1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft stale poszerza grono użytkowników New Xbox Experience. Wkrótce konsola otrzyma świetną fun

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja wciąż ulepsza swoją konsolę i oferuje użytkownikom wyjątkowe funkcje. Otrzymaliśmy pozytywne informacje o nowym dashboardzie oraz ciekawej innowacji, która wkrótce zasili wszystkie urządzenia.

Już w listopadzie nastąpi wielka premiera New Xbox Experience oraz jednocześnie wszyscy posiadacze Xboksów One będą mogli skorzystać ze wstecznej kompatybilności. Amerykanie przygotowują się do tych wielkich wydarzeń, a w sprawie nowego dashboarda wypowiedział się Mike Ybarra.

Przedstawiciel Microsoftu zaznaczył, że planem jego zespołu jest stałe poszerzanie liczby użytkowników New Xbox Experience. Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli korzystać z szybszego menu konsoli i przygotowanych innowacji. Ybarra powiedział, że każdego dnia dostęp do NXE otrzymują nowi gracze.

W kolejnej informacji Mike zdradził, że w niedalekiej przyszłości wszystkie kontrolery otrzymają możliwość dostosowywania mapowania przycisków – ta funkcja na pewno spodoba się wielu naszym czytelnikom, którzy lubią umilać sobie rozgrywkę i przystosowywać gry do własnych potrzeb. Jestem pewien, że ta nowość sprawdzi się w między innymi bijatykach – teraz bez problemu ustawimy pad w taki sposób, by łatwiej wykonywać skomplikowane combosy.

Są to kolejne bardzo pozytywne informacje dotyczące New Xbox Experience – niedawno dowiedzieliśmy się, że nowy dashboard jest zdecydowanie szybszy od swojego poprzednika.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mapowanie przycisków w niektórych grach przydało by się.. Ale ogólnie rzecz biorąc przeważnie dobrze są dobrane. Ale jak najbardziej +++.

Ogólnie problem ten byłby rozwiązany jakby w każdej grze była opcja dostosowania przycisków :)

Ostatnia edycja: Październik 5, 2015
  4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no akurat dowolne(?) mapowanie przycisków to fajny patent. starają się. :D

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Nawet bardzo się starają, w przeciwieństwie do Sony... Czekam z niecierpliwością.

6. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    No i to jest właśnie to! Po raz kolejny przekonuję się, że dokonałem właściwego wyboru przeszło rok temu i wybrałem Xbox One zamiast PS4. Poza czasami drętwymi produkcjami Xbox Live Gold (ale z perspektywą poprawy tego za jakiś czas) to nie mam absolutnie zastrzeżeń do działu Microsoft odpowiedzialnego za konsole. Chłopaki pracują i dbają o swoich klientów. I tak ma być. A Sony... hmm po tym, jak przejechałem się na smartfonie Sony z idiotycznymi rozwiązaniami - Sony po prostu posysa :)

Quertin i wendrol13 lubią to.
  7. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sony pogrążone na amen :fakju-kartoflu:

8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    A ja wybrałem konsolę Sony niestety i to był błąd. Widać jak dbają o klientów i o swoją konsolę. Aktualizacje raz na ruski rok, które nie wiele wnoszą, powiedzieli, że EA Access nie przyda się graczom, mają gdzieś wsteczną kompatybilność, dawne problemy z PSN i kiepskie gry co miesiąc w PS Plus, które kosztuje dużo więcej od Xbox Live Gold oraz gorsze promocje gier. Mi to wystarczyło, żeby podjąć decyzję o sprzedaży PS4. Na szczęście szybko się ktoś zgłosił i Xbox One szybko zajął miejsce PS4 :) Cieszę się bardzo, bo akurat gdy kupiłem XOne to w Goldzie dawali Tomb Raidera, a w tym miesiącu The Walking Dead :) No i jeszcze nadchodzące New Xbox Experience! Widać jak walczą o graczy.

KAF4R84 lubi to.
  9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najbardziej kretyńskie porównanie ever. smartfona porównywać do konsoli hahahaha co za gimb :D
    kupiłem telewizor - ujowy był więc zrezygnowałem z oglądania TV.
    kupiłem malucha - eeee, to nie to. ale innego auta już też nie kupię.
    kupiłem smartfona - zawiodłem się więc nie kupię konsoli.
    haha no po prostu pojechałeś typie :D
    boże co za.....
    ###################################################################################

co nie zmienia faktu że coraz więcej możliwości daje konsola od MS
    i tu z przykrością również się podpisuję. Sony zaniedbuje posiadaczy ps4 co daje się odczuć z miesiąca na miesiąc coraz dotkliwiej.

Quertin lubi to.
  10. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hahahaha :D
    piszesz takie pierdoły i tak się ekscytujesz, wręcz jarasz się tym klockiem że nic dziwnego że Twoje zachowanie możnaby porównywać tylko do gimbusów :)
    'coraz bardziej jestem przekonany o świetnym wyborze....' :D
    leżę :D

11. Tomzacz

Tomzacz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Błąd w tytule: "otrzyma świetną fun". No chyba, że mi się tytuł nie dokończył na Tapatalku i normalnie jest "funkcję".

Sony na razie się leni i myśli, że to wystarczy... Niestety nie. ;)

12. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    czy mi się wydaje, czy multiposting ktoś odwalił?

gdzie jest mod w takiej chwili :p

@down
    a to zwracam honor :) a coś mi nie pasowało w tonie drugiej wypowiedzi ;)

orso// Mod wywalił post nic nie wnoszący do tematu :D spokojnie administracja nie śpi i czuwa 24h na forum...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 6, 2015
  13. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    moderator wywalił jego posta (albo sam usunął)

Wczytywanie...

Poleć forum