1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft radzi, jak umiejscowić nowego Kinecta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na NeoGAF-ie pojawił się obrazek, który rzekomo pochodzi z przeznaczonej na brazylijski rynek instrukcji do Xboksa One. Grafika przedstawia sugestie co do ulokowania nowego Kinecta tak, by móc bezproblemowo z niego korzystać.

Kamerkę, którą znajdziemy w każdym pudełku z Xboksem One należy umiejscowić na wysokości od 0,6 do 1,8 metra od podłoża, zaś gracz powinien zachować minimalną odległość 1,4 m od sensora. Poglądowy obrazek przestrzega także przed stawianiem konsoli w pionie, co pokrywa się ze wcześniejszymi informacjami od Microsoftu.

Wedle zapewnień amerykańskiej korporacji, next-genowy Kinect jest tak dokładny, że bez problemu odczyta ruch czubka palca z odległości 3 metrów. Nieodczuwalny jest też lag, którego można było doświadczyć w przypadku dedykowanej Xboksowi 360 wersji sprzętu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    taaa, żeby mógł objąć całą chatę i zasypać reklamami z ikea

no ciekawe czy jest naprawdę taki dopracowany, bardzo podobna była gadka na temat kinecta 1.0 kiedy był jeszcze NATALEM

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja radzę microsoftowi nie umieszczać go w pudełku z konsolą bo to jest 400zł które będzie się kurzyło u 90% kupujących XBOXONE

5. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niewiem o co wam chodzi z tym kinectem. Ja się cieszę że będzie sprzedawany razem z konsolą. Kinect to super rzecz.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

2 użytkowników lubi ten post.
  6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Najlepiej go umiejscowić w koszu na śmieci! #wiecznyhejter

4 użytkowników lubi ten post.
  7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprzedawanie Kinecta w obowiązkowym zestawie to wcale nie jest dobry pomysł. To kretynski pomysł.

Ja sobie na przyklad umeblowalem (albo raczej: wciąż jeszcze mebluje) osobny pokój w formie mini salki kinowej. Przez co siedzę teraz bardzo blisko ekranu - a w teorii to tutaj stanie też konsola. I naprawde, choć bym chcial, to nie mam opcji skakania i wymachiwania lapami przed ekranem.

Tyle że przekonalem się już, że wolę mieć przed sobą duży ekran i niewielką od niego odleglosc, bo nie tylko ogląda mi się przyjemniej filmy, ale nawet granie sprawia mi obecnie większą frajde.

A gdzie te wszystkie rodziny, w których mieszkaniach nie zmiescisz Kinecta, bo pokoje są po prostu za małe (nawet gdy mowimy o salonie)? Gdyby się chociaz dało to ustrojstwo sprzedać... Ale kto je kupi, skoro każdy nabywca nowego "Iksa" dostanie go z automatu?

Jestem absolutnie przeciwny takiemu wciskaniu dodatków na siłę. Zwlaszcza gdy są one ewidentnie powodem zwiększania ceny towaru podstawowego. Bo nie zglupialem jeszcze l do reszty, by płacić kilka stowek za coś, z czego prawdopodobnie nigdy bym nie skorzystał. Pomijam tutaj umyślnie okazjonalne przepiecie konsoli do salonu, bo nie po to tworzę taki układ w mieszkaniu, żeby później kombinować z przepinaniem sprzętu.

/Wysłane z telefonu/

4 użytkowników lubi ten post.
  8. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Tylko z tego co gdzies tam czytalem to podobno nowego klocka nie uruchomisz bez tej zabawki....wiec chyba nie ma wyjscia...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sala kinowa z ekranem przy kanapie... U mnie na 106 celach nie wyobrażam sobie siedzieć bliżej niż 4m

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie ma jak urządzać pomieszczenie pod konsole. nawet nie pod granie na niej. MS dekoruje wnetrza ;]

1 osoba to lubi.
  11. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    kinect jest stworzony głównie pod USA, bo tam większość ludzi mieszka w DOMACH a nie klitkach jak my i do tego mają duże te pokoje

12. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    MS nawet w ostatnich notkach na FB i innych newsach pisze, że Kinect może być wyłączony w opcjach lub ODŁĄCZONY od konsoli i konsola bez niego działa.

Ja kupując kinecta do 360 nacieszyłem się nim tydzień, z czego używałem go przez 2 dni, a kolejne 5 się kurzył...

Wczytywanie...

Poleć forum