1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft przedłuża gwarancję na usterkę E 74

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Warper, Kwiecień 14, 2009.

1. Warper

Warper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co tu dużo mówić:

Dobre strony:
    - zwrot kasy przez MS za naprawę błędu we własnym zakresie (jakoś tego nie widzę ale kto wie) :)
    - 3 lata gwarancji na ten błąd (można spać spokojniej)

źródło: POLYGAMIA

link
    link źródłowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    No tiaa fajnie. 3 miesiące temu wysyłałem konsole na tą usterkę. Ciekawe czy mi zwrócą pieniądze jak do nich napisze :D

4. Warper

Warper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zabezpieczył bym się na Twoim miejscu biorąc od serwisu przynajmniej paragon :)
    I znając naszą POLSKĄ mentalność jak to wypali to na podstawie paragonu rzesze Polaków będą "kołować" darmową kasę od MS.

PS. Wymieniają konsole na roda, wymieniają pady za free, dyski itp wiec czemu by nie mieli oddać kasy. MS - XBOX stoi na wysokiej pozycji gdyby nie awarie byłby bezkonkurencyjny w swojej kategorii.

5. MalinaIV

MalinaIV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Xbox 360 to najlepsza konsola tak jak wyżej kolega gdyby nie jej awaryjność byłaby to jeszcze lepsza konsola jaka istnieje ale i tak jest najlepsza
    A co do tematu to fajnie że przedłużają gware ale jak kupiłem xboxa rok temu w marcu to mam gware na e 74 na 3 lata?

6. Toto

Toto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie gdyż wczoraj wywalił mi ten błąd, niestety nie posiadam rachunku za konsole, czy w takim przypadku przyjmą moją konsole do naprawy :??

7. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesli nie masz paragonu to gwarancja liczona jest od daty produkcji, jesli miescisz sie w przedziale czasowym gwarancji to przyjma

Wczytywanie...

Poleć forum