1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft w ciągu roku zakończy wsparcie dla Xbox Fitness

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 28, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft wyraźnie odsuwa się od swojego kontrolera ruchowego, Kinecta. Amerykanie zapowiedzieli koniec wsparcia dla programu do treningu, który dostępny jest od samej premiery urządzenia w 2013 roku.

Microsoft daje nam czas na odzwyczajenie się od treningów z Kinectem i dopracowanie naszych bicepsów czy tricepsów.

Gwoli przystępności w przyswajaniu tego, co się wydarzy, skonstruowano oś czasową tego przedsięwzięcia na najbliższy rok:

• Od dzisiaj nie można już kupować zawartości do Xbox Fitness. Jeżeli ktoś jest już w jej posiadaniu, będzie mógł z niej korzystać do 30 czerwca przyszłego roku.
    • 15 grudnia tego roku aplikacja przestanie być oferowana kolejnym graczom posiadającym status Gold. Do tego czasu wszyscy abonenci będą mogli korzystać z przeszło 30 programów.
    • 1 lipca 2017 roku cała zawartość związana z Xbox Fitness zostanie usunięta ze sklepu, a osoby, które już ją pobrały, stracą do niej dostęp.
    Nie każdy pozostanie obojętny wobec decyzji Microsoftu, ale trzeba przyznać, że przynajmniej dali graczom mnóstwo czasu na znalezienie nowych sposobów, by prowadzić zdrowy tryb życia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo najlepszy fitness to nike+, i szkoda że nie ma czegoś takiego na xO. Niedługo kinecta skasują, bo nic na niego już nie będzie. Szkoda

kuleczka91 lubi to.
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    • 1 lipca 2017 roku cała zawartość związana z Xbox Fitness zostanie usunięta ze sklepu, a osoby, które już ją pobrały, stracą do niej dostęp.
    Cyfrówki...

kuleczka91 lubi to.
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dlatego wolę wersje płytowe od cyfr :D Co do Nike+ to się w 100% zgadzam, nie spotkałam lepszej gry fitnessowej od tego :)

6. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    A jest/był to flagowy tytuł Kinecta 2.0 pokazujący możliwości kamerki FullHD, śledzącej ćwiczenia, mierzącej tętno, sprawdzającej poprawne ułożenie ciała poprzez monitorowanie nacisku mięśni. Sporo kalorii przy tym spaliłem, a tu taki zonk.

Onicniepytaj lubi to.
  7. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja właśnie chciałem sobie zakupić program Mossa fight. Skoro jednak nie chcą moich pieniędzy to niech spadają.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

8. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
  9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie nie korzystałem z tego bo nie mam kinecta. Lecz sądzę, że głupie posunięcie M$. Bo gier na kinecta nie ma dużo. Z tego co widzę produkcja była lubiana, a tu napis closed będzie.

Może planują wydać fitness 2 dlatego uśmiercają tą grę.

Ogólnie nie wiem, co im ta gra szkodziła jak to niby był pseudo flagowiec na kinecta..

10. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Swoją drogą to jest chamstwo. Ktoś kupił grę. A tu nagle "sorry konczymy wsparcie koniec grania". Skoro tak to może powinni oddac pieniadze.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

11. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co im szkodzi, że w to ludzie będą grać? I dlatego nie podobają mi się takie zagrywki M$...

12. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Mnie tylko przy xboxie trzymał kinect.
    Teraz jak odchodzą powoli całkowicie od kinect to nic mnie nie trzyma przy nic i następna konsolą będzie ps

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum