1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft sprzedał zaledwie 18 milionów Xboksów?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 9, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W przeciwieństwie do Sony, Microsoft przez całą obecną generację nie zdradza wypuszcza oficjalnych danych odnośnie liczby sprzedanych konsol. Nieoficjalne źródła powiązane z Microsoftem zdradziły jednak, że może to być liczba poniżej 20 milionów.

W podcaście Windows Weekly Mary Jo Foley wyjawiła, że Microsoft zarejestrował 200 milionów urządzeń operujących system Windows 10, z czego 18 milionów miałoby pochodzić właśnie z Xboksów One.

Foley powołała się przy tym na anonimowe źródło, które miałoby mieć dostęp do takich informacji. 18 milionów odpowiadałoby także szacunkom ekspertów. Mówi się o tym, że PS4 i XOne sprzedają się w proporcjach 2 do 1 (wg. vgchartz.com sprzedano 35 milionów konsol Sony).

18 milionów nikomu nie zrywa gaci przez głowę, jednak warto sobie przypomnieć poprzednią generację. PS3 praktycznie przez większość siódmego pokolenia konsol okupowała trzecie miejsce w wyścigu, aby pod koniec wyprzeć konkurencyjny sprzęt Microsoftu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    18mln to mało?

Wysłane z Sony Xperia Z2 gołębiem pocztowym.

4. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    W porównaniu do 35 mln to mało

G2 / SwiftKey

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Niech sobie będzie i 5mln. Dla mnie ta konsola jest lepsza od konkurencji, a już na pewno wsparcie dla niej. Niestety dawne poczynania Microsoftu zraziły do siebie graczy i raczej nigdy nie odrobią strat w sprzedaży, ale teraz wszystko jest już na dobrej drodze i moim zdaniem kolejna generacja będzie zaciętą batalią.

6. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sądzę, że nie jeden jasnowidz by tak powiedzial :D

7. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Na pewno nie kupiłem X1 dla cyferek , kupiłem go dlatego abym był w pełni zadowolony ;)

8. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Vgchartz podaje, że sprzedano 19,2 mln konsol wg danych na 26 grudnia 2015, podczas gdy PS4 sprzedano 35,3 mln. Microsoft z kolei za każdym razem twierdzi że XO sprzedaje się lepiej niż X360 w analogicznym okresie od premiery.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ciekaw jestem gdzie są forumowi analitycy co głosili, że jak X1 wejdzie na kolejne rynki to wyprzedzi PS4 :D

maxoff lubi to.
  10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szacun <ok>
    Aczkolwiek nie wszystko jeszcze stracone, jak by jakaś przeróbka ONE trafiła się po drodze to pewnie słupki sprzedaży także poszły by w górę, jednak jeśli to nie nastąpi to raczej nic z tego.

11. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Uwielbiam taki gdybanie...
    Nigdy nic nie wiadomo, w poprzedniej generacji PS3 miał też grube opóźnienie jeśli chodzi o premierę i nadgonił konkurencję. M$ bardzo mocno wziął się za siebie i za nadrabianie zaległości. Mocno bije się o konkurenta i coraz bardziej kłuje w oczy to, że Sony spoczęło na laurach.

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem o co Ci biega... ?
    Przecież słupków sprzedaży ani ja ani nikt inny nie zmieni, a prawda jest taka że większość graczy (tej generacji) wybrało konsole konkurencji i widać to po sprzedaży konsol (ok. 18 milionów do 35 milionów).
    MS walczy bo musi, gdyby nie walczył o gracza to sprzedał by zapewne wiele mniej sztuk, ale to dobre dla posiadaczy bo fakt, faktem dostają więcej jeśli chodzi o software niż posiadacze konsol Sony (trafnie to ująłeś Sony spoczęło na laurach i to fakt).
    Ale jakoś nie bardzo trafiłeś - bo mnie akurat nic nie kłuje w oczy bo dawno już odpuściłem sobie obydwie konsole, lubię grać w gry w pełnym FullHD z detalami na maxa, a nie oglądać zubożały obraz bo hardware nie daje rady.

13. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chodzi o to, że z góry zakładasz wybrało, chyba wybiera. Generacja się jeszcze nie skończyła. O to mi chodzi. ;)
    Powiem tak, PC pozwala na FHD ze względu, że jest to platforma dla leniwych. Nie chcesz optymalizować, nic prostszego, poproś Nvidię o to. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum