1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez superdemonix, Grudzień 24, 2013.

1. superdemonix

superdemonix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem sobie 2100 microsoft points , elegancko wpisałem kod - Działa ! Dostaje informacje że mam bodajże 110 zł na koncie i chce kupić sobie konto gold na 3 msc , kwota 79zł - potwierdzam zakup a nagle wyskakuje mi informacja żebym wybrał inną metodę płatności , i nie mogę kliknąć w te 110zł tylko muszę paypala lub kartę kredytową .. co zrobić ?!
    EDIT:
    Ma ktoś jakieś pomysły ?
    EDIT:
    gdy chce potwierdzić zakup wyskakuje " nie znaleziono poprawnej opcji płatności dla konta" wybieram dodaj opcję płatności i na pierwszym miejscu mam Konto Microsoft 110,24zł tylko że na "szaro" i nie da się tego kliknąć , a niżej mam zarządzaj opcjami płatności i moge tylko dodać paypala i karte

Nie opisuj tego problemu w każdym temacie i czekaj cierpliwie na odpowiedź,
    Nie pisz post pod postem ,tylko edytuj
    #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Bo nie wykupisz za punkty MS Konta Gold, osobno sa zdrapki na to na allegro lub zostaje Ci karta ewentualnie Paypal

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie to co kolega wyżej!
    MS sam o tym mówił

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za tą kasę możesz kupować bodajże tylko gry w wersji cyfrowej. Gold allegro lub po dodaniu karty kredytowej lub paypal.

Wczytywanie...

Poleć forum