1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft w 100% skupia się na graczach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ubiegłym tygodniu Phil Spencer stwierdził, że jego ekipę nie motywuje chęć pokonania Sony. Słowa te wywołały małą burzę, więc szef marki Xbox postanowił kontynuować wypowiedź. Dla Amerykanów najważniejsi są gracze.

Słowa Spencera zostały w ubiegłym tygodniu różnie interpretowane i pewnie nawet sam szef marki Xbox nie spodziewał się wywołania takiej fali oburzenia. „Microsoft się poddaje?”, „Sony wygrało generację!”, „To koniec, Xbox One przegrał generację!” – w Sieci pojawiło się wiele podobnych nagłówków, więc Phil postanowił sprecyzować swoją wypowiedź.

Przedstawiciel Microsoftu chciał powiedzieć, że jego ekipa nie ma zamiaru konkurować z innymi firmami, a zajmuje się wyłącznie graczami:

Myślę, że gracze nie powinni doszukiwać się we wcześniejszych słowach Spencera drugiego dna. Szef Xboksa już wielokrotnie pokazywał, że dla niego najważniejszy jest gaming. Nawet we wrześniu Phil wypowiedział się, że nie powinno się tworzyć sztucznych podziałów pomiędzy platformami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takim podejściem mają szanse naprawdę stworzyć mega platformę do grania.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I o to chodzi. Konsola --------------> DO GIER.

A nie do wszystkiego i niczego.. jakieś telewizji itp itd.

Konsola ma być głównie do gier. Inne rzeczy to po prostu szmery bajery i wodotryski, które mogą się spodobać, a nie muszą..

Jak na prawdę ukierunkowują się totalnie na gry, xbl itd. to będzie świetnie.

5. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Bardzo fajnie , może dostaniemy funkcje typowo do gier co nas mega ucieszą ;) szmer bajery Lubie netflixa itd fajnie ze są bo to nie taki problem. Mogli by też dodać muzykę w tle jak się gra. I mam nadzieje ze wraz z aktualizacja będą znów promowane awatary mam do tego sentyment i brakuje mi tego ze tak mało rozwinięte jest tutaj

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum