1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft widzi ogromny skok - już 5 milionów Xboksów One trafiło do sprzedaży

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft ma powody do zadowolenia, a przynajmniej tak wynika z najnowszych komunikatów publikowanych przez amerykańskiego giganta. Sprzedaż Xboksa One dobiła już do 5 milionów, a spora w tym zasługa Titanfall. A jak rozchodził się Xbox 360 w analogicznych okresie?
    Jeśli wierzyć doniesieniom Microsoftu, to wychodzi, że aż o 60% gorzej, co może świadczyć o tym, że nasza rozrywka z każdą kolejną generacją ma się coraz lepiej. Firma z Redmond pogratulowała EA oraz Respawn dostarczenia na rynek tak świetnej produkcji jak Titanfall. To własnie dzięki niej w marcu udało się sprzedać kolejnych 311 tysięcy Xboksów One. Tym samym łączna liczba konsol, które trafiły do sklepów przekroczyła na początku kwietnia 5 milionów.

Yusuf Mehdi z Microsoftu dodał, że gracze, którzy mają już w domu Xboksa One spędzają z nim średnio około 5 godzin. Łączny czas spędzony na graniu i grzebaniu w aplikacjach przekroczył już z kolei miliard godzin. Na koniec Yusuf standardowo zapełnił, że oprócz nadchodzących Sunset Overdrive i Project Spark, na Xboksa One zmierza masa gier, o których dowiemy się więcej na tegorocznym E3. Microsoft zamierza też podobnie jak Sony ostro wspierać tytuły niezależne oraz na bieżąco będzie dostarczał nowe aplikacje.

Przypomnijmy, że Sony informowało nie tak dawno, że sprzedaż PS4 przekroczyła 7 milionów, co póki co stawia Japończyków na pozycji lidera obecnej generacji konsol. Wszystko może się jednak zmienic jak w kalejdoskopie, a ostatniego słowa z pewnością nie powiedziało Nintendo. Reasumując - tegoroczne targi E3 mogą okazać się naprawdę bardzo atrakcyjne, bowiem nic tak nie mobilizuje jak zdrowa rywalizacja. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ehh i znów pisanie o tym ile wypchnięto z magazynu MS do magazynów sklepowych. Śmiech na sali. Niech podadzą tak jak SONY ile konsol trafiło do konkretnych odbiorców a nie na półki sklepowe. Ileż razy można to samo wałkować..

4. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Pomyliły ci się fora. O konsolach Sony piszą w innych miejscach internetu.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

5 użytkowników lubi ten post.
  5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    w Polsce z graczami na xo też już w sumie nie jest tak źle, lecz i tak można powiedzieć ze konsole posiada jak na razie tylko elita Polskiej sceny Geam-mingowej ...

6. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LOL. Masz konsolę? Jesteś zwycięzcą!

/Wysłano z telefonu/

1 osoba to lubi.
  7. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Pomyliły Ci się działy. Jeżeli chcesz czytać tylko o xboxie to znajdź dział pokroju "kocham majkrosoft" lub coś w ten deseń. Swoją drogą odsyłam do FAQ zanim napiszesz coś równie "błyskotliwego".

1 osoba to lubi.
  8. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ludzie wchodzac na XBOXforum chca czytac i wymieniac sie spostrzezeniami z ludzmi ktorzy tez maja i lubia XBOXA a nie czytac wypociny o tym jakie sony wielkie. :) a to zwykle zagranie obu koncernow. Zaloze sie ze te ps4 w nakladzie 7milionow to chodzi ogolnie o wyslane do sklepow konsole

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak gwoli ścisłosci producenci przy takich danych statystycznych mogliby podać ile jest/było wadliwych konsol, zrotów itp...ciekawe w którą stronę słupki wzrastałyby wtedy...

1 osoba to lubi.
  10. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Od tego są inne działy - patrz FAQ. To jest dział AKTUALNOŚCI i nie jest on zarezerwowany tylko i wyłącznie dla jednej konsoli. Jestem na tym forum troszeczkę dłużej i odrobinkę lepiej wiem jak to forum się rozwijało i ewoluowało. Także raz jeszcze wszystkich pieniaczy zapraszam do przeczytania FAQ i łaskawe zaprzestanie wylewania żali, że są tu inne informacje niż wazelina dla majkrosoftu.

