HOT! Microsoft szykuje najmocniejszą ofertę Games with Gold w historii? Gry robią wrażenie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wczoraj informowaliśmy naszych czytelników o przecieku dotyczącym produkcji z marcowej oferty Games with Gold. Dzisiaj zestawienie zostało rozszerzone o kolejne tytuły i jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to posiadacze Xboksów One będą świętować.

Na wstępie zaznaczam – jest to aktualnie tylko i wyłącznie plotka. Microsoft nadal nie potwierdził oferty, ale wiadomość pochodzi z bardzo wiarogodnego źródła. Zestawienie zostało opublikowane na HotUKDeals, ale właśnie na tej witrynie pojawiły się informacje z września i listopada, które później zostały potwierdzone.

Na wspomnianej stronie pojawiło się poniższe zestawienie:

  • Xbox One
    • Marzec 1 - Marzec 31 - Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
    • Marzec 16 - Kwiecień 15 - Lords of the Fallen
  • Xbox One + Xbox 360
    • Marzec 1 - Marzec 15 - Supreme Commander 2
    • Marzec 16 - Marzec 31 - Borderlands
Prawda, że pakiet prezentuje się wybornie? Posiadacze Xboksów One mogą otrzymać bardzo mocne produkcje, z którymi naprawdę warto się zapoznać. Muszę jeszcze dodać, że przygody Sherlocka pojawiły się już we wczorajszej plotce – gra pojawiła się na Xbox Live w zakładce GWG.


 

bielak81

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tytuły naprawdę mocne. Jeśli będzie tak jak napisane wyżej to będzie co ogrywać w marcu.
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Zadowoliłbym się Lords of the Fallen mimo tego ze ograłem na kundelku. :)
 

arturab

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja na odwrót :) Lords of the fallen zupełnie nie moje klimaty, a Sherlocka z chęcią ogram :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Słabo idę na ps4 :(
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W Lords of the Fallen chętnie zagram tym bardziej że planowałem zakup pudełka.
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
A orientuje sie ktos czy Sherlock ma napisy pl na xklocku ?
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
łoooo się postarali coraz lepiej :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A orientuje sie ktos czy Sherlock ma napisy pl na xklocku ?
nie ma
Słabo idę na ps4 :(
no faktycznie, na PS4 oferta jest suuuper naprawde... i żeby nie było to posiadam PS4
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
nie ma

no faktycznie, na PS4 oferta jest suuuper naprawde... i żeby nie było to posiadam PS4
Widzę ze pojęcie ironia jeszcze nieznane?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ładnie, ładnie takie miłe zaskoczenie.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę ze pojęcie ironia jeszcze nieznane?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
jesli to ironia to bardzo słaba
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hehe to widzę że moje pudełkowe wydanie LoTF dalej będzie zafoliowane na półeczce stało :D
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LotF już mam, ale jeśli przeciek się potwierdzi to nikt nie powinien narzekać bo mamy mocne tytuły. Może MS chce się zrewanżować za QB?
 

kobe_x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tytuły spoko, LoTF nie w moim guście, miałem pudełko i sprzedałem, ale chyba zrobię drugie podejście. W Sherlocku brak napisów pl ale słuszałem wiele pochlebnych opinii więc się pogra. Borderlands mam do nadrobienia także bomba:)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli plotka by była prawdziwa to z chęcią przygarnę tytuły :F Jednie Bordelands to nie dla mnie :p
 

xMateusz96x

Świeżak
Świeżak
Teraz zaczną rzucać tytułami żeby ludzie się interesowali i dokupowali większe dyski :)
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Teraz zaczną rzucać tytułami żeby ludzie się interesowali i dokupowali większe dyski :)
Chyba śnisz :D Pokazali na niby jeden tytuł żeby banda frajerów kupiła golda :)
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jest ktoś kto jeszcze nie dokupił dodatkowego dysku?

Z kolei dlaczego kupno golda miałoby być frajerskie? Przecież to naprawdę świetna opcja a skoro nie jest obowiązkowa to nie widzę w niej nic złego bo za stosunkowo niewielką kwotę dostajemy sporo darmowych gier.
 

xMateusz96x

Świeżak
Świeżak
A jest ktoś kto jeszcze nie dokupił dodatkowego dysku?

Z kolei dlaczego kupno golda miałoby być frajerskie? Przecież to naprawdę świetna opcja a skoro nie jest obowiązkowa to nie widzę w niej nic złego bo za stosunkowo niewielką kwotę dostajemy sporo darmowych gier.
Tak. Ja jeszcze nie dokupiłem.
 

Do góry Bottom