1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft rozsyła kody na Quantum Break. Sprawdźcie skrzynki na Xbox Live

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja przed premierą Quantum Break zapowiedziała, że gracze zamawiający produkcję w wersji na Xboksa One w sieciowym sklepie otrzymają za darmo edycję na komputery osobiste. Microsoft właśnie rozpoczął rozsyłanie stosownych kodów.

Quantum Break jest pierwszym tytułem ukazującym wielką integrację Xboksa One z komputerami osobistymi. Gra wspiera opcję cross-save, a jednocześnie Microsoft postanowił zaoferować graczom darmową wersję na PC-ty. Wystarczy, że zamówiliście projekt w edycji na konsolę w sklepie amerykańskiej korporacji.

Wielu klientów sądziło, że stosowne wiadomości zostaną rozesłane już przed premierą, ale wydawca wstrzymał wysyłanie darmowych wersji i dopiero dzisiaj zainteresowani otrzymują stosowne informacje.

MS potwierdził, że kody będą trafiać do graczy stopniowo, ale zainteresowani powinni wejść na Xbox.com, zalogować się i sprawdzić zakładkę wiadomości. Pozycja w wersji na komputery osobiste zajmuje 67,6GB.

jaszczurka23 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Potwierdzam. Kod dzisiaj z samego rana był już w wiadomościach.

4. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Aha czyli ci tak jak ja którzy kupili preordera pudełkowego nie dostaną klucza z grą.na Windows 10

wyklepane z m4A1

5. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Przecież było jasne od początku, że kod PC dostaną Ci którzy kupili cyfrowo w sklepie XBOX. W takim razie nie wiem skąd zdziwienie.

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trochę nie fair ale trudno. Po to mam konsolę żeby na niej grać a nie na PC. ;-)

7. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Dla tych ktorzy posiadaja kod PC a maja slaby komp jak ja, dzis pisalem z XBOX POLSKA na facebooku i dostalem odpowiedz ze kod mozna przekazac dalej. Nie ma zadnego problemu z tym zeby go sprzedac. Wystarczy miec komputer z Windows 10 64bit i nowymi uaktualnieniami ( tylko winows 10 64bit zaden inny ). Gra wymaga dosyc mocnego sprzetu.

UWAGA:

zeby gra dzialala musimy miec komputer z utworzonym kontem moze to byc nasze glowne xbox-owe takowe jest w moim przypadku. Po wklepaniu kodu pobieramy gre ze sklepu. Nie wklepujcie kodu byle na 1wsze lepsze stworzone konto bo nie pogracie na platformie Windows 10 chyba ze dodacie je jako glowne konto wtedy tak oczywiscie mozna jednak ja polecam na konto z ktorego sie korzysta w systemie. Sam mam taki kod na sprzedaz. Chetnych prosze o kontakt poprzez p.w badz znajdziecie moje ogloszenie w dziale SPRZEDAM. Pozdrawiam serdecznie.

8. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hehe Xbox Polska na Fb jest średnio wiarygodny. Polecam lepiej dopytać u źródła. Mnie raz wprowadzili w błąd. Najczęściej wymigują się od odpowiedzi.
    Z ta opcją odsprzedaży QB to bardzo dziwna sprawa. Podejrzewam, że mało kto będzie chciał korzystać z ogrywania na 2 platformach więc trochę strzelają sobie w stopę jeżeli chodzi o sprzedaż.

krzys1190 lubi to.
  9. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Szczerze tak masz racje Ci z XBOX POLSKA nie zawsze madrze odpisuja, nie dziwie sie gdyz wiekszosc facebookowych userow, ktorzy z nimi rozmawiaja to tylko gimby, jednak ze pozwolilem sobie przeczytac instrukcje wykorzystania kodu ktory dostalem i tutaj odnosnik
    HTML:
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/game-titles/quantum-break-windows-10-redeem-code
    Jak wymienić kod gry Quantum Break dla systemu Windows 10
    Jeśli masz kod umożliwiający pobranie kopii gry Quantum Break dla systemu Windows 10, musisz wymienić go w Sklepie Windows. Nie możesz wymienić tego kodu na konsoli Xbox ani w witrynie Xbox.com.

