Microsoft Points

ixikus

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Podobno w sierpniu 2013 weszła aktualizacja ixa dzięki której, nasze punkty ms zamienić się miały w gotówkę. Moje pytanie jest do was takie. Czy wam się to zmieniło czy nadal macie MP ? Bo ja nadal mam punkty ms i nie mogę pobrać żadnych DLC ani nic innego. Każe mi dodawać kartę kredytową a wcześniej była możliwość zamiany MP na chociażby stroje dla avatara. Czy trzeba zrobić coś specjalnego, żeby zamienić MP na zł ?
 

FarbaPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja nadal mam punkty ms i nie mogę pobrać żadnych DLC ani nic innego. Każe mi dodawać kartę kredytową a wcześniej była możliwość zamiany MP na chociażby stroje dla avatara. Czy trzeba zrobić coś specjalnego, żeby zamienić MP na zł ?
Nie wiem czym to może być spowodowane, upewnij się czy masz wystarczająca ilość Microsoft Points (właściwie gotówki) żeby kupić np. DLC. Wiem że wtedy gdy Microsoft to wprowadził była aktualizacja systemu i po zainstalowaniu tej aktualizacji punkty zamieniły się na gotówkę.

Czy wam się to zmieniło czy nadal macie MP?
Tak, automatycznie punkty Microsoft Points zmieniły mi się na zwykłą gotówkę.
 

ixikus

Użytkownik
Użytkownik
A ile trzeba mieć tych punktów ? Ja mam 1335 i starczy już na jakiś dlc powiedzmy teraz w cenie 3PLN ale nadal nic...
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ty nie mylisz przypadkiem M$ points z gamerscorem ? :p
 

Herostrates

Użytkownik
Użytkownik
Włssnie mam pytanko, jak zdobywac MSP? I gdzie sprawdzic ile ich mam? Bo GP to wiem tyle ze są do niczego nie potrzebne jedynie pokazuja TWoje osiagniecia w grze.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Microsoft Points sie nie "zdobywalo" tylko kupowalo za gotowke, obecnie juz nie funkcjonuja tylko jest normalna waluta
 

FarbaPL

Użytkownik
Użytkownik
I gdzie sprawdzić ile ich mam?
https://commerce.microsoft.com/PaymentHub

Właśnie mam pytanko, jak zdobywac MSP?
Kupujesz kartę pre-paid albo klucz na te punkty.
 

Do góry Bottom