1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft poprawił framerate w grach ze wstecznej kompatybilności na XOne!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 21, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Opcja wstecznej kompatybilności dostępna na Xbox One to wspaniała atrakcja, w ramach której mamy już dostęp do ponad 200 tytułów z X360. Niestety gracze mieli jeszcze niedawno powody do narzekań w zakresie działania wielu starszych produkcji

Całe szczęście, że Microsoft w końcu pochylił się nad tematem bezproblemowego funkcjonowania gier we wstecznej kompatybilności. Gracze narzekali na wyraźne spadki framerate'u w Forza Horizon czy w Wiedźminie 2. Okazuje się, że w ostatniej aktualizacji systemowej gigant z Redmond wprowadził po cichu pewne zmiany w sposobie emulowania X360 na XOne, co zapewniło znaczne poprawienie działania większości gier dostępnych we wstecznej kompatybilności.

Informację potwierdził na swoim Twitterze Mike Ybarra, dyrektor działu Xbox Program Management, który napisał, że "Poprawiliśmy kilka bugów w ostatniej aktualizacji, które dotyczyły tych problemów". Wielu użytkowników Reddit zanotowało poprawę działania emulowanych gier.

Przykład problemów występujących przed zainstalowaniem ostatniej aktualizacji systemowej znajdziecie poniżej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    kiedy była ta aktualizacja bo fh nadal się lubi przyciąć...

4. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Ja dostałem wczoraj.

5. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    ja nie zauważyłem żadnych przycięć w fh i w żadnym innym tytule przed aktualizacją

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @MatGlo@MatGlo
    oj były w FH1.
    Jak człowiek długo sobie grał 2-3 godzinki to po jakimś czasie zaczynało nieziemsko ścinać.. Z niewiadomych przyczyn. Tak mi właśnie zrobiło parę razy przy swobodnym zwiedzaniu krajobrazu.

Jak jest teraz to nie wiem bo nie grałem jeszcze w FH1 po aktualizacji.

7. wiisixtythreePL

wiisixtythreePL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj pojawiła się aktualizacja (ponad 800mb) do Gears of War 3, więc może też coś poprawili

8. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Tez miałem aktualizacje wczoraj tylko nie pamiętam ile mb ale trochę wazyla

9. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ostatnia aktualizacja (chyba z wczoraj) ważyła coś ponad 400MB z tego co kojarzę

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po 2-3h? To i tak miałeś farta, bo mi po kilku minutach robiły się takie ścinki jak na tym filmiku, że mi się odechciało w to grać. Aktualizację do FH1 miałam, ale również nie grałam jeszcze po aktualce w tą grę także nie wiem czy coś się naprawiło czy nie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum