1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Wireless Wheel

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez baczek87, Sierpień 6, 2012.

1. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Miał ktos z tym doczynienia? Chodzi mi o ta sama kierownice w kształcie litery U. Ciezko o uzywany sprzet na Allegro, wiec albo jest kiepska i nikt tego nie kupuje, albo jest tak dobra ze nikt sie tego nie pozbywa ;) Sporo gram w wyscigi (Forza, Dirt, F1) a nie mam jak rozstawic kierownicy z pedałami, wiec to byłoby jakies wyjście. Pytanie tylko czy warto bo jest to jakby nie było wydatek prawie 200zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  4. baczek87

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    problemem tylko jest to ile miejsca ona wymaga

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    napewno bardziej precyzyjnie i lepiej bedziesz grac na padzie, bo trzymanie tego w powietrzu przez pol godziny to ja dziekuje, rece odpadaja, a o precyzji sterowania juz nie mowie, ja bym nie kupowal

6. baczek87

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    no i wlasnie o taka opinie mi chodzilo ;) bo teoretycznie jakis tam lag pewnie bedzie, a na filmach promocyjnych to wszystko wyglada pieknie

Wczytywanie...

Poleć forum