1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft problemy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adamek, Kwiecień 8, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ostatnio zakupiłem lapka z normalnego sklepu nie żaden kradziej czy coś w tym stylu i dzisiaj próbowałem otworzyć tekst w Wordzie lecz wyskoczyła mi instalacja pakietu Microsoft 2010 w dodatku po Niemiecku , wygląda to tak >>>> W tym oknie wydaje mi sie że mam wpisać liczby z tej naklejki którą mam przyklejoną pod kompem. Robie tak ale nic z tego wyskakuje błąd >> ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting . A tu zdjęcie na którym jest pokazana instrukcja która niby mówi albo mi sie tak wydaje że tak mówi aby posłużyć sie właśnie kodem z tej naklejki z pod lapka ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting . Nie wiem jak to zrobić aby cały ten pakiet działa. Prosze o pomoc . ;)

Wczytywanie...

Poleć forum