1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: "Różnica w specyfikacji Xboksa One i PlayStation 4 jest marginalna"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Powszechną opinią w branży jest to, że pod względem mocy PlayStation 4 co najmniej o głowę przewyższa Xboksa One. Odmiennego zdania jest Alan Bowman z australijskiego oddziału Microsoftu, który uważa, że różnica w specyfikacji obu konsol jest marginalna.

Trzymający pieczę nad marketingiem amerykańskiej korporacji w kraju kangurów Bowman w wywiadzie z serwisem Gamepanet stwierdził, że najważniejszym wyznacznikiem wyższości jednego sprzętu nad drugim są gry. Tych na Xboksie One nie zabraknie:
    Australijczyk wspomniał także, że Microsoft zamierza sukcesywnie wprowadzać swoją konsolę na nowe rynki w przeciągu raczkującego właśnie roku. Oby wśród nich znalazła się Polska.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Boże cóż za rozpaczliwe próby wmówienia ludziom, że coś co jest słabsze jest takie same a może i lepsze bo "gry". A jeżeli nawet między konsolami nie ma różnicy to czemu microsoft tak usilnie próbuje to udowodnić? ;) Dobrze wiedzą, że mają słabszy sprzęt i robią wszystko, żeby nie stracić starych i nowych klientów.

1 osoba to lubi.
  4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja się pytam gdzie są ci wszyscy gracze którzy tak bardzo krzyczą że grafika to nie wszystko :p

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po co wstawiać takie tematy skoro to i tak niczego nie zmieni a przyciągnie hordy trolli gotowych pisać byle co byle by tylko pohejtowac....

3 użytkowników lubi ten post.
  6. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    a ja chciałem i chce kinecta, liczę na gry pod to, i mody typu kinect dla windows.

1 osoba to lubi.
  7. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @up Jakbyś chciał wiedzieć, to już istnieje takie coś jak Kinect dla Windows w wersji 1.0 (X360).

8. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Jakby nie patrzeć to Pan Alan ma rację. Tylko gry zadecydują o tym, która konsola będzie lepsza, bowiem na co komu wypasiony sprzęt, bez ciekawej biblioteki gier? Dlatego też podzielam wyżej wspomnianą kwestię w 100%. Tak ogólnie, to jaranie się suchą specyfikacja konsol, to śmiech na sali... Czesto na teoretycznie słabszym sprzęcie można wycisnąć więcej, niż na tym mocniejszym. Wszystko za sprawą umiejętnej optymalizacji silnika danej gry. :) No, ale zaraz zostanę zmieszany z błotem, bo ktoś znów na tym forum podnieci sie "super-ekstra-mocnym" Playstation 4.

PS. Nie jestem za żadną ze stron (Sony vs. Microsoft), mam i psa i xa. Dziękuję.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

1 osoba to lubi.
  9. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no niby ps3 też jest mocniejsze od 360 a gry wyglądają dużo lepiej na xboxie, jedynie gdzie zobaczymy różnicę w nowej generacji to w exclusive'ach

10. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fanboyą ps4 się nie wytłumaczy ,że nie co jest w konsoli ma znaczenie tylko gry. Może coś do nich dotrze po tym temacie.

11. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Toś doje**ł.

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    taka prawda, realiści potwierdzą, hejterzy zaprzeczą.

13. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prawie to samo chciałem napisać, sęk w tym że graficzną stronę przedstawia GPU a nie CPU na Ps3 teoretycznie gry nastawione na CPU mogły by być o wiele mocniej rozbudowane ale takich gier jakoś nie widziałem, dlatego słabszy(CPU) Xbox ma ładniejsze gry i z pełnym 720p a co po niektóre nawet 1080i, w przypadku Ps4 i XO sytuacja nie będzie taka sama gdyż tu mamy dobrze znaną architekturę z PC więc sytuacja jak z cell'em się nie powtórzy. Tu rzeczywiście gry na Ps4 będą wyglądać lepiej.

Tu tak naprawdę przewagę złapie ten konkurent który szybciej dostrzeże okazję i zrobi z jakiejś gry exa. Choć mam Xbox'a to nie mam tak w zasadzie w co grać a dobrych tytułów jest na palcach jednej ręki policzyć, dla porównani na ps3 dobrych exów jest koło 20 i co z tego że są słabsze graficznie ale są.

