HOT! Microsoft potwierdza - latem każdy Xbox One zamieni się w devkit!

bezelex

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy przez ten devkit ułatwi złamanie XONE na tyle żeby w przyszłości był "przerabialny" jak X360.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po tym filmiku myślę że będzie wysyp badziewnych apek za dolca
coś jak indory na ps4. :D
 

warone

Banned
Użytkownik
A niektórym tylko przerabianie konsoli w głowie
 

bezelex

Użytkownik
Użytkownik
A niektórym tylko przerabianie konsoli w głowie
A co w tym złego ? :play: Tak czy siak wkońcu do tego dojdzie :patrzy:
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A co w tym złego ? :play: Tak czy siak wkońcu do tego dojdzie :patrzy:
OBY NIE
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A co w tym złego ? :play: Tak czy siak wkońcu do tego dojdzie :patrzy:
Xbox one się trzyma w ps4 juz modyfikacja nie unikniona. Dlatego najprawdopodobniej będzie "PS 4,5" z mocnieszymi prockami wieksza ilością ramu i rozdzielczością pochodząca do 4K

Wysłane z mojego Honor 7.
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Xbox one się trzyma w ps4 juz modyfikacja nie unikniona. Dlatego najprawdopodobniej będzie "PS 4,5" z mocnieszymi prockami wieksza ilością ramu i rozdzielczością pochodząca do 4K

Wysłane z mojego Honor 7.
Już widzę jak będzie ps4,5 :D.
Chciałbym to nawet zobaczyć :D i ten mass crying na forach ^^

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Już widzę jak będzie ps4,5 :D.
Chciałbym to nawet zobaczyć :D i ten mass crying na forach ^^

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Wszystko na to wskazuje, ze tak się zakończy

Wysłane z mojego Honor 7.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Xbox one się trzyma w ps4 juz modyfikacja nie unikniona. Dlatego najprawdopodobniej będzie "PS 4,5" z mocnieszymi prockami wieksza ilością ramu i rozdzielczością pochodząca do 4K

Wysłane z mojego Honor 7.
Nie wiem skąd masz takie info ale skoro tak, to mi to na rękę... <ok>
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wpisz w google ps4 4k, zobaczysz artykuły

Wysłane z mojego Honor 7.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
UP akir - no czytałem, czytałem ale jak dla mnie to chyba raczej plotki.
Piszą o tym w różnych artykułach, podają tam że oprócz PS4 to także Xbox One będzie w nowej wersji przystosowanej do 4K ale nie sądzę że Sony i MS wypuszczą takie modele i zdecydują się na taki krok.
Jednak gdyby to się potwierdziło to jestem ZA !
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nowa funkcja nie dla mnie, ale plus za inicjatywę. Może MS w taki sposób wyłapie jakichś zdolnych programistów do pracy nad przyszłymi produkcjami na XO.

Mam tylko nadzieję, że zawartość będzie w jakiś sposób kontrolowana. Nie chciałbym dostać wirusa usuwającego zawartość dysku czy profil.

A co w tym złego ? :play: Tak czy siak wkońcu do tego dojdzie :patrzy:
A co w tym złego, że w sklepie płacisz za zakupy podczas gdy złodziej zwija to za darmo?

Wpisz w google ps4 4k, zobaczysz artykuły
Zamierzałem kupić PS4 latem, ale jeśli plotki o nowej wersji się potwierdzą to poczekam do przyszłego roku. Na Sony nie ma interesujących gier (dla mnie) więc nie mam ciśnienia.
 

bezelex

Użytkownik
Użytkownik
A co w tym złego, że w sklepie płacisz za zakupy podczas gdy złodziej zwija to za darmo?
Poprzednia generacja była złamana i jakoś wszystko było "cacy". Nagle wszyscy tacy "uczciwi inaczej" się zrobili. Jeśli nawet za "chwile" wyszłyby nowe konsole, to łamanie obecnej generacji trochę będzie spóźnione. A piractwo było, jest i będzie.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Poprzednia generacja była złamana i jakoś wszystko było "cacy". Nagle wszyscy tacy "uczciwi inaczej" się zrobili. Jeśli nawet za "chwile" wyszłyby nowe konsole, to łamanie obecnej generacji trochę będzie spóźnione. A piractwo było, jest i będzie.
Owszem, poprzednia generacja była złamana i popatrz ile było tematów odnośnie LT / LTU / RGH - wszyscy przerabiali i jak mówisz było "cacy".
Pewnie gdy by wyszła teraz przeróbka było by pewnie to samo... :)
Ja tam czekam na przeróbkę cierpliwie i na którą konsolę wyjdzie pierwsza zaraz sobie też przerobię i tyle....
 

Do góry Bottom