Sprawdzanie wymagań systemowych
    Zalecamy, aby przed zalogowaniem się i wymianą kodu sprawdzić, czy używane urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe. Pozwoli to zagwarantować odpowiednią jakość rozgrywki w grze Quantum Break.

Aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe, zobacz sekcję Jakie są wymagania sprzętowe? w artykule Quantum Break dla systemu Windows 10 — często zadawane pytania. Możesz także przejrzeć te wymagania na stronie informacyjnej Quantum Break dla systemu Windows 10.

Jeśli Twoje urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań, i tak możesz wymienić kod na swoją kopię gry Quantum Break w Sklepie Windows. Gdy wymienisz kod, gra będzie należeć do Ciebie, dopóki będziesz używać swojego konta. Oznacza to, że jeśli w przyszłości kupisz urządzenie spełniające minimalne wymagania albo zalogujesz się do takiego urządzenia, gra Quantum Break będzie dostępna do instalacji w Twojej bibliotece w Sklepie Windows.

Wymiana kodu w Sklepie Windows
    Zalecamy użycie aplikacji Xbox w celu otwarcia wiadomości i wymiany kodu:

1. Na urządzeniu z systemem Windows 10 zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft. Musisz użyć tego samego konta Microsoft, którego używasz w systemie Windows 10.
      Uwaga Jeśli zalogujesz się za pomocą innego konta, możesz uzyskać wersję gry dla systemu Windows 10 dla tego konta, a nie dla swojego konta.

2. Uruchom aplikację Xbox i upewnij się, że zalogowano się za pomocą konta Microsoft użytego na konsoli Xbox One w celu zamówienia gry w przedsprzedaży.
      Uwaga Jeśli zalogowano się za pomocą innego konta, wyloguj się i zaloguj się za pomocą tego konta. Jeśli nie użyjesz tego samego konta, nie zobaczysz wiadomości.

3. Wybierz ikonę Wiadomości po lewej stronie aplikacji, aby wyświetlić wiadomości.
    4. Wybierz wiadomość zawierającą kod dotyczący gry Quantum Break dla systemu Windows 10.
    5. Skopiuj kod 5x5, a następnie wybierz łącze do strony wymiany kodu dla systemu Windows 10. Aby wymienić kod, możesz także przejść na stronę Zrealizuj kod lub bon upominkowy.
    6. Wklej w oknie kod 5x5 i wybierz pozycję Zrealizuj.
    7. Na ekranie potwierdzenia gry Quantum Break wybierz pozycję Kontynuuj.
    Zostanie otwarty Sklep Windows, z którego będzie można pobrać grę.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pobrać kodu z aplikacji Xbox, możesz skorzystać z alternatywnego sposobu:

1. Otwórz wiadomość zawierającą kod 5x5 na konsoli Xbox One.
    2. Zapisz ten kod, ponieważ będzie potrzebny w dokładnie takiej postaci, w jakiej był widoczny na konsoli.
    3. Przejdź na stronę Zrealizuj kod lub bon upominkowy i wprowadź kod.
    4. Na ekranie potwierdzenia gry Quantum Break wybierz pozycję Kontynuuj.

Punkt 1wszy ( W UWADZE ) :

Prosto to zrozumiec jezeli jestes zalogowany na innym koncie niz Twoje uzyskasz gre na innym proste i logiczne. Zreszta to jest kod nie jakis chwyt marketingowy. Nie dali tylko iwylacznie tego kodu zauwaz ze dali rowniez Alan Wake i dodatek to jednak uzylem. Jest nawet specjalny link kierujacy prosto na sklep Windows w ktorym mozna dokonac wymiany za pomoca kodu. Jezeli masz wylogowane konto microsoftu za pomoca linku wpierw kaze Ci zalogowac konto pozniej zrealizowac ( kupon bonus, kod ) wklepujesz go i masz gre. Rzecz jasna i logiczna wazne jest to aby pamietac, ze najlepiej uzyc kodu na koncie ktore mamy zalogowane z wl. systemu windows 10 bo to jest nasze konto na ktorym gra pozostanie i pamietamy do niego dane. To niczym sie nie rozni od gier rozdawanych cyfrowo na XBOX. Tyle ze tam moze jedna osoba grac w tle druga pobierajac licencje na windows juz tego nie ma. Masz ciagle zalogowane konto na nim kupujesz gry realizujesz bony, grasz.

