1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft points - ważne pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ino, Kwiecień 10, 2011.

1. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam! Mam do was pytanie. Znajomy powiedział mi ostatnio, że microsoft wprowadził jakieś nowe zabezpieczenia, które nie pozwalają kupować rzeczy z marketplace przez konta kupione na allegro/ebayu itp. Mówił cośtam, że konta zrobione przez automaty nie będą działać.
    Czy to prawda? Czy microsoft zrobił coś takiego, albo coś podobnego? Zauważyłem, że na allegro nagle jest mniej ofert sprzedaży ms points. Zastanawiam się czy powodem jest to, co powiedział mi znajomy.
    Proszę o odpowiedż i jak wiecie coś więcej, to proszę napiszcie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem 2 dni temu jeszcze za 50 zł konto i wszystko było w porządku. Teraz widze, że ten sam sprzedawca ma te same konta za 95 zł. Nie kupujcie za tą cene kont bo to zdzierstwo. Na moje oko nie zmieniło się wiele a na pewno nie na tyle, żeby konta były 2 razy droższe. W tej cenie mamy już pudełkowe wersje gier na żądanie

4. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    przemo ale za 95zl nie masz jednej gry tylko 3, co do cen to tylko polscy sprzedawcy wala w kulki i podnosza sobie marze o 100% - nie dajcie sie oszukac

5. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    To prawdopodobnie przez 'niszę' na 'rynku'.
    Chińczycy już nie robią aż tyle kont, albo zrobili sobie jakąś przerwę, dlatego takie ceny wysokie

6. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W jednym temacie o tych kontach dałem link do aukcji, gdzie prawdopodobnie konkurencja wykupywała wszystkie konta po 50 zł ( z 1000 wykupili jakieś 980 ), sprzedawca nawet w swoich aukcjach ostrzegał przed nimi a teraz jak widze sam ma konta w tych cenach. Hashpl za 95 zł masz grę oryginalną, która ma cały czas wartość o ile jej nie spalisz. Te konta nie oszukujmy się do końca legalne nie są i jednak ich początkowa wartość była uczciwa a dzisiejsza jest już chamstwem. Szczególnie, że to wszystko przez sprzedawców, którzy prawdopodobnie wkopali kase i chcą ją odzyskać lub nie chce im się wysylac tyle kont i wolą sprzedać 5 zamiast 20 mając podobny zysk. Zmowę widać gołym okiem. Chętnie zakupie jeszcze kiedyś takie konto ale na pewno nie po dzisiejszej cenie.

Wczytywanie...

Poleć forum