1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft pyta swoich klientów, w czym PS4 jest lepsze od XONE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Xbox One rozsyła do wybranych użytkowników Xbox One zaproszenia do wzięcia udziału w ankiecie. Ciekawe są przygotowane pytania, bo gigant z Redmond chce się dowiedzieć m.in. jak oceniamy... PlayStation 4.

Ankieta dostępna jest tylko dla osób, które dostały maila z zaproszeniem do wzięcia w niej udziału. Na szczęście redakcja DualShockers wykonała zrzuty ekranów, dzięki czemu możemy zobaczyć, o co wypytuje swoich klientów Microsoft.

Ankieta zaczyna się od pytania, jak często gramy na X360, 3DS-ie, PS4, Wii U, PS Vita, Xbox One oraz Wii. Dalej Microsoft przechodzi do pytań o poziom satysfakcji z XONE oraz - uwaga - z PlayStation 4. Następnie zadano pytanie o to, jak mocno polecalibyśmy PS4 rodzinie lub znajomym oraz o najważniejsze funkcje PS4. Ciekawe jest również pytanie o to, w czym PS4 jest lepsze od Xbox One, a w czym konsola Sony ustępuje sprzętowi MS.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiecie to trochę głupie :D Dlatego jeżeli m$ wysłał takie coś do posiadaczy one i 360 to oczywiście powiedzą tak one lepsze -.- Tak samo wyglądałoby to w przypadku sony, sony wysyła takie cuś do posiadaczy psvita, psp, ps3, ps4 i pyta czy są one lepsze od xone -.- Ps'owiec odpowie że tak ps4 lepsze...
    Wygląda mi to na napędzanie tematu wojny konsol :s Ostatnio na fourm tylko porównania, liczenie klate, na jakiej platformie ta gra będzie miała dodatek itp.

5. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Dziwne, bo brałem udział w podobnej ankiecie wczesniej, ale ze strony Sony. Tam jednak dużo pytan było o porównanie XBL i PSN. Kto od kogo zgapil?

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Coller taka wojna trwa od chwili gdy pojawił się xbox classic na rynku czyli w tamtych czasach konkurencja dla PS2 tylko dopiero w czasach ps3 i x360 nabrało to większego rozmachu.
    Jak dla mnie taka ankieta PO wypuszczeniu konsol na rynek jest niewypałem bo mogli najpierw zbadać rynek, popytać użytkowników co im przeszkadzało itd a teraz to już musztarda po obiedzie.
    jedyną nadzieją jest to że być może taka ankieta faktycznie coś zmieni, panowie wprowadzą jakieś poprawki czy usprawnią to i owo...
    ciekawe tylko kiedy

1 osoba to lubi.
  7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    WOJNA !!:D hehe dajcie spokoj :D co to zmieni :D kazdy gra na czym mu lepiej i tyle

8. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiesz zgadzam się z Tobą, takie ankiety powinny być przed zakończeniem tworzenia nowej konsoli. Wiesz co do poprawek to wątpię (nikt tak nie będzie chciał szybko budować nowszej wersji "next-gena" jeżeli twierdzi że ta jest idealna), jedyne co mogą robić to dodawać wydawać co nowsze dashe - fw . Co z czasem może być nie potrzebne ;d Tak jak jest to w przypadku ps3, cfw tworzone przez "użytkowników" mają więcej przydatnych rzeczy i usprawnień niż najnowsze oryginalne fw od Sony ;p

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wojna jest była i będzie :).

Z mojej strony powiem tylko tyle, że miałem bardzo ależ to bardzo negatywne zdanie na temat XO (nie ukrywałem tego i nie ukrywam :) ). Ale powoli, powoli z naprawdę negatywnego zdania przechodzę na takie powiedzmy neutralne - co nie oznacza, że pobiegnę do sklepu kupić XO.
    Nim zakupie, którąkolwiek z tych konsol to jeszcze trochę czasu minie i wtedy może będę inaczej interpretował niektóre rzeczy i moje nastawienie nie będzie, aż takie złe w stosunku do M$ - jak to się mówi nigdy nie mów nigdy :).

Wczytywanie...

Poleć forum