A cha ja jestem totalnym przeciwnikiem exów.

A to komentarz w stylu onet'owym, trzeba było mu to powiększyć na całą stronę ., nic nie wnosi tylko zaśmieca. Do tego jest takie kółeczko z wykrzyknikiem, klikasz i raportujesz.

14. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    gdzieś był w internecie obrazek " Kup komputer za parę tysięcy , graj w cs'a" po co super mocne podzespoły jak okaże się to zbędne , wszystko wyjdzie w grach a jak zwykle będą śladowe ilości różnic , ale fanboyom nie wytłumaczysz tego w ich mniemaniu mocniejsze znaczy lepsze . Według mnie obie konsole są dobre .

15. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry zdecydują. No ale fajnie mieć mocniejszy sprzet, zawsze te 10 kl/s więcej. Troche tak jak z autami, po co mi na drodze z ograniczeniem do 50km/h 300km ? niby po nic, ale czasem dobrze jest mieć zapas przy wyprzedzaniu :D

16. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To są słowa ludzi z M$ :highly_amused: ? Jacyś niepoważni. Jeszcze sami niedawno swoje urządzenie nazywali centrum multimedialnym a jej główną zaletą miało być oglądanie TeleViszyn i statystyk meczowych.

1 osoba to lubi.
  17. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Nie rozśmieszajcie mnie :D
    Nie pamiętacie listy gier jaka była tutaj na forum jakieś półtorej miesiąca temu? (link dla przypomnienia http://www.gamepur.com/files/imagepicker/48/ps4-vs-xbox-one-games-list.jpg )
    I M$ śmie podpierać się grami w swoim "odtwarzaczu tv" (dla przypomnienia i uniknięcia niedomówień - to słowa MS)? :d żałosne. Wiadomo - jest parę mocnych tytułów.. ale PARĘ. Stanowczo za mało tych gier ja tam widzę. Nie zaufam już nigdy tej złodziejskiej firmie a takie gadanie sprawia że schodzą jeszcze bliżej dna beznadziei.

18. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Wiem o tym, ale z x360 zrezygnowałem celowo bo chciałem juz XO.

19. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Hipotetycznie jakby tak za 2 m-ce złamano zabezpieczenia XO i umożliwiono grę na piratach, ciekawe ile z tych zagorzałych wrogów X-a nagle doznało by olśnienia i zmieniło kierunek jazdy. Podejrzewam, że większość i nagle by pokochali i wychwalali X-a... to dopiero jest żenujące. Ja mam XO bo tak chciałem i lubię tę konsolkę ale to nie znaczy, że będę wyśmiewał PS4 i jej zwolenników no bo i dlaczego, trzeba uszanować gust innych jaki by nie był. :).

20. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    mrmarko otóż to. Ja nie mam nic do Xboxa One ani do jego inżynierii. Mnie irytują jedynie ludzie którzy zaczynają mnie wyzywać gdy ja piszę swoją (i tylko swoją) subiektywną opinię. Piszę uczciwie że testowałem obie konsole i wybrałem PS4 ale nikogo nie wyzywam ani nie wyśmiewam że wybrał coś innego i nie życzę sobie żeby mnie ktoś wyzywał bo myślę inaczej niż on. Moim zdaniem tak zły bilans xboxa to nie jest wina konsoli czy inżynierów a wina firmy która nim zarządza. Firmy która jest nieudolna i zakłamana. Nigdy ale to przenigdy więcej nie zaufam dla MS. Mam do nich uraz i nic tego nie zmieni. X360 miałem dla kopii zapasowych i też nie interesuje mnie opinia innych że jestem piratem czy kimś tam innym. Owszem - wypalałem gry, ale te które mi się podobały KUPOWAŁEM. I walcie się ze swoimi wyzwiskami i z tym co jest uczciwe a co nie. Moim zdaniem za szmirę się płacić nie powinno mimo że jest w to włożone kupę kasy. Pracownicy dostali swoje więc nie głodują a to że inwestor traci na byle śmieciu to niczyja wina. Ale wracając do XboxOne - moim zdaniem przegrał on już tą batalię i gdybanie że co by było gdyby tego nie zmieni. Przegrał w głównej mierze przez mikrosyft.

1 osoba to lubi.
  21. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A istnieją jakieś gry na niego pod Windowsem ?

Wczytywanie...

Poleć forum