1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft przedstawia funkcje nowego dashboarda od Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja wciąż ulepsza Xboksa One i wkrótce będziemy mogli skorzystać z nowego menu. Major Nelson postanowił przedstawić wszystkie innowacje na dokładnym materiale wideo.

Microsoft systematycznie ulepsza Xboksa One i konsola amerykańskiej korporacji prezentuje się coraz to lepiej. Wkrótce wszyscy gracze będą mogli skorzystać ze wstecznej kompatybilności, integracji z Windowsem 10 oraz z nowego dashboarda.

Larry Hryb oraz Richard Irving postanowili zaprezentować ten ostatni element i w moim odczuciu wszystko wygląda po prostu świetnie. Inżynierowie amerykańskiej korporacji poukładali oraz ułożyli zakładki w bardzo przystępny sposób.

Najważniejszym elementem nowego serca konsoli jest moim zdaniem szybkość działania – jak zobaczycie na poniższym filmie menu działa szybko, bez problemów możemy przeskakiwać pomiędzy opcjami, zapraszać znajomych i cieszyć się ze wszystkich opcji urządzenia.

Sprzęt umożliwi również korzystanie z funkcji Cortany, ale prawdopodobnie ta innowacja nie będzie śmigać w naszym regionie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Swoją drogą: Wie ktoś co dodaję dzisiejsza aktualizacja (ponad 200MB) ?

4. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ostatnia oficjalna aktualizacja była 21 dni temu 6.2.12998.0 (xb_rel_1506.150601-2200).
    Ostatnia aktualizacja preview była 7 dni temu 6.2.13176.0 (xb_rel_1507.150615-2200).

Dzisiaj nic nie było.

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wsteczna kompatybilność gier z x360 dla posiadaczy xbox preview :)

6. Ninja Panda xP

Ninja Panda xP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę wyśle ktoś zaproszenie do Preview ? mój gt: NinjaPanda xP

7. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Było. Wczoraj czyli 25.06.2015 nie było nic, dzisiaj 26.06.2015 wyskoczyła mi ta informacja. Nie była to też ta aktualizacja preview sprzed 7 dni, bo tam miałem najnowszą zresztą systemową również.

8. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Mi nic nie wyskoczyło. (Jestem w preview).

Do dashbordu nowego trzeba się będzie przyzwyczaić póki co to tak średnio mi to wygląda głównie "HOME" reszta spoko ale pewnie jak się przyzwyczaję to nie będzie pewnie dla mnie mowy o wróceniu do aktualnej werjsi dashbordu bo ten aktualny jest "sztywny" względem nowego. Dla Cortany zmieniłbym region ale i tak kinecta nie mam, a nie będę wydawać 300/400 zł dla niej samej i dla jednej gry która mnie na niego interesuje.

Edit:
    Sprawdziłem dzisiaj w systemie i faktycznie była aktualizacja, ale nie wiem dlaczego mi nie wyskoczyła sama tylko musiałem do ustawień zaglądać. I również nie wiem co dodaje.

Ostatnia edycja: Czerwiec 27, 2015
  9. barteknh20

barteknh20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Witam wyśle ktoś zaproszenie do Preview Mój Nick BushidoNH

Wczytywanie...

Poleć forum