1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Points

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hiszpan3lek, Sierpień 11, 2010.

1. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Witam
    Chciałbym was spytać jak sprawdzić jaki mam region konta xbl?
    Chce kupić microsoft points zmieniłem na windows live id Hiszpania jak i region konsoli na Hiszpanię czy mogę kupić microsoft points dla EU czy musze kupywać dla USA gdzie to najlepiej sprawdzić?

edit:
    Dodam również że Region na moim koncie na xbox.com jest Hiszpania

edit2:
    Oto chodzi że już nie pamiętam zakładałem 3 konta...
    I jedno na USA drugie na Hiszpanie a więc? Region/Kraj na stronie xbox.com mam Hiszpania czyli EU, a więc jeżeli kupie microsoft points dla EU będzie działać tak?

//HoFi: Świeżaki to nie miejsca dla usera z 38 postami na zakładanie tematu ,następny taki temat i warn !! \KOSZ!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bobofrut

bobofrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na jaki kraj założyłeś konto XBL. Ów kraj jest odpowiedzią na twoje pytanie.

Wczytywanie...

Poleć forum