ps. Ms w stopy to sie postrzelil dawno:) Niestety exclusive'ow swoich praktycznie juz nie ma podejrzewam ze nawet przyszle gears of war 4 padnie ofiara PC, wtedy platforma xbox zostanie totalnie odrzucona. Ludzie zdecydowanie rzuca sie na zakup poteznego PC z mozliwoscia uzycia rozdz. w grze chodzby 4K nie jak jest w XBOXie mozna powiedziec max 720p bo nawet na 1080p nie ma co liczyc rzadko cos sie pojawi. Dlatego tez ps4 nie wydaje gier na PC zwlaszcza swoich. Microsoft podejrzewal ze wraz z Quantum Break rozdajac wiele kodow tj. kod PC alan wake z dodatkiem na 360 zdobedzie wiele fanow a co zdobyl? wiele hejtow czytalem i widzialem. Nie ma sie co dziwic kiedy nie potrafi przyjac na klate ze jego konsola jest juz slaba. Kto widzial w czasach 4K tylko HD? To jest tylko moje zdanie sam niebawem pewnie przejde na PS4 gdyz ma znacznie wiecej do zaoferowania a gry z XBOX-a jak mnie najdzie chec to zapewne kupie sprzet i bede gral. Kiedys chociaz Kinect z kobieta sprawial radosc na XBOX ONE niestety Kinect jest bezwartosciowy sam dzieki temu forum zdolalem sprzedac ten sprzet i jestem zadowolony bez niego. Tyle w temacie odemnie.

jaszczurka23 lubi to.
  10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No nie wiem czy ludzie się tak od razu rzucą na PC za 5/6 tysięcy do 4K gdy na konsoli za tysiaka mają te same gry a że graficznie gorsze no cóż coś za coś. Dorzucenie kodu na drugi egzemplarz gry na W10 myślę miało na celu podbić wyniki sprzedaży QB bo liczą się cyferki i na pewno tym nie strzelił sobie w stopy bo nic na tym nie stracił.

11. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Kazdy ma swoje zdanie za produkcje gry tez sie placi jezeli im nie zejdzie na W10 a duzo osob ten system uwaza za syf ja sie do nich zaliczam, chodz znam sie na informatyce i poradzilem sobie z optymalizacja to poprostu beda stratni. Moze masz racje ale wyjdzie w praniu narazie zbyt duzej sprzedazy qb nie ma. Za to na Uncharted 4 popyt zapewne bedzie niesamowity. Quantum Break na XBOX-ie nawet w full HD nie wyrobilo tylko 720p zdania nie zmienie ze konsola nowej gen. powinna juz obslugiwac spokojnie full HD. Te konsole sa od niedawna PS juz tworzy ps 4,5 glupota bo wychodzi na to ze lada moment po tyle co nowej gen. pojawi sie nowsza. Od XBOX-a 360 do ONE troche czasu uplynelo jak dobrze pamietam w nowej gen.? raczej zbyt szybko. Mam tylko nadzieje ze sie myle i do 2017 nie zrobia nowych konsola bo stara gen. zostala juz calkiem w tyle i zapewne tu tez tak bedzie.

12. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem czy za bardzo nie odleciałeś z tą erą 4K :) To, że ktoś wymyślił właśnie robota wszystkomającego nie oznacza, że już żyjemy w czasach sci-fi
    Podobnie jest z 4K, są drogie TV i w zasadzie nic poza tym. Nie wydaje mi się też, że zaraz każdy pobiegnie radośnie do sklepu po sprzęt za 4-6k. Co do konsoli to dla jednych pewnie jest słaba (ciągle gonią króliczka) a dla innych spełnia wymagania i czerpią przyjemnosc z grania. Kinect owszem, to drogi i olany dodatek ale jest kilka pozycji w które można pograć z dzieciakami.
    Rozumiem, ze przechodzisz do PS4 ponieważ tam juz sa gry w 4K??? Piszesz, że ma dużo więcej do zaoferowania więc w sumie jestem ciekawy poniewaz przy wyborze konsoli nie wiedziałem o tym. :)

