1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft rozdaje darmowe mapy do Gears of War 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Listopad 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    To lubimy: Microsoft właśnie podarował wszystkim właścicielom Gears of War 3 pięć darmowych map do trybu multiplayer. Niby nic, a cieszy!
    Całkowicie darmowy dodatek "Versus Booster Map Pack" powstał we współpracy Microsoftu z firmą Paramount, czyli producentem filmu Mission Impossible - Ghost Protocol. Wydawca kinowego przeboju dostał darmową reklamę, Microsoft pewnie przytulił trochę grosza, a my otrzymaliśmy pięć darmowych mapek do trybu multi (dwie nowe mapy Bullet Marsh i Clocktower, jak również Azura, Rustlung oraz Blood Drive z "Pakietu dowódczego Hordy" - cytując informację prasową). I wszyscy szczęśliwi - klawo.

To jednak nie koniec atrakcji, bo giganci rzucili jeszcze graczom wyzwanie. Jego prostsza część wymaga obejrzenia zwiastuna nowego Mission:Impossible. Natomiast druga odsłona zadania, nieco bardziej skomplikowana, zmusza Was do przejścia gry na najtrudniejszym poziomie trudności. Czasu jest sporo, bo konkurs skończy się 25 grudnia.

Ale zaraz, zaraz - czy gra jest warta świeczki? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Ja dodam tylko, że Microsoft w zamian za wykonanie zadania wręczy Wam... dostęp do ekskluzywnego pakietu malowania broni Mission Impossible - Ghost Protocol Weapon Skin Pack. Czad?

Być może na sali są już osoby, które grę skończyły na najtrudniejszym poziomie trudności - Microsoft serdecznie im gratuluje i 31 grudnia automatycznie wręczy pakiet.

źródło: •• Microsoft rozdaje darmowe mapy do Gears of War 3

P.S nie wiem jak wy ale każdy twórca powinien dawać takie prezenty :) pokazują jak zależy im na graczach :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    taa... dali za free a jak CDPR chciał w wiedźminie 2 (x360) dawać dodatki DLC za free to polityka M$ na to nie pozwoliła bo takie prawo mają, że dodatki muszą być płatne.
    I gdzie tu sprawiedliwość?

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie chcą ,żeby więcej ludzi na nowe zabezpieczenie się załapało:)

5. SoulshadePL

SoulshadePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A gdzie będzie można obejrzeć owego trailera? Bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym. (nie mówię o oficjalnej stronie filmu bo to na pewno musi być jakoś powiązane z kontem XBL żeby sprawdzili czy oglądaliśmy go)

6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tylko mi nie mów, że uwierzyłeś w to co CDPR mówi.
    Wystarczy popatrzeć na xbox live marketplace. Jest wiele rzecz za free lub jakieś małe symboliczne kwoty.
    Do tego nie ma RZADNYCH przeciwskazań aby na rynek marketplace wprowadzić dodatki płatne, a do każdego egzemplarza coś na wzór vip code z BC2, który umożliwiałby darmowe pobranie każdego wydanego dlc do wiedźmina 2 i tyle.

Co do tematu to nic tylko się cieszyć. Na prawde są to powody do radości. Coś za free może nie jest to zbyt wiele ale coż za darmo nie wymagajmy też cudów.

7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Piekny gest !!
    Tak powinno byc a nie tylko plac i plac + gra 200zl

8. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ponawiam pytanie kolegi wyze, gdzie mozna zlukac/pobrac ten trailer?
    gra pyknieta na insane juz na poczatku, a co ! No i poraz kolejny wiem czemu jestem zatwardzialym zwollenikiem gearsow i innych produkcji epic. Dbaja o gracza, a gra jest swietna, jak nie doskonala, caly czas ulepszana i dopieszczana a nie jakas padaka jak bf czy cod. gra nie ma slabych punktow ani bledow. Az strach pomyslec ile by sie jej sprzedalo gdyby byla dostepna na pc i ps3. pewnie tych dwoch nowych badziewi by nikt nie kupil. a 13 Raam's shadow nadchodzi i Zeta Squad rusza do akcji !!!!

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja nie chce nić mówić, ale jak pobrałem ten map pack, to po odpaleniu gry od razu dostałem tą paczkę skórki do broni, a nie oglądałem żadnego zwiastuna, bo nawet nie wiem jak/gdzie go znaleźć :D

10. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    @UP Dla mnie to bardzo dobrze że to ex na xboxa a nie że każdy by mógł w to grać niech zazdroszczą a nie
    Trailer chyba się niebawem pojawi!!?

11. sirtox

sirtox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarna B.
    założę się że dodatkowo zainstaluje się jakieś gówno żeby poblokować przerobione napędy.

12. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    2UP^^ załośny jesteś i naucz się składać zdania ..
    a co dlc łaski to oni nie robią ..

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak naprawdę CDPR nie mógł dać darmowych dodatków MS ma politykę trochę inną niż ludzie myślą dodatki mogą być darmowe ale ileś tam trzeba zapłacić MS za to, panowie od wiedźmina przeliczyli i wyszło że za dużo musieli by zapłacić no cóż takie życie, a co do tego że MS za free daje to wszystko jasne ich produkt ich zasady mogą robić co im się podoba, jak komuś się nie podoba to ma problem.

Co do samego gratisu fajny pomysł na pewno wiele osób skorzysta.

14. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zakład przegrany, już to zrobili ;]

Bardzo miły gest w stronę graczy, ale kop w jaja dla tych co kupili season pass...

15. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    te skorki co dostalicsie to nie to. w nagrode jest edycja "ghost" a nie "imposible" ktora bardzo cienka jest, a co do posiadaczy season pasa to moga sie dzieki nie mu cieszyc nowymi postaciami i dodatkami w hordzie a gracze co pobrali za free juz nie, wiec sie oplacalo.

16. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    łaski nie robią ?wtf ? Jako jedni z nielicznych dają ludziom coś za darmo a ty wylatujesz z takim tekstem ? Dla mnie to ty żałosny jesteś :)

17. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
  18. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nie wiem czy ktoś pisał, ale ten dodatek jest obowiązkowy, gdyż wprowadza serwery dedykowane. Nie działa multi bez niego, a teraz łączy do hordy bardzo szybko(wcześniej jakieś 5-10 min, a teraz 1min).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum