1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

microsoft points

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NiePoTwarzy, Listopad 16, 2012.

1. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Witam , kiedys korzystalem z kilku stronek w ktorych kilkalem na reklamy wypelnialem je po kilkunastu reklamach chyba 15 otrzymywalem do wyboru konto gold na 3 miesiace lub 6 nie pamietam juz lub 800 lub 1600 microsoft points... Gdy ostatnio chcialem sobie wejsc na ta stronke niestety juz jej nie ma... zna ktos jakies strony do zdobycia microsoft points ?

http://www.NIE probowalem rowniez tej stronki ale nie dodaje mi ptk ; /

2. Lotnik421 Xbox One

3. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    To jest jeden wielki F.A.K.E! Wyłudzanie informacji i naciągactwo, nie istnieją żadne strony, które dadzą Ci za darmo, Golda lub MSP.

4. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Istnieja wiem bo korzystalem.

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jeśli znajdziemy stronę, na której musimy wchodzić w reklamy, a zarobienie punktów trwa dość długo, to są szanse, że to nie Fake. Ja znalazłem dzisiaj coś takiego: https://NIE/ Zapraszamy ludzi, i dostajemy punkty. Ale widać że może (a nawet musi) być fake, bo za 10 osób dostajemy 2100 MSP. Ale spróbować zawsze można. Mi by tam wystarczyło 500 MSP, bo już mam 100 a chciałbym wreszcie kupić BF 1943, bo bardzo mi się podoba, a akurat jest przecena.

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: microsoft points

:facepalm:
    Kto myśli że za kilka reflinków dostanie 9000MSP jest głupi.
    Szkoda czasu i prądu.

Nikt nigdy nie da wam darmowych punktów (poza bingrewards ale to co nnego)

NIE MA generatorów MSP, Xbox Live, etc.

Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum