1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft przegra tę generację, jeśli nie obniży ceny Xboksa One - twierdzi Michael..

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 6, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Xbox One zaczął ze znacznie wyższego pułapu cenowego od konkurencyjnego PlayStation 4. Według analityka Michaela Pachtera to błąd Microsoftu, który poskutkuje niższą sprzedażą konsoli.

- Przyczyną, dla której Sony pokonuje Microsoft, jest wyłącznie cena - twierdzi Michael Pachter, analityk Wedbush Morgan Securities. - Microsoft przegra następną generację, jeśli nie zdecyduje się na obniżkę. Jeżeli natomiast obniży cenę Xboksa One do 399 dolarów, przewiduję sprzedaż na podobnym poziomie jak w przypadku PlayStation 4.

To jednak są przewidywania krótkoterminowe. Co zaś się tyczy dalszej perspektywy, Pachter nie zgadza się ze stwierdzeniami, że obie nowe konsole sprzedadzą się lepiej od swoich poprzedniczek. - Nie wiem skąd ci ludzie biorą te przewidywania. Nowa generacja konsol jest prawdopodobnie ostatnią. Oczekujemy częstszych aktualizacji modeli zamiast nowych konsol. Sądzę też, że PC odnotuje wielki powrót - dodaje analityk.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Dla mnie to zależy od tego co posiada w środku konsola gdzie ps4 jest mocniejsze i w ilu krajach konsola miała swoją premierę

Tchnięte z SGS GT-I9000

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Dostępność
    2. Cena gier
    3. Cena gier w dystrybucji cyfrowej
    4. Przyjazny interfejs
    5. Chcę konsolę, a nie kombajn na pole.
    6. Ilość znajomych posiadających daną konsolę
    7. Piractwo - jakby nie patrzeć popcha bardzo mocno do przodu sprzedaż
    8. Awaryjność

Wszystko co wypisałem ważne jest dla mnie :p. Osobiście dla mnie M$ stracił bardzo na wartości jak chodzi o nextgeny.. No ale cóż czas pokaże, co zakupię - a zakup na pewno tak prędko nie będzie :)

1 osoba to lubi.
  5. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    po pierwsze mogli by nie wciskac ludzia na sile kinecta.

1 osoba to lubi.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ani jednego z Twoich żądań nie spełniło MS :D
    O ile już MS nie przegrało batalii to zapewne ją przegra niestety.

7. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wait. PC odnotuje wielki powrót? To PC coś straciło?

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Może w przyszłości coś się zmieni.. Bądź wydarzy się coś co sprawi, że moja niechęć do XO zniknie, bądź zmaleje do prawie zera.. Nigdy nie wiadomo :). Jakbym miał pieniądze to na razie faworytem byłby PS4 - choć zapewne i tak byłoby mi szkoda kasy i poczekałbym na jakieś obniżki :D . Jednak boli ten brak Forzy (którą uważam za genialną - jak to każdą Forze).

9. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wymaga przecież kinect do działania:)
    No mogli by zbić z ceny to bym sobie kupił.

10. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Cena Xbox One KOSMICZNA.
    Nie widze sensu by kupowac konsole. Chyba jedyna produkcja na jaka moge sie skusic by myslec o zakupie M$zynki bedzie Thief.
    COD Ghost zupelnie rozczarowal. Nie przykul uwagi co jest naprawde rozczarowujace dla Fana serii COD.

Wiec, tak w skrocie - Dlaczego warto kupic konsole nowej generacji ??? byleby nie powod "checi posiadania".

Wczytywanie...

Poleć forum