1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

microsoft points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati730, Maj 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mati730

mati730 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was serdecznie po męczącej majówce :) mam mały problem otóż kupiłem bf3 i chciałem zagrać na multi pisze o goldzie ok ide do sklepu kupiłem na 3 miechy już zadowolony jestem i tu nagle bęc pisze trzeba zapłacić 800 microsoft points u mnie jest tylko 4200 za 170 zł więc kupować nie będe konta w banku nie mam a na poczte nie chce mi sie iść i teraz mam na koncie 125 zł czy dało by rade sms wykupić kod na 800 mp ? za fajne odpowiedzi strzelam +

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Raczej nie ma takiej opcji by kupić punkty za smsa.
    Na allegro jest o wiele taniej. Co i tak nie zmienia faktu, że musiałbyś wykonać przelew.

4. mati730

mati730 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że są opcje na sms ale na +2000 mp a ja chcem tylko te 800 na bf3

5. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wierzę że jest opcja 2000 punktów za sms jak tak to podaj link albo coś w tym stylu. Tak ciężko wejść na np. allegro kupić iść na pocztę i zrobić przelew?? 3 dni i masz już punkciki :) nie jest ciężko :)

6. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    nie ma żadnej opcji przez sms (w sensie że zabiera kase z konta telefonu) jest coś z smsem ale to chodzi o aktywacje jakiegoś konta więc potem będziesz i tak musiał zrobić przelew. Nie ma innej opcji albo przelew albo idziesz do sklepu i kupujesz.

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Sprzedawca dostaje jakieś 50% zysków z SMS Premium, więc musiałbyś zapłacić drugie tyle. Interes życia.
    Założenie konta w banku to 1,5 godziny, albo zawsze możesz wpłacić na czyjeś konto w kasie banku.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum