ceny bardzo zbliżone do naszych i jak ktoś chciał zaoszczędzić 2 lub 3 zł to się łasił na takie konto. Nie raz wychodzi nawet o wiele drożej chcąc kupić na tych azjatyckich aukcjach. Więc albo trzeba szukać albo trafić okazję albo kupić 100 kont :)

21. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Te 100 kont tez trzeba wykorzystac w 5h? . Czy jak oni wtedy to robia?

W kazdym badz razie dzieki za informacje, zostane przy allegro ;)

Wczytywanie...

Poleć forum