1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft wciąż ma ogromne problemy z Xbox Live. Usługa ponownie wyłączona na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 23, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykanie nie będą dobrze wspominać ostatnich kilku dni. Xbox Live wciąż odmawia posłuszeństwa i inżynierowie z Redmond dwoją się i troją, by naprawić usługę. Od kilku minut Sieć Microsoftu ponownie nie działa.

Microsoft oficjalnie poinformował, że pojawił się kolejny problem z Xbox One. Gracze aktualnie nie mogą pobierać nowej zawartości oraz korzystać z cyfrowych dóbr. Jest to zaskakująca sytuacja, ponieważ Amerykanie dopiero kilka godzin temu zawiadomili o naprawieniu identycznego problemu.

Komunikat pojawił się na profilu Xbox Support. Firma przeprasza za niedogodności i stara się naprawić sytuację. Należy jednak zauważyć, że w ostatnim czasie niedogodności na Xbox Live pojawiają się zdecydowanie częściej. Niektórzy nawet wyliczają, że w przeciągu ostatnich kilku dni usługa ośmiokrotnie odmówiła współpracy.

Oczywiście problem nie dotyczy wszystkich. Jeśli korzystacie wyłącznie z pudełek, to pewnie bez problemu postrzelacie dzisiaj wieczorem… Sytuacja wygląda zdecydowanie gorzej w momencie pobierania produkcji lub aktualizacji. Ja kilka dni temu miałem spory problem z pobraniem Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – tytuł zniknął ze sklepu i dopiero po przejściu na amerykański rynek mogłem dodać grę na listę. Mimo to pozycja i tak nie działała i musiałem czekać na usunięcie błędu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Strona www też leży i kwiczy. Po logowaniu wywala na zakup golda.
    Wszystko było by oka gdyby nie fakt że mam konto ważne do 17.12.2017 ech...

I takie klocki nie tylko dzisiaj czy parę dni często tak mam i chyba nie tylko ja...

Brak słów; )

4. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    To dziwne, bo ja nie mam żadnych problemów, a tak się składa, że dziś kupiłem grę przez Xbox Store i grałem w nią przez sieć ostatnie kilka godzin. Ostatni raz problem z Xbox Live miałem chyba na X360.

5. SingSing74

SingSing74 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wczoraj miałem problem z uruchamianiem wszystkich aplikaci i gier, nawet pudełkowych. Błąd nr 0x87de2713. Tymczasowym wyjściem było wyłączenie routera.

6. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Dziś ściągałem aktualizację do konsoli i wszystko było okej.

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Wczoraj późnym wieczorem do dzis rano mialem problem później od okolo 10h do teraz grałem w PvsZ GW 2 bez problemu rynek jedynie widziałem ze nie do konca się wyświetlał ale na szczęście grali się bez większych problemów na wersji cyfrowej oczywiście bo to z nimi były kłopoty . Osobiście nie mam nic do awarii bo wszędzie się zdarzają wiadomo jest to irytujące zwłaszcza w dni większych premier jak dzis ale mogli by bardziej nas informować na statusie np przewidywany czas naprawy usterki nie pogniewał bym się za takie coś :)

8. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Tym osobom którym się kończy gold na dniach powinni go przedłużyć. Usterki mogą się zdarzyć ale żeby użytkownik nie był stratny z tego powodu postarać się oni powinni.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

9. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Próbuję kupić ofertę DwG i najpierw musze wykupić subskrypcję którą mam ważną do 03.2017 r. :)
    tap tap

10. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też miałem przedwczoraj problem choć dziś w nocy już wszystko działało normalnie. Trochę mi szkoda Spencera bo takie problemy przed jutrzejszą konferencją raczej nie wpłyną dobrze na MS.

Zresztą to dość głupia sytuacja bo ci 'wielcy' hakerzy stosują tanią sztuczkę przed którą raczej nie da się uchronić. Gdyby rozdawali gry no to wtedy byłby wyczyn, ale na taką ewentualność Microsoft jest dobrze zabezpieczony. Podobnie nie słyszałem o żadnych wyciekach danych z kont, ale do unieruchomienia Live'a DDosem to nie trzeba szczególnych umiejętności. To tak jakby ktoś zaczął podpalać Fiaty argumentując to troską o właścicieli bo koncern nie zabezpieczył odpowiednio swoich aut.

11. Kamillo5381

Kamillo5381 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktos ma nadal dzis np problem ?
    Gdyz ja , mam połaczenie do internetu nic nie stanowi problemu procz Xbox live. Nie chce sie konsola niestety połaczyc i nie wiem jak to naprawić ktos co moze pomoc? :/

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Cały czas konsola działa dzisiaj u mnie bez problemu .

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja miałem problemy. Niestety ms daje ciała na całej linii jeśli chodzi o jakość usługi.

Wczytywanie...

Poleć forum