I tu znów zonk. Akurat Sony jak pisałem w pierwszym poście podaje ile konsol trafiło do odbiorcy końcowego. Z resztą jakie wysyłanie do sklepów skoro dopiero teraz można od ręki kupić konsolę bo wychodziły ze sklepu szybciej niż nadążały przyjeżdżać. Poczytaj -> pomyśl -> napisz - w tej kolejności.

1 osoba to lubi.
  11. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  12. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    4 użytkowników lubi ten post.
  13. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No i może się coś zmieni, bo z forum o xbox robi sie forum o PS same kłótnie i jeden wielki syf

Nie obrażam nikogo nie mam przynajmniej tego na celu

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Weź wrzuć na luz. Bo to, co piszesz to już nawet zabawne nie jest.

Tak dla uświadomienia Cb (bo widzę, że stażem jesteś świeżakiem..) prawie wszyscy "tutaj" (forum) zarejestrowali się ze względu na Xboxa 360 i Xboxa (1 generacji). I jeżeli komuś z tych userów nie przypadł do gustu XO to niby dlaczego nie mogą tego napisać? Murem szli za X360 i Xbox 1 generacji, a nie XO.
    Więc wyluzuj i zastanów się czasem, co piszesz. Bo fakt, że ty nie chcesz obrazić nie oznacza, że nie obrażasz..

------

Co do tematu to jak zawsze "wpłynęło do sklepu" .. Niech napiszą ile "wypłynęło" ze sklepu :). W każdym sklepie multum rzeczy stoi w magazynach itp itd :)

3 użytkowników lubi ten post.
  15. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do tematu ... niech sprzedadzą i 100000000. Ani mnie to ziębi, ani grzeje.

Gdy myślę że w jakimś komentarzu osiągnąłeś już totalne dno, to jednak jakiś czas potem (góra 2 dni) mnie zaskakujesz i udowadniasz że możesz osiągnąć nowy poziom głupoty. Gratuluję ...

Dokładnie ... QQ

16. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    To dopiero początek generacji i jak widać MS ma inną politykę dotyczącą sprzedaży. Czy słuszną, czas pokaże. Ja póki co obserwuje bacznie poczynania dotyczące XO, ale wciąż czekam na coś, magnes, który przyciągnie mnie do kupna owej maszynki. Nie skreślam jej, ale tak naprawdę na razie jest mało gier na obydwu platformach.

1 osoba to lubi.
  17. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    totalne dno osiągasz Ty z każdym kolejnym hejtem, bo nic innego na tym forum nie robisz,nie mam zamiaru z tobą dyskutować ale denerwują mnie tacy jak ty szkoda ze moderatorzy nic z tym nie robią zabierz sie za naukę dzieciaku a nie wchodzisz i dokuczasz graczom xboxsa, zajmij sie czymś pożyteczny i nie bądź przysłowiowa męda społeczna

18. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tu się uśmiałem sam prowokujesz a jak na Ciebie ktoś najedzie to moda szukasz ?

Piszcie w temacie albo nie piszcie wcale a przepychanki na pw.

3 użytkowników lubi ten post.
  19. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Orso6, mnie się np. takie tematy wyjątkowo podobają, bo prowadzą do zazartych, a czasem (no dobra: zawsze) ostrzejszych dyskusji. Ale póki nikt nie leci z wycieczkami osobistymi, jest interesująco.

Zresztą, ja tym chętniej czytam takie dyskusje, że uporczywie szukam błędów w swoim rozumowaniu. Zwłaszcza że ten Xbox One nie może być aż taki zły, jak sądzę, skoro tak wielu ludzi go wciąż chwali oraz popiera politykę samego MS. Szkoda tylko, że na razie nikt nie przebił się z sensowną argumentacją w tej dyskusji. Bo: że niedługo E3, że nowe SDK, że nieważna rozdzielczość, że Kinect w cenie itp., itd. to już wszyscy chyba wiemy. Choć mnie nadal w ogóle taka argumentacja nie rusza. Ale być może ktoś mnie jeszcze zdoła przekonać, że zbyt szybko skreśliłem ten sprzęt (choć szczerze mówiąc sam w to zupełnie nie wierzę).

/Wysłano z telefonu/

Wczytywanie...

Poleć forum