Microsoft ukarze użytkowników nieautoryzowanych nośników danych?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

elempl

Banned
Użytkownik
btw. skoro ten update ma zrobic takie jaja to ciekawe czy bany nie poleca za flashe :D
 
P

pietrasz

Guest
hmmm.... a jak się odepnie dysk i zaktualizuje a pozniej sie przypnie to chyba nic nie zrobią

ja mam pomysl :D Zróbmy strajk i nie aktualizujmy xboxa :D
 

Krzyzac

Użytkownik
Użytkownik
hmmm.... a jak się odepnie dysk i zaktualizuje a pozniej sie przypnie to chyba nic nie zrobią

ja mam pomysl :D Zróbmy strajk i nie aktualizujmy xboxa :D
Powodzenia:D. Bez aktualizacji nie połączysz się z xboxlive.
 

elempl

Banned
Użytkownik
hmmm.... a jak się odepnie dysk i zaktualizuje a pozniej sie przypnie to chyba nic nie zrobią

ja mam pomysl :D Zróbmy strajk i nie aktualizujmy xboxa :D
oczywiscie ze zrobia bo dash bedzie sprawdzal podpinane dyski i karty wiec..........

Sprzedam dysk 120 GB w oryginalnej obudowie oferty pisac na PW :D
 
P

pietrasz

Guest
No jakby tak wszyscy zastrajkowali Microsoft miałby przesrane, wiem że się nie połącze ale mam przynajmniej dobry pomysł a wy panikujecie :D
 

Graczdari

Użytkownik
Użytkownik
No jakby tak wszyscy zastrajkowali Microsoft miałby przesrane, wiem że się nie połącze ale mam przynajmniej dobry pomysł a wy panikujecie :D
Oni przesrane? A to dlaczego? jak popłacili za LIVE to ich to wali :) A Ci co nie zapłacili przynajmniej serwerów nie będę obciążać :)

Inaczej mówiąc: na strajku stracą tylko Gracze ;)
 
P

pietrasz

Guest
NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! <panikuje> a tam ciul , a co sie z sav`ami stanie ??
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
tu chodzi tylko o dydki 120?? czy inne tez moga byc nieoryginalne?? jest szansa ze 20gb moze byc nieoryginalny bo dokupywalem sam dysk kiedys..nie byl w zestawie
 

elempl

Banned
Użytkownik
chodzi o wszystkie nie oryginalne jednostki pamięci

NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! <panikuje> a tam ciul , a co sie z sav`ami stanie ??
z sejwami nic sie nie stanie tylko nie bedzie xbox widzial dysku
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
ja bym radzil poczekac i nie panikowac, jak wjdzie nowy dash, wtedy ciekawscy zainstaluja i powiedza nam czy nagle dysk przestal dzialac czy nie:) a w razie czego wtedy ktos wymysli flash firmware'u w dysku tak jak w napedach zeby byly "MSProof" :D
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
eee z dyskiem nie będzie problemu - trzeba znaleźć znajomego z HDD i skopiować jego dane w tym serial - zbanować mogą co najwyżej po numerze seryjnym jak będzie się powtarzał
a zresztą jaki mają w tym interes - mnóstwo reklamacji będą mieli i tyle
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
No ciekaw jestem czy oni robiąc dyski do X w każdym mają inny ID itp *******niki.

A zreszta mam to w d :), i tak nie będę robić aktualizacji.
 

Graczdari

Użytkownik
Użytkownik
No nie musisz, ale wtedy musisz odpuść LIVE :)
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
No nie musisz, ale wtedy musisz odpuść LIVE :)
tak? a w nowe gry to by się chciało pograć nie???

dobra niech nas zbanują, wyłączą dyski itd
ja i tak nie kupię next xboxa ze względu na to - że go nie złamią i dlatego że x360 się notorycznie psują
nie widzę najmniejszego powodu żeby się z martwić bo PS3 ma już normalną cenę - a oryginały - no cóż czasem trzeba ponieść jakieś koszty

Równie dobrze może się okazać że po updacie dasha już nie ruszy więcej dvd - i to będzie problem - zostać z napędem flashniętym na którym pójdą stare gry albo grać w oryginały i mieć paczki dvdrów
 

Graczdari

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam kupie nowego kloca :) złamać go złamią(pewnie nawet MS pomoże) bo wkońcu jakoś z Sony trza konkurować ;) Pirackie gry to więcej konsol sprzedanych ;p Ja teraz gram w Uncharted 2 i na razie nie myślę o klocu ;p
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Niedziwne ze im nie schodza dyski, jak np. w Auchanie dysk 120 gb kosztuje 799 z (Żory)! Tak, dokładnie tak! Na początku jak to zauważyłem to cena była zakryta i myślałem, że kosztuje 79 zł, już go brałem do ręki a tu suprise jeszcze jedna dziewiątka na końcu :)
 

Graczdari

Użytkownik
Użytkownik
Niedziwne ze im nie schodza dyski, jak np. w Auchanie dysk 120 gb kosztuje 799 z (Żory)! Tak, dokładnie tak! Na początku jak to zauważyłem to cena była zakryta i myślałem, że kosztuje 79 zł, już go brałem do ręki a tu suprise jeszcze jedna dziewiątka na końcu :)
Skąd ta cena? matko bosko ;d może to była cała konsola? <lol2>
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
prosze o odpowiedz na moje pytania z postu ze strony 3..dziekuje
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
prosze o odpowiedz na moje pytania z postu ze strony 3..dziekuje
Dostałeś odpowiedź w następnym poście...
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
A to ciekawe... :p Ostatnio kupilem sobie dysk 120GB , wyglada jak orginalny , nawet zawartosc mial jak orginal (obrazki gracza , tematy , dema gier) , ale kto wie co siedzi w srodku ...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom