Microsoft Points

domofon

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej i bezpiecznie kupić MP.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Najbezpieczniej to zdrapkę oryginalną kupić! Są też tanie na allegro ale jak to jest z ich legalnością to nie wiem. Niektórzy twierdzą, że można za te tanie pkt dostać bana!
 

lolek1990

Użytkownik
Użytkownik
Warto też przejrzeć zagraniczne serwisy aukcyjne, szczególnie te wschodnie gdyż są tam ciekawe oferty no i tańsze czasami niż u nas
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro są aukcje ze zdrapkami , są one tańsze niż nasze regionalne . Podobno są to zdrapki z jakiś eventów promocji etc. Są też aukcje z kontami z msp , te są na 99% z kradzionych kart kredytowych.
 

domofon

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki za informacje, najlepiej chyba kupić te oryginalne.
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
A te "kradzione" to najtansze u chinczykow, polaczki na allegro tez biora od nich.
 

krolik91

Świeżak
Świeżak
Hej, mam problem. Chcę skasować konto i zrobić nowe czy można MP jakoś przelać z konta na konto?
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
nie
 

mnu34

Użytkownik
Użytkownik
Za te kradzione lecą bany, ale jak chcesz kupić jakąś grę za MSP to polecam zestawy :)
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Żadne bany nie lecą
 

mnu34

Użytkownik
Użytkownik
Żadne bany nie lecą
Chyba masz jakieś stare info :) Za zmiane id lecą :p
 

benybenassi

Świeżak
Świeżak
A za kupowanie konta gold np. na rok na allegro lecą bany?
 

KrySpeQ

Użytkownik
Użytkownik
Niewiem jak to jest z Allegro... moj znajomy korzysta z tej strony gdy chce kupic Golda.. i jeszcze zadnego przypalu nie mial.

XBOX Live Gold, Punkty, Microsoft Points
 

Skoczek26

Świeżak
Świeżak
Dajcie spokoj, jakie bany... Nawet jesli cena tych punktow jest podejrzana to nie ty za to bekniesz a sprzedajacy, skad mialbys niby wiedziec jak je zdobyl ;P juz ze 3 razy zrobilem takie zamowienia na allegro i gosciu u ktorego to kupowalem powiedzial ze konta sa sztucznie generowane z gotowymi punktami a karty kredytowe sa zmyslone, ale nie wiem czy to mozliwe :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Eh nie umyślne paserstwo do chyba 4 lat więzienia za kupowanie msp o podejżanej cenie beknie i sprzedawca i kupujący.

Ale jeśli cena jest normala i sprzedawca godny zaufania to kupuj mi chodzi o np normalna cena 100 zł a ktoś sprzedaje za 10
 

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedam konto z GTA SA (VPN)!
Z LICENCJĄ ZA 7zł!
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Ktos powiedzial, ze leca bany ikazdy powtarza nikt jeszcze tego nie udowodnil - a na aukcjach same pozytywy ;)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja napisałem co od strony prawnej od MS to jedyne z czym się spotkałem potwierdzonym to blokadą konta bo ktoś dostał akurat ten kod na MSP od MS i wyszło że 1 użycie to kradzież skąd miał ten kod sprzedawca nie wiem.

HerlokPL post z raportowany nie dość że handel w dziale dla Świeżaków to spam do tego.
 

crashdiet

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,a ja kupiłem dzis od chinola na dhgate 10 tys pkt okazalo sie ze da mi to na 3 kontach ,jedno faktycznie chyba stworzone tylko dla punktow bo czyste ,na drugim byly juz kupowane gry itp bo widac w historii ,trzecie zas to juz calkiem jakas paranoja bo nie ze dosc duza liczba zakupionych gier/dlc itp to jeszcze abonament gold na 12 miesiecy plus kilka kart platnicznych dodanych ,i tak wlasnie zastanawiam sie czy to olac czy moze zglosic do prawowitego własciciela bo mejl jest podany w danych ,jak sadzicie co uczynic ?bo z drugiej strony jeszcze gosc moze miec do mnie pretensje ze z jego konta wydalem 2000 punktow :D
 

Do góry Bottom