1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft ucisza narzekających na YouTube

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Maj 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Koniec z nieprzychylnymi komentarzami na YouTube - Microsoft wyłączył możliwość komentowania wszystkich materiałów związanych z Xbox One. Negatywne oceny wciąż widoczne.

Prezentacja Xbox One w oczach wielu zawiodła. Gracze oczekujący prawdziwego "mięsa" w postaci gier i funkcji przeznaczonych dla tego targetu w dużej mierze zawiedli się. To, co pokazano to przede wszystkim bajery związane z oglądaniem telewizji, czy wideorozmowami poprzez Skype. Nic więc dziwnego, że przez Internet przelała się ogromna fala krytyki, która nie ominęła serwisu YouTube.

Microsoft postanowił jednak zamknąć usta narzekającym pod filmami na oficjalnych kanałach wyłączając możliwość ich komentowania. Dlaczego?

Cóż, wystarczy spojrzeć na ilość pozytywnych i negatywnych ocen pod filmem ukazującym nową konsolę. Materiał polubiło 2000 osób, podczas gdy po drugiej stronie barykady znalazło się już niemal 8000 internautów. To ogromny cios.

Dla porównania materiał z pokazu PlayStation 4 do tej pory jest komentowany przez użytkowników YouTube, zaś ilość "polubień", 21 630, w stosunku do 720 negatywnych ocen wskazuje diametralnie inne opinie użytkowników sieci.

Patrząc na sam pokaz Xbox One i oceny internautów trudno nie mieć wrażenia, że prawdą jest, iż nowa konsola Microsoftu nie jest skierowana do zapalonych graczy, czy aktywnych użytkowników sieci. Chociaż podobno takie wyroki będzie można wydawać dopiero po tegorocznych targach E3, gdzie w końcu Xbox One ma zostać ukazany jako maszynka do gier. Poczekamy, zobaczymy.

Via: Gamezilla.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ehh,
    Mam nadzieje ze wielki MS jeszcze do czasu oficjalnej premiery ich nowego dziecka, jeszcze przemysli wszystko na spokojnie i pozmienia co nie co, bo w przeciwnym razie z gory skazany bedzie na porazke...
    Smutna prawda :(

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jestem jednym z tych którzy oczekiwali w/w mięcha.
    Też jestem bardzo zawiedziony i po cichutku wierzę w to, że MS jednak coś zmieni.

Sami pewnie teraz głęboko się zastanawiają jak to odkręcić...
    No chyba że konferencja była żartem to co innego.

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Też oczekiwałem wielkiego WOW no ale cóż, wyszło jak wyszło.
    Mam nadzieję, że na E3 MS nas zaskoczy.
    Ja nadal jestem przy XOne

6. lasyk

lasyk Banned

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    All Up: Ludzie co z wami? Przeżywacie, jakby to była wasza osobista tragedia. Wielcy fani zakochani w microsofcie i ich konsolach. Wrzućcie na luz. "mam nadzieje że, oby poprawili, jestem zawiedziony" No popłaczcie się, żyły podetnijcie, zamknijcie w sobie i popadnijcie w depresję.. Masakra.

Dali Du** i tyle. Obecną generacje przodowali w tej dostaną baty. Raz Xbox raz PS. Nie rozumiem tych rozpaczy.

1 osoba to lubi.
  7. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    spokojnie, poczekajcie na sony - szczeny opadną wszystkim jak pokażą "możliwości" ps4, które nie będą się różnić niczym od klocka - obydwie maszynki będą służyć tylko i wyłącznie do wyciągania kasy.

1 osoba to lubi.
  8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ucisza tylko walczy z hejterami i niedoinformowanymi ludźmi, którzy łykają byle jaką papkę informacji wrzucaną przez różnorakie portale...

3 użytkowników lubi ten post.
  9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie tak jak napisano powyżej, MS tylko ucisza hejterów a dla nich coś specjalnego

1 osoba to lubi.
  10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Więc powinni wystosować do ludzi oświadczenie, że Xbox One nie będzie wymagał dostępu do internetu, że nie będzie blokował używek etc. Sami sobie szkodzą, jeżeli nie chcą dementować plotek i postawić sprawy jasno.

11. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    No w końcu się zabrali za gimbusy.

Twoim zdaniem jest to powód ??? żeby tak stawiać w beznadziejnej sytuacji Xbox one ???? Bo ja tak nie sadze, jeszcze nie było E3 a już wszystko wiadomo. Brawo.

1 osoba to lubi.
  12. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może podoba im się rozgłos. W końcu przez te plotki i hejty ciągle się o nich mówi/pisze.

13. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W sumie podoba mi sie to. Po konferencji myslalem, ze "Oho, Microsoft pokazal maszynke do Facebookow, telewizji itp. podczas gdy gry sa tylko dodatkiem, a Burgery jeszcze im przyklasna.", a tutaj pozytywne zaskoczenie. Mam nadzieje, ze Microsoft zmieni swoje podejscie do swojej konsoli i zrozumie w koncu, ze to ma byc konsola DO GIER.

Mysle, ze woleliby gdyby mieli rozglos, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Tak czy siak bedzie sie mowic o Microsofcie, bo oni i Sony wydaja dwie najwieksze konsole Next Genowe.

14. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli krytyka nie jest możliwa. Microsoft musi coś zmienić, wycofać się z jakichś pomysłów, bo będzie dramat :)

1 osoba to lubi.
  15. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie to ważne żeby pokazali jakieś gry, ale chyba na E3 mają taki zamiar, a więc wstrzymajmy się. Tylko żeby TV nie przyćmiło gier, bo by było nieciekawie, ale nie ma co gdybać trzeba czekać do E3, cały czas to sobie powtarzam, bo wierzę, że zaprezentują coś WOW!!

16. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No cóż nowego xboxsa może uratować tylko fabryczne RGH

17. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Trafiłeś w samo sedno problemu, mam nadzieje że microsoft posłucha. Buhahaha serio to dawno tak się nie uśmiałem oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu.

Wysłane przy pomocy palcy.

18. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak to powiedział Geoff Keighley, gospodarz programu Round Bound na GameTrailers:

Osobiście nie widzę ŻADNEGO problemu w blokowaniu (Ewentualnemu opłacaniu) używek i odpalaniu konsoli co dobę (Bo tak czy siak codziennie prawie gram .)

19. bbkingt800

bbkingt800 Banned

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe, dobre i pewnie sami zrobią wyciek informacji jak przerobić to przynajmniej sprzedaż wzrośnie jak będzie słaba.

20. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie każdy ma stały dostęp do internetu. Oraz nie każdemu odpowiada, gdy chcą na siłę zakładać kaganiec na twarz (Używki)...

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    yyy... Dlatego napisałem "OSOBIŚCIE". Po za tym większość (95%) moich znajomych na XBL, jak ja, ma stały dostęp do internetu, a używek nie kupujemy. Także tak mi to zwisa i powiewa, że... :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum