Microsoft: "Różnica w specyfikacji Xboksa One i PlayStation 4 jest marginalna"

SuperSlimek

Użytkownik
Użytkownik
@Krzychu nie, jest chyba tylko dla developerów, ale można go wykorzystać w programach typu Source Filmmaker.
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
kinect 1.0 to raczej biblioteka wykorzystująca kinecta podpiętego pod usb specjalną przejściówką, najlepiej z własnym zasilaniem. Można nim raczej sterować zamiast mysz. O grach nie słyszałem, ale dawno nie byłem w temacie.
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie M$ nie za bardzo powinien chwalić się grami bo na 360'tce się nie popisali.Ale może się już nauczyli że dobre ex'y to klucz do sukcesu
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Hipotetycznie jakby tak za 2 m-ce złamano zabezpieczenia XO i umożliwiono grę na piratach, ciekawe ile z tych zagorzałych wrogów X-a nagle doznało by olśnienia i zmieniło kierunek jazdy. Podejrzewam, że większość i nagle by pokochali i wychwalali X-a... to dopiero jest żenujące. Ja mam XO bo tak chciałem i lubię tę konsolkę ale to nie znaczy, że będę wyśmiewał PS4 i jej zwolenników no bo i dlaczego, trzeba uszanować gust innych jaki by nie był. :).
Święta prawda !
Ja mam (znaczy się miałem) PS4 i nie wyśmiewam nikogo kto ma lub chce nabyć XO bo po pierwsze to nie ładnie, po drugie każdy ma wolny wybór i nikt nikomu pieniędzy na daną konsole nie wkłada do kieszeni by później pultać się że źle kupił !
Wybrałem PS4 bo wydaje mi się lepsze (choć na TĄ CHWILĘ tego jeszcze nie widać) a w przyszłości możliwe że tak, zresztą gry i czas pokaże... a gdyby XO był sprzedawany bez KINECTA (w cenie PS4) to nie wiem czy bym się wtedy na niego nie skusił zamiast PS4...
Zresztą jak wyjdzie przeróbka to na pewno prym będzie wtedy wiódł XO i to jest także pewne...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP i cytat

Kij ma dwa końce. Jakby złamali PS4 to ciekawe ile osób porzuciło by XO na rzecz PS4 :p. I nie mówcie, że nikt.. Przykłady podane przez Was można odnieść też w drugą stronę jak widać :p


W dzisiejszych czasach jest "HATE" i będzie "HATE".
 

darudek_ek

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft i gry to jest dobry materiał na kabaret. X360 umarł śmiercią tragiczną ponad 3 lata temu. Microsoft olał swoją konsolę i gdyby nie tytuły multiplatformowe to konsola stałaby bezużyteczna. I w zasadzie u mnie jest w pudełku od 2 lat, a gram na PS3, które do końca swoich dni dostawała tytuły na wyłączność.

Po drugie Microsoft nie ma takich firm wewnętrznych jak Sony, więc jeśli mowa o jakości czy wyciskaniu potów z konsoli to mogą to zapewnić tylko gry na PS4. Cała poprzednia generacja pokazała, że najlepsze gry ma konsola Sony, a konkurencja no cóż klapała Forzę, GoW, Halo, Fable i na tym koniec.

Po trzecie PS4 jest mocniejsza i żaden marketingowiec od Microsoft nie powiem, że jest inaczej. Microsoft na wciskaniu kitów i kłamstwie daleko nie zajedzie. Jak dla nich pojęcie ex oznacza Titanfall, czyli grę w którą każdy może zagrać bez posiadania X1, to czarna przeszyłość przed tą konsolą... No ale wiadomo, Microsoft jeśli widzi cienko swoją pozycję na rynku (a PS4 zdecydowanie sprzedaje się lepiej) to będzie cisnął kit ciemnej masie.
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie będą kupować tę konsolę, którą pierwszą ,,złamią" i tyle w tym temacie...

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom