1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft poszukuje ludzi do prac nad grą... AAAA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Na stronach Microsoftu pojawiło się bardzo ciekawe ogłoszenie o pracę. Firma poszukuje w nim ludzi do prac nad grą typu... AAAA, która miałaby trafić na konsolę giganta z Redmond.

O co cały ten hałas? Do tej pory wysokobudżetowe gry (np. Mass Effect 3, czy Call of Duty: Modern Warfare 3) były oznaczane, jako produkcje typu AAA (ewentualnie z plusem).

Z kolei Microsoft poszukuje producenta wykonawczego, który miałby dowodzić zespołem pracującym nad grą AAAA. Nie jest to pomyłka – określenie takie zastosowano w ogłoszeniu trzykrotnie. Nie wiadomo jednak, czy jest to zwykły chwyt marketingowy, czy też gigant z Redmond rzeczywiście zamierza wprowadzić wraz z taką produkcją zupełnie nową jakość. Kto wie, może tak będą oznaczane gry tworzone z myślą o next-genach (w tym przypadku: X720)?

źródło : Microsoft poszukuje ludzi do prac nad grą... AAAA / CD-Action - Microsoft, Rynek gier, Xbox 720

2. Lotnik421 Xbox One

3. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Może jakieś nowe Halo czy cos takiego? Nowy exclusiv by sie przydał:D

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Całkiem coś nowego w dziedzinie gier ( całkiem nowa gra ). Coś takiego jak Call of Duty 4 pierwsza i jedyna w swoim rodzaju taka gra a której wszyscy twórcy FPS się wzorowali. Nie chodzi mi o nowego coda czy gears czy halo tylko na prawdę coś NOWEGO.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Forza 4 mogłaby być spokojnie AAAA, nowy Mass podobnie, takie MW3 zasługuje co najwyżej na AA (bądźmy szczerzy, ta gra może się podobać, ale jakościowo nie można jej porównywać do poprzednio wymienionych przeze mnie gier).

No ale cóż, z chęcią sprawdzę, co tam nasz kochany Microsoft szykuje. Śmiesznie by było, gdyby to okazała się gra na Kinecta, oczywiście byłby to szyderczy śmiech...

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    UP a jak myślisz kinect game :D to będzie

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Też tak pomyślałem, gra AAA od Microsoftu? Kinect required for sure !

8. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taaa, co jeszcze? :cocksure: . . .

Mam nadzieję, że w końcu jakiś nowy ex. Na Playstation 3 jest ich mnóstwo i szczerze, zazdroszczę im niektórych gier.

9. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Ja baaardzo bym chciał jakiegoś dobrego Exclusiva,jakie ma PS3 ponieważ zazdroszczę po prostu posiadaczom konsoli sony ;(Gdyby zrobili grę dobrą jak Uncharted albo Little Big Planet (Uwielbiam tą grę) to od razu bym kupił.Czekamy na dobrą grę posiadającą Dubbing jak to robi SONY :)

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie jestem w stanie tego racjonalnie pojąć więc stwierdzam że jednak się walnęli o jedno 'A' :D
    poza tym to jest wyznaczenie nowej klasy gier, ustanowienie nowej poprzeczki więc to tak jakby nagle ktoś powiedział że jest ktoś wyższy rangą od Generała w wojsku (i nie kłóćić mi się tu o marszałka! )

11. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ależ oznaczenie AAA czy AAAA jak kto woli, nie oznacza jakości gry, kto miałby to oceniać, to oznacza jaki jest budżet produkcji, ludzie zrozumcie to.

Może i mw3 dla przykładu to jest silnik stara kaszana, ale jest to jak najbardziej gra AAA, bo budżet produkcji był wysoki.

12. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Pewnie znowu jakiś shit dostaniemy, a potem na PS3 wyjdzie znowu jakaś super produkcja i o kant **** takie coś rozbić.

13. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pesymizm jest zly dla zdrowia

14. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Nie lepiej zainwestować w więcej niż jedną konsolę? Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Co do samej produkcji to mogliby w końcu zrobić coś naprawdę dobrego co wykorzystuje kinecta. Nie jakieś guano dla niepełnosprawnych czy kolejną śmieciową produkcje dla dzieci tylko coś porządnego. Dajmy na to, coś w stylu L.A Noire, w klimatach "Raportu mniejszości" pomieszanego z "Łowcą Androidów" a wszystko doprawione zagadką detektywistyczną rodem z "Trylogii Nikopola". Biorę w ciemno. Ale znając życie to to są moje marzenia a w rzeczywistości dostaniemy wirtualnego smokozająca do głaskania.

15. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Na każdym kroku nex-gen i tak dalej. Boże mam już dosyć... Was to już nie męcz? Jak będzie coś wiadomo na pewno odpowiednie firmy nas o tym poinformują a tak od plotki do plotki. Już o tym słychać przynajmniej od 2 lat! A next-gen'ów jak nie było tak nie ma nadal, oczywiście nie mylić z tenisistą Rafael Nadal :)

16. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Zobaczymy,może MS wkońcu się postara i zrobi grę zasługującą na miano Exclusiv.Narazie Microsoft nie zachęca nowych posiadaczy konsoli czymś po za kinectem.No oczywiście jest Forza,Fable itp. Ale jest tego stanowczo za mało.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum