1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft przedstawia przyszłość Xbox One i PC. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 1, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Forza Motorsport 6 Apex oficjalnie, Gears of War: Ultimate Edition na PC, data premiery Killer Instinct Season 3 i wiele więcej. Wysypał się worek z najciekawszymi informacjami, które Amerykanie przygotowali dla zainteresowanych. Zapraszamy na podsumowanie!

Od kilku dni wiedzieliśmy, że na 15:00 zostało ustalone embargo na wiadomości ze specjalnej imprezy Microsoftu. Dziennikarze mogli zapoznać się z ciekawostkami ze świata amerykańskiej korporacji, które właśnie Wam przedstawiamy:

• Forza Motorsport 6: Apex – Dostępna tej wiosny w Sklepie Windows gra Forza Motorsport 6: Apex to bezpłatna, przygotowana specjalnie dla systemu Windows 10 gra wyścigowa oferująca graczom najlepsze elementy marki Forza Motorsport, w tym innowacyjne rozwiązania znane z serii Forza, jak system wirtualnych przeciwników Drivatar™ i prezentacje samochodów Forzavista™, jak również nowe sposoby prowadzenia rozgrywki. Forza Motorsport 6: Apex wykorzystuje również możliwości DirectX 12, oferując jakość obrazu w rozdzielczości 4K.
    • Forza Motorsport 6 Porsche Expansion Pack – Dostępny od dzisiaj na konsoli Xbox One, pakiet Porsche Expansion Pack dla Forza Motorsport 6 celebruje 60-letnią historię jednej z najbardziej legendarnych marek motoryzacyjnych świata, wprowadzając do gry 12 nowych modeli Porsche oraz ośmiogodzinny tryb kariery. Pakiet zawiera również premierowy tor Virginia International Raceway, dostępny w wariancie jazdy nocnej oraz w warunkach mokrej nawierzchni.
    • Gears of War: Ultimate Edition for Windows 10 – Dostępne od dzisiaj w Sklepie Windows Gears of War: Ultimate Edition to odświeżona edycja dostępna po raz pierwszy na systemie Windows 10, wykorzystująca możliwości DirectX 12, w rozdzielczości 4K bez ograniczenia prędkości odświeżania obrazu oraz z pełną obsługą klawiatury i myszy.
    • Killer Instinct: Season 3 – Microsoft Studios i Iron Galaxy ogłosiły dołączenie ośmiu nowych zawodników w edycji Killer Instinct: Season 3, dostępnej od 29 marca na Xbox One i Windows 10.
    • Minecraft ze wsparciem dla Oculus Rift – Możliwość gry w Minecraft: Windows 10 Edition w trybach Kreatywnym i Przetrwania będzie możliwa w pełnym 3D, z użyciem kontrolera Xbox One dołączanego do każdego zestawu Oculus Rift. Wydanie Minecraft: Windows 10 Edition wspierające rozwiązania 3D będzie dostępne w Sklepie Windows i Sklepie Oculus tej wiosny.
    • Ori and the Blind Forest: Definitive Edition – Wydanie Definitive Edition rozszerza zawartość popularnej gry Ori and the Blind Forest o nową zawartość, w tym nowe obszary rozgrywki, elementy fabularne, poziomy trudności oraz szybkie przenoszenie się w grze. Premiera gry odbędzie się 11 marca na Xbox One i Windows 10.
    • Quantum Break – Premierowe wydanie cyfrowe Xbox One gry autorstwa Remedy Entertainment dostępne w Sklepie Xbox, u wybranych sprzedawców detalicznych, lub zakupione w zestawie z konsolą Xbox One Special Edition Quantum Break, będzie zawierać dodatkową wersję cyfrową dla Windows 10 ze wsparciem DirectX 12, do pobrania ze Sklepu Windows w dniu premiery, 5 kwietnia.
    • Tom Clancy’s The Division – Tom Clancy’s The Division będzie wydane na konsolę Xbox One 8 marca i jest dostępne również w dedykowanym zestawie z konsolą Xbox One z dyskiem 500GB.
    • Dark Souls III – Dark Souls III, gra autorstwa Hidetaka Miyazaki, FromSoftware i BANDAI NAMCO Entertainment zadebiutuje na konsoli Xbox One 12 kwietnia. Gra w fizycznym wydaniu (DayOne) otrzyma darmową wersję Dark Souls dzięki wstecznej kompatybilności (cyfrowe wydanie).
    Ponadto firma zaprezentowała nowości z aplikacji Xbox:

