1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft potwierdza zestaw Xboksa One bez Kinecta!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Stało się! W końcu amerykańska korporacja wysłuchała próśb graczy i jeszcze w czerwcu wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć nową konsolę Microsoftu bez Kinecta! Oczywiście w tej sytuacji konsola będzie sprzedawana w niższej cenie.

Dokładnie od 9 czerwca na wszystkich rynkach, gdzie Xbox One jest dostępny, pojawi się nowy zestaw Xboksa One, który będzie pozbawiony Kinecta. Na ogołoconą konsolę będzie trzeba przeznaczyć 399 dolarów.

Oczywiście nowa wersja Xboksa One będzie identyczna i pozwoli na odpalanie wszystkich gier i aplikacji jak konsola z Kinectem.

Tę radosną nowinę podali Phil Spencer oraz Yusuf Mehdi, którzy kochają Kinecta, jednak rozumieją, że niektórzy gracze nie potrzebują tego gadżetu.

Jeśli jesteście zainteresowani sprawą – zerknijcie na oficjalne ogłoszenie przedstawicieli Microsoftu:

Drugą interesującą informacją jest fakt, że od czerwca nawet nie posiadając złotego abonamentu Xbox Live będziemy mogli korzystać z różnych aplikacji (np. GoPro, HBO Go, NFL app, NHL Game Center). ​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ten cały Phil Spencer powinien od początku zarządzać marką Xbox...

4 użytkowników lubi ten post.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No to gratki :D

Najpierw upierają się, że MUSI być Kinect, a teraz taki wałek..

Jakbym kupił XO na premierze z Kinectem to czułbym się teraz mega oszukany!

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ciekawe jak obejdą sie z tym że podczas korzystania z aplikacji UPLOUD gdy chcemy coś edytować dodać przejscia , ramki itp w swoim Replayu zgranym na dysk konsoli - wymagany jest podłączony właśnie wtedy kinect stawiam że wyjdzie aktualizacja i będzie można ów program używać bez problemu - jednak tu się przydaje wtedy kinect służy jako kamerka do nagrania np naszego face i źródło dźwieku jakie możemy dodać do naszego klipu

6. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie wierzę, szok.

7. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Rychło wczas.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    I to jest swietna wiadomosc, czas pomyslec o zakupie XO

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

9. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dobre posunięcie, od początku powinna być możliwość wyboru.

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kinect mi nie przeszkadza i tak pewnie bym dokupił ale za sama zmianę tak jak pisałem w innym temacie , mogli by jakoś to zrekompensować najlepiej jakąś gra .

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Przeszkadzać nie przeszkadza.. Ale jak ktoś jest np starszym graczem - tak jak Ja (nie mam dzieci jeszcze..). To kinecta użyłbym może 2-3 razy po czym stwierdziłbym swoje (wycięte .) i w życiu bym już go nie użył. Jeżeli w tego typu zabawkach było by perfekcyjne odwzorowanie ruchu 1 na 1 to może bym czerpał z tego frajdę ( duże maYbe) ale tak to jest i będzie dla mnie zbędna zabawka.

1 osoba to lubi.
  12. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Bardzo dobrze że się opamiętali z tym Kinect'em bo dla mnie jest on całkowicie zbędny

13. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    No ja się czuję mega oszukany, według mnie taki kinekt sport rivals jest 2 miliony razy gorszy od KS1 i KS2 i nigdy w życiu bym tego diabelstwa nie kupił jakbym nie myślał że muszę bo i tak nigdy taki zestaw nie wyjdzie i jest to integralne. Na pewno nie na początku przepłacać te 100 $ jak nawet przez pierwsze pół roku nie było i na nadal na te diabelstwo nie ma konkretnej gry. bo KSR to totalna porażka.

Powinien teraz M$ w ramach zadość uczynienia odkupywać kinekty od użytkowników którym wcisnęli je na siłę.

14. blueup

blueup Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aachen
    Kinect w XO to super sprawa , sam tez nie skacze jak malpa przed ekranem ale przydaje sie i sprawdza w wielu innych rzeczach jak chodzby wspomniane na filmiku xbox record that i masz nagranego klipa z jakiejs fajnej akcji w grze, a ci co narzekali narzekac beda i nic sie nie zmieni.

15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No u mnie kinect to tylko dobra zabawa dla zony i niebawem dziecka bo mi to on tam czy jest czy go nie ma to nie robi różnicy .

16. crosk

crosk Xbox One Xbox One

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chicago
    Mi sie podoba fakt, ze jak odpalam konsole to kinect mnie rozpoznaje i loguje z automatu. Tak samo jak gram z bratem to tez go automatycznie loguje na jego profil - i to jest wygodne.

Druga rzecz to funkcja "Snap" - duzo wygodniej korzysta sie z niej za pomoca kinecta.

Trzecia rzecz - niektore komendy glosowe typu "Xbox Record That"

17. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale nie ma się co spierać czy Kinect jest dobry czy nie...
    Fajnie że w końcu MS poszedł po rozum do głowy i dał możliwość wyboru przy kupnie XO, naprawdę dobre posunięcie ! :applause:
    Bo jednemu Kinect będzie pasował ze względu że ma dzieci i gier które będą na niego dostępne, drugiemu dla funkcji np. logowanie, nagrywanie filmików czy dla innych komend lub chociaż by dla kamerki do SKYP'a, ale jest także wielu dorosłych ludzi którzy używają konsole tylko i wyłącznie go grania (w innego typu gry niż gry na Kinect'a) lub nie rajcują ich bajery z wydawaniem komend głosowych i sterowaniem funkcjami - i wtedy im taka opcja zakupu XO bez zbędnego Kinecta jest im na rękę, a zaoszczędzoną kasę można przeznaczyć od razu na jakieś gry.

Wczytywanie...

Poleć forum