1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ogi, Kwiecień 21, 2012.

1. Ogi

Ogi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
    Witam, chciałbym zagrać w BF3 na piracie, potrzebuję 800 ms points na online pass oraz 18 lat, mam zarejstrowane konto które ma 15 lat, zrobiłem nowe i muszę wbijać od nowa 800 ms czy mogę jakoś przenieść je ze starego konta? (nie chce kupować) Lub jeżeli się da to czy mogę zmienić wiek? Dałem już w konsoli "Dorosły" oraz zmieniałem wiek hotmaila na jakiejś tam stronie na 20 lat (dalej nie działa). Więc czy da się jakoś przenieść ms points z 1 konta na drugie lub czy da się zmienić wiek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Musisz kupic nowe ms pointsy.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Po co ma kupować nowe ms, przecież online pass przypisany jest do konsoli nie do konta... Jak kupisz pass na obojętnie jakim koncie będzie działać na wszystkich...

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Online pass zakup na tym koncie co masz punkty bo online pass jest przypisany do konsoli wiem z doświadczenia :) na jednym online pass gram ja i brat na oddzielnych kontach :)
    Battlefield 3 jest od 16 lat :)

6. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A na przyszłość zawsze rejestruj konta na 18+. Podobny problem jest z FIFĄ 14 na PC a konkretnie ultimate team. Jak jesteś poniżej 16 lat nie pograsz :) mimo, że masz oryginalną grę.

7. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB

za odkop roku

Wczytywanie...

Poleć forum