• Ranking wyników Gamerscore widoczny w sekcji Osiągnięć oraz ranking w sekcji Centrum gry
    • Awatary widoczne w sekcji Aktywności dla użytkowników korzystających z awatarów w miejsce obrazków gracza
    • Odświeżona sekcja Polecane z ofertami gier, promocji, wydarzeń społecznościowych i innymi treściami dla graczy
    • 16-osobowy chat możliwy pomiędzy konsolą Xbox One i aplikacją Xbox dla Windows 10
    • Osiągnięcia z konsoli Xbox 360 widoczne automatycznie w sekcji Aktywności
    • Bardziej interaktywne Centra gier z aktywnymi hiperłączami
    • Porównywanie awatarów ze znajomymi
    • Zmieniony interfejs Reputacji, bez miernika dla graczy o pozytywnej opinii

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Forza Motorsport 6 Porsche Expansion Pack - Cenę pewnie dowalili konkretną, chętnie bym pograł w tą mini karierę.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  5. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Dziwna ta polityka ms ;/

6. amholen

amholen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem tak. Jeszcze 2,5 miesiąca temu miałem dylemat którą konsolę w wybrać. I jak widać wybrałem - co mnie skłoniło:

Kinect - myślałem, że młody będzie miał fajną zabawę (wiem, mogłem poczytać Was obszerniej wcześniej - wtedy już bym pewnie odszukał, że to dead end)
    EA access,
    Halo, Forza i między innymi nadchodzący QB

I po 2,5 miesiącach co czar prysł i to dość drastycznie. Wiedząc to co dziś, za kasę którą wydałem na xbox i gry kupiłbym najprawdopodobniej lapka, który służyłby mi nie tylko do gier, ale i do pracy. Kupując bez problemu to co chciałem ograć na xbox tyle, że sporo taniej. Więc jak widzę taką facjatę, która mi tłumaczy, jak to cudownie, że będę miał nowe avatary i nowe opcje na gamescore to mi zaczyna słów cenzuralnych brakować.
    Ogólnie jako klient czuję się zdrowo wydymany przez microsyf. Żeby była jasność. Nie zamierzam obrażać nikogo moimi słowami - na pewno nikogo z Was. Konsola jak dla mnie jest bardzo fajna, ale właśnie sami twórcy chyba w to nie wierzą, skoro dali jej takiego headshota. Jedynie co mogłoby jeszcze uratować sytuację xboxa w moim odczuciu to pełna kompatybilność xbox<-> steam - w co niestety sam nie wierzę.
    Jest to oczywiście moja prywatna opinia i mam nadzieję, że Wy postrzegacie to inaczej i znajdujecie w tym więcej plusów dodatnich.

7. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @Up, w 100% się zgadzam. Zamieniłem PS4 na Xboxa tylko dla serii Forza i w międzyczasie sprzedałem kompa, bo stwierdziłem, że jest mi niepotrzebny. Jak widać wszystkie Exclusivy z Xone każdy będzie mógł sobie ograć na pececie. Nie rozumiem tylko czy oni tym ruchem chcą napędzić sprzedaż Xboxa, czy już całkiem z niego zrezygnowali i będą promować crap jakim jest Windows 10? Chyba niedługo podziękuję Xboxowi i nie będę używał w domu żadnego sprzętu z Windowsem, tylko kupię ponownie ps4 i będę się cieszył grą. Bo oczywiście nie muszę pisać jak ********** zoptymalizowane są gry multiplatformowe?

Quertin lubi to.
  8. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja również kupiłem Xboxa z myślą o Forzy i nie ma platformy, która może pod tym względem konkurować z tą serią. Gran Turismo 7 nawet nie zapowiedziano a na pececie nie ma nic porównywalnego do Forzy 5, 6 czy Horizon 2.

krzys1190 lubi to.
  9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie patrząc na to co M$ stworzył swoim pierwszym Xboxem - którego bardzo sobie chwalę zero problemów, później Xboxem 360 który dał mi wiele radości pomijając ringi śmierci w początkowych xbox'ach (miałem x360 sprzedałem.. kupiłem PS3 i później sprzedałem stwierdziłem, że tęsknie za x360.. kupiłem jaspera i został ze mną do dziś.. na skraju generacji dokupiłem sobie PS3 Slim), XO też daje mi radość chociaż byłem bardzo sceptycznie nastawiony do niego właśnie przez politykę M$..

I z tego co widzę ich polityka obiera taki kierunek, że gracze na konsolach są dymani. Im się zabiera, a PC'towcą się daje..
    Mam się z tego cieszyć, że dostanę wsparcie dla myszki, klawiatury, offica itp ? Przecież nie na tym polega konsola..

