Microsoft Points

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałem się spytać czy ktoś kupuje ms points na tego typu aukcjach: 400 GIER ZA MICROSOFT POINTS XBOX MS 360 24/7 (1405730305) - Aukcje internetowe Allegro

Ogólnie to chciałem wiedzieć, czy rzeczywiście wszystko działa bez zarzutu i czy warto to kupować :D

Z góry dziękuje za rozsądne odpowiedzi!@
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie kupuje ale znajomy tak chwali sobie to gry ściagaja się dość szybko wiec luz.
 

KamiLLCR7

Banned
Wszystko działa bez zarzutu , możesz śmiało kupować . Za te pkt o wiele taniej kupisz gre/y no i nie musisz wkładać płyty do napędu ;)
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tak wszystko dziala, sam mam zamiar kupic od uzytkownika naszgo forum.
6000 MICROSOFT POINTS XBOX LIVE POLSKA 24H SPRAWDZ (1398335836) - Aukcje internetowe Allegro
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Tylko strzez sie ofert typu konta z kupionymi grami,potem moga byc problemy i trelebele.
 
Tylko strzez sie ofert typu konta z kupionymi grami,potem moga byc problemy i trelebele.
Dokladnie. Sam sie naciolem. Fakt ze kusi cena, ale 6000k ms points lepiej spelnia swoja role. Sciągasz bezproblemu i grasz.
 

laki19851

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sam sprzedaję konta silver na allegro. Używam ich już jakiś czas i uważam że są świetnym rozwiązaniem. Tanio i Legalnie :)
Gdybyś był ktoś zainteresowany to zapraszam :)
6000 MS Microsoft Points xbox 360 PL/USA Od Ręki__ (1406396461) - Aukcje internetowe Allegro
Powołując się na forum będzie mały rabacik. Pozdrawiam
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Sam sprzedaję konta silver na allegro. Używam ich już jakiś czas i uważam że są świetnym rozwiązaniem. Tanio i Legalnie :)
Gdybyś był ktoś zainteresowany to zapraszam :)
6000 MS Microsoft Points xbox 360 PL/USA Od Ręki__ (1406396461) - Aukcje internetowe Allegro
Powołując się na forum będzie mały rabacik. Pozdrawiam
Mały tzn jaki? :)
 

hashpl

Banned
Dokładnie tak jak poprzednicy mówią . Jest to bardzo dobre rozwiązanie, chyba najtańsze legalne granie.Jest tylko 1 "wada" - potrzebny jest pojemny dysk twardy bo jak wiadomo GoD zajmują od 5 do 7 gb.

Pozdrawiam
 

Do góry Bottom