Co do możliwości sprzedaży kodu to ten zapis raczej nic o tym nie mówi (czyt. nie pozwala i nie zabrania). To raczej czysta informacja, żeby pilnować gdzie się instaluję grę. Równie dobrze można zinterpretować w nim ostatnie zdanie, że jeżeli zainstalujesz na innym koncie to dostaniesz np. demo (wersję gry dla tego konta) :)
    Nie wiem jak dokładnie prowadzone są statystyki sprzedażowe w MS ale raczej darmowe kody nie podbijaja statystyk. W końcu to potentat a nie firma Janusza biznesu.

13. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Dlatego tez napisalem nie punkt 1wszy a ( W UWADZE ) wtedy gra sie znajdzie na innym koncie. Wiem ze era 4K jest droga sam takiego TV nie mam a jezeli chodzi o gry na kinect to szczerze dzieciaki od siostry jak wpadaja to mowia ze totalna zenada i brakuje im mojego starszego x-klocka, ktorego wprost kochaly tam mozna bylo szalec w znacznie powiekszajacej sie bibliotece gier. Co do playstation to chyba wiadomo o jakich seriach mowa : Uncharted, The last of Us, Ratchel and clark God Of War oraz wiele wiele wiecej. Xbox tylko forza 6 fakt swietna gra, Gears of War i Halo. Nic szczegolnego. Nawet Sunset Overdrive to bylo czyste skopiowanie gry ps. ( Infamous ) widac golym okiem z tym ze seria Infamous jest 3x lepsza. Nie mam zamiaru spamic w temacie. Wyrazilem tylko moja opinie. Fakt microsoft na kodach nie zarobi ale tez nikogo nie przekona skoro gra nawet ma problemy z optymalizacja na PC tak wyczytalem.

ps.
    Nie wiem gdzie Ty tu widzisz wersje demo. Poprostu uzyskasz kopie tej gry na inne konto i tyle tak samo mi objasnilo XBOX POLSKA zreszta dzwonilem juz na ich infolinie z zapytaniem specjalnym ( nie o sprzedaz a czy moge dac kod np. kuzynowi ) ich odpowiedz? TAK nie ma z tym najmniejszego problemu kod moze powedrowac dalej. Sprzeda sie to fajnie, nie sprzeda sie mowi sie trudno. I tak ze wzgledu na wymagania ( W10 ) oraz brak optymalizacji nikt zapewne nie bedzie chcial tej gry. Na sklepie US windowsowskim gra ma ocene zaledwie 2gwiazdki z 5 a to marny wynik. Wracajac do temu Playstation nie widzialem ex-a ktory nie byl by w pelni w jezyku polskim natomiast XBOX-a sa to albo napisy zazwyczaj albo wcale nie ma PL. Tak samo jak jest z grami sa robione w wiekszej mierze w Full HD a nie tylko w HD przy wiekszym TV roznice zauwazysz a koszt TV 1080p naprawde nie jest wysoki. Jedyne czym XBOX zasluguje na pochwale w moich oczach to PAD jest na plus swietnie sie trzyma w rece i nie rozwala tak szybko jak te od playa nie jestem Fanoboyem a moim faworytem zawsze byl XBOX jednak do czasu po Xboxie One zmienilem zdanie. Zobacz liczbe gier przed premiera na XBOX ONE a PS4 porownaj chodzby na gryonline roznica jest znaczna XO : 446 vs PS4 : 612 a niektore sa naprawde swietne. Na tym raczej skoncze ten temat bo schodzimy z niego :)

btw. Najlepsza zaleta PS4 ktora widzialem jest przycisk PS SHARE cos swietnego mozesz przejac kontrole nad kazda czyjas gra co prawda jest to czasowe ale nie ma opoznien nie laguje a mozna sprawdzic swoje pragnienie przed kupnem jesli kumpel to ma i zechce nam udostepnic :)

Wczytywanie...

Poleć forum