Niestety ale jak wyjdzie kolejna generacji konsol w wykonaniu M$ to chyba pożegnam się z tą firmą - o ile wyjdzie.

Nie ukrywam faktu, że kupuję konsolę dla exów - tam gdzie jest ich więcej i bardziej mi przypaszą taką kupuję konsolę.

PS. Widać jak żałośnie M$ próbuje ratować ten Windows Store wszelkimi sposobami nawet kosztem konsolowców.. Promować cały szrotowaty Windows 10 itd.

Niestety to już nie te czasy gdzie ludzie mieli dosłownego bzika na punkcie nowego Windowsa i każdy odczuwał "Muszę go mieć!".

PS2.
    Tak dbają o konsolę, że nie potrafią wprowadzić do NXE możliwości odgrywania swojej playlisty z dowolnie wybraną muzyką.. Tylko zwlekają z tym w nieskończoność.. X360 to miał, a XO jest chyba niekompatybilny..

10. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O, właśnie wciąż zapominam o tym napisać choć jako pierwsze przychodzi mi to do głowy gdy czytam o nowościach to właśnie ta muzyka w tle. Zamiast niepotrzebnego office'a mogliby się skupić właśnie na tym.

Sam czuję się oszukany takim podejściem do Xboxa, ale:
    - Microsoft nam nic nie zabiera, nazwałbym to raczej dzieleniem się z komputerami. W związku z tym liczę, że i biblioteka konsolowa powiększy się o tytuły wydawane tylko na PC (może XCOM2, który ponoć jest świetny)
    -klawiaturę i mysz można było podłączyć już w poprzedniej generacji tylko było to kiepsko rozwiązane ze względu na używanie jedynie licencjonowanego sprzętu, teraz poprostu będzie łatwiej z podłączeniem i korzystaniem z nich.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak nie zabiera jak zabiera? Zabiera nam dosłownie ekskluzywność, wyjątkowość..
    Zabiera Nam exy które powinny zawitać i pozostać tylko i wyłącznie na danej konsoli. Tak jak to ma miejsce z grami z konkurencyjnej stajni Sony. Coś jest na PS4 to jest na PS4 i koniec kropka chyba, że z góry jest zapowiedź, iż będzie na PS4 i PC wtedy nie mam jakiegokolwiek problemu.

Pamiętam te czasy (bodajże PS2) gdzie gracze zbierali podpisy na petycje by dane tytuły zawitały na PC.. Nic nie wyszło na PC (pomijając emulatory).

Pamiętam również te reklamy XO i te gry ekskluzywne dostępne tylko na platformie XBOX ONE.
    Ciekawe jakie reklamy będą za rok.. półtora..
    Jak tej ekskluzywności po prostu nie będzie.

12. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    a jak się ma gra multi platformowa między graczami z padem a z myszką? przecież szanse nie są równe?
    jak ceny gier będą takie same to jeszcze nie ma biedy GOW UE teraz w ws kosztuje 130zł czyli porównywalnie
    ale jak cena gry będzie się różniła ok 100zł to i tak trzeba pamiętać że xbox one kosztuje 1000zł a komp będzie kosztował ile? no właśnie nie wiem? ;) 1500zł - 2000zł ?

13. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tracimy ekluzywność tytułów, ale na dobrą sprawę to każdy z tytułów zostaje na konsoli więc mi to nie robi różnicy bo peceta nawet nie mam.

Co nie zmienia faktu, że Cię nie rozumiem bo mimo młodego wieku grałem i nawet ciągle gdzieś mam Amigę, Commodore 64 a ostatnio znalazłem starego NESa. Potem gdy nadeszło PlayStation pękałem z dumy gdy opowiadałem kolegom z komputerami jak genialne było Gran Turismo czy Crash. Wiele lat później w CD-Action wspominali o Gearsach czy Forzy. I ponownie brać pecetowa (właściwie od zawsze w gronie znajomych 95 % ludzi gra tylko na blaszakach) mogła mi zazdrościć bo oni nie mieli na te gry szans a ja je miałem. I byłem z tego niesłychanie dumny.

A teraz dumę musiałem schować do kieszeni bo wielkim koncernom nie opłaca się pakować milionów w grę, która może się nie zwrócić na tylko jednej platformie. Grafika jest lepsza, mechanika zaawansowana a światy ogromne co niestety kończy się wydawaniem gier na wiele platform. Pamiętam jak w poprzedniej generacji dostaliśmy Tekkena. Byłem wniebowzięty ale fani PlayStation płakali. Nie tak dawno temu MGS trafiło również na XO/PC. Ekskluzywność umiera na każdej z platform.

