1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Polska: U nas cena X360 nie wzrośnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez hawkes, Sierpień 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Po tym jak wczoraj zamieściliśmy informację o planowanej podwyżce cen konsoli Xbox 360, skontaktował się z nami przedstawiciel polskiego oddziału firmy Microsoft. Jak się okazuje, podwyżka nie dotknie naszego kraju.
    Bez zwłoki oddajemy głos Panu Jakubowi Mirskiemu, Marketing Managerowi Microsoft Polska:

"W związku z korzystną sytuacją na rynku walut (kurs euro w stosunku do PLN) zmiany cen Xbox 360 Arcade nie powinny być odczuwalne w polskich sklepach (w stosunku do pierwszej połowy tego roku). Aktualne zapewne będą się kształtować w przedziale 799-899 PLN. Każda konsola Xbox 360 w wersji Arcade będzie zawierać w zestawie grę Banjo – Kazooie: Nuts & Bolts." Wow... czyżby u nas miało być lepiej niż u innych?...

Naszego wczorajszego newsa dotyczącego podwyżki ceny X360 znajdziecie TUTAJ.

Żródło: Microsoft Polska: U nas cena X360 nie wzrośnie / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    Gada dyrdymały!! Wczoraj wieczorem byłem w Saturnie i Empiku (Wrocław) gdzie zostałem poinformowany, że konsole x360 zdrożały średnio o 100pln (dostawa 18.08.2009).
    Elite zestaw z dwoma grami Burnout i Trival 1250pln (ten zestaw to zawsze jest jasper??) o_O
    Arcade 880pln gra gratis? jaka gra ja tam jej nie widziałem!!
    Pogłupieli już do reszty z tymi cenami, chciałem u nich wczoraj zakupić sprzęt miałem w kieszeni 800pln to mi piachem w oczy!!! (o żadnym rabacie nie było mowy tylko gadanie, że i tak to dobra cena).
    Coby nie było, macie dowód:
    [img=http://img44.imageshack.us/img44/2234/18082009284.th.jpg]

Pozdrawiam
    AW
    Ps. Sprzedam Nintendo DS lite kolor róż w super idealnym stanie za 300pln z super bonusami

4. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    OMG arcade za 879 zł ? Oc*pieli ? O_O

5. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Haha wycofali Pr0 i wszyscy myśleli że w cenie pr0 bedzie elite a tutaj widać ze elite zostało tak jak było a arcade w cenie pr0 . <no comment>

Microsoft za MacroSumy. .

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    hehehe a w grudniu jeszcze były po 600 zł nóweczki + dwie gry gratis :D (mowa o arcade)

7. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Wiecie, według mojej teorii to przy wycofaniu wersji Pro wersja Arcade zdrożeje aby Xbox 360 Elite mógł stanieć. Jeśli tak to wyjdziemy na 0, z tą różnicą że Elite bardziej będzie opłacało się kupić.

8. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale kicha ;/ Ciekawe jak będzie do końca tego roku

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    sklepy podwyzszyly cene arcade starego zeby zarobic,temu nie ma w srodku gry(ktora byc powinna) wiec walki pierdziela ze to nowa cena;]

poprostu:mieli np arcade za 800,nagle m$ podniosl ceny w UK to polskie sklepy podwyzszyly automatycznie u siebie i wmawiaja glupoty;]

10. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Miedzianek ale idzie laik do sklepu i widzi Arcade za 879 zł ktoś mu podsunie myśl że dobra cenna itp. wejdzie na forum i zobaczy jaka powinna być cenna i co zrobi ?? jedynie towar do sklepu i poczekać , a zapewniam cię że laik będzie bał się ściągać z allegro :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum