1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft testuje niższe ceny cyfrowych wersji gier na Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze chcieli niższych cen gier oferowanych w cyfrowej dystrybucji na Xboksie One i będą je mieli. O ile ilość ściągnięć Ryse: Son of Rome z eksperymentalnie obniżoną ceną osiągnie pułap zadowalający Microsoft, rzecz jasna.

Mike Ybarra z Microsoft Studios za pomocą Twittera poinformował, iż od jutra do 24 lutego przygotowany przez Crytek tytuł startowy nabyć można będzie za zaledwie 40 dolarów bez centa. Jeżeli wierzyć kolejnemu twittowi Mike'a, to mniej niż za używkę woła sobie GameStop.

Teraz tak - kupić czy czekać aż gra wyląduje w Plu... tfu, Games with Gold? Złośliwi mogą powiedzieć, że wyczekiwanie do 2019 nie ma sensu, ale Microsoft musi ruszyć z kopyta w przypadku GwG, by móc skutecznie konkurować z ofertą Sony. Nawet pomimo tego, że gier nie wypożycza, a faktycznie je daje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Rozumiem że ms ma wyj*** na użytkowników x360 i my obniżki się nie doczekamy?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No za takie pieniądze 39.99$ to można by już było pokusić się o ściąganie gier w wer. cyfrowej.
    Ciekaw jestem czy ta cena obowiązywać będzie tylko w sklepie USA czy nie.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oczywiście, że nie dostaniecie.

Z RGH mamy obniżkę dożywotnią :). Dlatego też wołałem w nią zainwestować.

Próbują obniżki.. co tu próbować .. będzie taniej to i ludzie chętniej będą kupować - cała logika..

6. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Tylko w sklepach USA ale jaki problem tam mieć konto założone:)

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ryse pewnie się tak dobrze nie sprzedaje jak np. Dead Rising 3 :D - bo tam raczej jest grubo, co robić. A tego Ryse przejdziesz i finito. Nie ma żadnej takiej swobody i otwartego świata do eksploracji.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie pisałem o problemie tylko dziwnym podejściu do tego tematu....
    Bo bardzo bogaty kraj ma najtańsze gry i to mnie właśnie dziwi...
    To w takim razie nie dziwi mnie to wcale że biedne kraje KRADNĄ na potęgę (ściągając gry z neta) i w sumie mają chyba racje.
    Jak wyjdzie jakaś przeróbka ONE to może skuszę się na tą bubel-konsole, w innym przypadku raczej na pewno nie.

9. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Jeżeli rozumowanie mamy drogie gry to je kradnijmy jest bliskie waszemu to chyba cos tu jest nie tak.
    Ja mam konto Us bo wszystko tam jest tańsze i to jest back door do wolnego rynku. U nas prawdopodobnie ceny tak nie spadną. A nawet jeśli to konsola musi zadebiutować na rynku.
    Obniżanie cen cyfrówek to również trend dzięki któremu będziemy poruszać się do wyeliminowania napędu czyli tego czego ms tak strasznie się wypierał około 2 tyg temu.
    Po obecnym kursie pełna gierka za 130 pln to dobra oferta.

10. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co to w ogóle znaczy testuje.Graczom kupującym przez sieć należy się choćby mała zniżka.Niektórzy przecież kupują gry nawet dla pudełka:)

Wysyłane z mojego LG-P350 za pomocą Tapatalk 2

11. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Dla mnie argumentem za pudełkiem jest to, że mogę je później sprzedać lub nawet pożyczać. Spadek ceny nie jest tak odczuwalny.
    Ideałem byłby wolny rynek na kopie cyfrowe ale to jest nierealne. Zbyt duże ograniczenie zysku wydawców.

12. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Na samym początku jakiś kolega napisał ,że na X360 nie ma obniżek. Chyba nie gra na tej konsoli bo cały czas są obniżki na rozmaite gry.

13. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Z RGH mamy obniżkę dożywotnią :). Dlatego też wołałem w nią zainwestować.

Próbują obniżki.. co tu próbować .. będzie taniej to i ludzie chętniej będą kupować - cała logika..[/QUOTE]

Masz z czego być dumnym no cóż POLANDIA

14. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz z czego być dumnym no cóż POLANDIA[/QUOTE]

To emigruj na forum gdzie nie ma słowa o piractwie na pewno uspokoi to twoją dusze. Za taką cenę można się zastanowić nad kupnem, a nie za 250zl.

Wczytywanie...

Poleć forum