Ja liczę na prosty do zrealizowania manewr gdzie w ustawieniach sterowania skonfigurujemy wybrany kontroler i na tej podstawie gra będzie filtrowała ludzi na podstawie tego czy używają pada czy myszki i klawiatury. Ja napewno nie przeniosę się na m + k bo jest dla mnie wygodniejszy, ale klawiaturę chętnie podłączę do aplikacji.

Cen nie będę bronił bo konsola jest tańsza w kupnie, ale droższa w utrzymaniu. Pecet odwrotnie choć żeby dłużej się nim nacieszyć trzeba odpowiednio więcej wydać, ale gry są sporo tańsze a oferta akcesoriów dużo szersza. Co kto woli, ale każdy wybór jest dobry;)

Miki1986 lubi to.
  14. amholen

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Biały dla mnie np jest to problem. Bo 2 miechy temu wydalem kasę na konsolę, a po 2 miesiącach okazało się, że to nie konsola tylko niepełnosprytny pc. (dla odmiany u mnie w domu 3) Bo pograc niby mozna, ale nie we wszystko co na zwykłym blaszaku, a po drugie o pracy na tym wynalazku nawet nie ma co wspominać.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

15. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie rozumiem płaczu o tzw. ekskluzywność. Przecież wam nikt gier nie zabiera! Zachowujecie się jakbyście mieli 13 lat, i byście chcieli by każdy w szkole was podziwiał, że macie XO, WOW! AMAZING! MOGĘ PRZYJŚĆ POGRAĆ? MOGĘ CIĘ DOTKNĄĆ, JESTEŚ TAKI ZAJE!
    Ogarnijcie się w końcu. Jeśli macie do wyboru CoD na PC a na XO to którego bierzecie? Na XO, bo później też możecie łatwo go sprzedać, więc o co te płacze po całych internetach?
    To na prawdę dla was taka strata, że ktoś w końcu na PC zagra w FORZE i odkryje tą grę? Niech się cieszy z gry, bo jest fajna. Ja polecam.
    A na koniec dodam, że na ból tyłka najlepsza jest maść i praca. Zróbcie kasę i kupcie sobie też PS4 czy PC. Jak liczyłem przed zakupem XO, na same części do kompa które byłyby dla mnie satysfakcjonujące to musiałbym wydać ponad 4k.

tapnięte z Note 4

Biały406 lubi to.
  16. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiesz pewnie nie było by płaczu o te EXy gdyby MS na początku tej generacji przedstawił sprawę jasno i klarownie że EXy z ONE będą również dzielone z blaszakiem...
    Jednak MS twardo twierdził i reklamował ONE tym że tylko na tym sprzęcie zagrasz w dane EXy i właśnie one miały przyciągnąć rzeszę fanów do tej konsoli.
    Przy nowym TOMB RAIDER było to jasno powiedziane, najpierw premiera na ONE, a za za jakiś czas gra będzie miała swoją premierę na PC - i jak widać nie było wtedy przy tym tytule problemu bo nikt nikomu "kitu" nie nawciskał.

17. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja całkowicie olewam możliwość pracy na Xboxie. Nie po to kupiłem zabawkę, którą jest konsola żeby wypełniać na niej Excela. Jeśli aplikacje tego typu pojawią się na konsoli to spojrzę na nie z pogardą i odpalę sobie grę. Bo z nimi nie ma problemu i mimo zawodu po niektórych decyzjach MS to gdy już gram bawię się równie dobrze co pół roku temu. A o to przecież chodzi.

Rozumiem Twój zawód choć nie patrzę na XO jako niepełnosprawnego peceta a raczej ponadprzeciętną konsolę. Bo pozwala nam zainstalować dodatkowe programy, ale można śmiało je zignorować i tylko grać. Na dobrą sprawę wcale nic nie musi się zmienić dla nas jeśli nie będziemy tego chcieli. Excela nie trzeba instalować, myszki nie trzeba podłączać za to 'dzielonymi' exami wciąż warto się interesować. Bo jakości samej gry to wcale nie zaszkodzi.

18. amholen

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Biały ja Ciebie też wbrew pozorom doskonale rozumiem, bo jesli ktoś chciał oderwania od blaszaka i wejścia w konsole to dla niego rzeczywiście nic się nie zmienia. Nadal ma bardzo fajną konsolę i jest szczęśliwy.
    Rozumiem również rozżalenie tych, którzy mając mocnego pc weszli w xboxa właśnie dla exów.

Z ekspertem/farmaceutą na temat leków na hemoroidy polemiki nie podejmę, bo nie mam doświadczenia w tej materii.

Biały406 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum