1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft WiFi Adapter

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aslan88, Grudzień 12, 2009.

1. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam dosyć już masy kabli w pokoju i chcę je ograniczyć - zastanawiam się nad wifi adapterem gdyż u mnie w mieszkaniu znajduje się router. Co sądzicie o nim, są osoby które na nim grają? Jak z lagami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Nie ma żadnych lagów. Tak samo jak byś grał przez kabel tylko musisz mieć dobrą łączność z routerem ale chyba nie masz chatu 1km kwadratowy.

4. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest OK, wielkich lagów nie zauważyłem a gram sporo na mutli... Generalnie jeśli masz kasę to kupuj, ale na dniach ma wyjść wersja czarna z obsługą standardu N(wifi do 300mbit/s). Jeśli masz router wspierający N to warto poczekać :)

5. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    shakedown wiesz może kiedy ma być premiera czarnej - posiadam Elite wiec pieknie by sie komponowało, do tego jeszcze Massenger kit czarny i pieknie :D

6. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
    Już jest w sprzedaż oficjalnie jedynie na rynku USA

7. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam wifi adapter i miałem problem.W chacie mam grube ściany i sygnał nie docierał do x'a i musiałem przenieść router do mojego pokoju.Teraz już jest wszystko ok 0 lagów wszystko śmiga.

8. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bit wiadomo coś o europejskiej premierze?

9. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
    Problem na ściany jest bardzo prosty ale albo przenieść router w odpowiednie miejsce albo większej mocy antenę :) jeśli jest możliwość odkręcić oryginalną.

Aslan88 Nie wiadomo liczył bym prędzej na szarą strefę lub import, MS na chwile obecna zaoferowało jedynie na rynek USA a o innych krajach kontynentach nie było mowy jak na razie.
    Podejrzewam ze MS polska nawet nie wie za bardzo o istnieniu takiej wersji adaptera ;)

10. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ten stary adapter istnieje nawet w Polsce bo nie zaznaczył jaki ten 2 antenowy czy ten jedno wypuszczony x czasu temu

11. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W wersji czarnej jest tylko nowy (2 antenowy). Można kupić na ebay'u za ok 80$+przesyłka ok 13$ wiec w 300zl powinienieś sie zmiescić. Premiera byla tylko w USA ale, podobnie jak biały, działa z każdą konsolą :)

12. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba zdecyduje sie na zwyklego... Swoją droga znacie jakis dobrych lakernikow ktorzy przemalowali by takiego adaptera i messenger kit na czarno (najlepiej odcien elite)?

13. namiatacz

namiatacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ej a czy da się podłączyć zwykły adapter wifi np. firmy asusa a nie microsofta??

14. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    O ile się nie myle to do 360 możesz podlączyc tylko orginalne akcesoria. Ja jak chciałem posłuchać muzyki z mojego MP3 to mi nawet nie wykrył że coś jest w porcie USB :/

15. uchaj

uchaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ja podłączyłem telefon pod USB sony ericson k550i i odczytał więc moze USB masz zepsute ???

Wczytywanie...

Poleć forum