Microsoft wprowadza model free-2-play na Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

firstborne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciężko patrzeć na taki bełkot, ale od śmiechu powstrzymywać się nie mam zamiaru. Płatna usługa Live to dla mnie bezproblemowa opcja, organizacje, firmy, spółki...z czegoś muszą się utrzymywać a opłacanie m.in. takiej usługi jest jednym z wielu właśnie takich sposobów. Miałem styczność z PSN i Live na który siedzę bardzo często i ta druga usługa faktycznie zostawia PSN w tyle. Częste lagi, zwolnienia czy też nawet zrywania połączeń jest na porządku dziennym i czasami ciężko jest sobie z tym poradzić. Live jest czymś innym, może działa lepiej bo korzysta z niego mniej osób (bo jest płatny?), lub dlatego, że po prostu został lepiej zaprojektowany - tego nie wiem. Nie interesuje mnie też zbytnio to, kiedy mam ochotę bardzo z czegoś korzystać, posiadam na to środki, to niby co miałoby mnie powstrzymywać by to zakupić? Oczywiście lepiej jest marudzić nie mogąc sobie pozwolić na zakup - jakby to miało zawierać w sobie jakąś misję. Polakowi nie dogodzisz, fakt, ale czasami zwyczajnie należy dorosnąć i cieszyć się z tego, co się ma.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Osobiście nie mam PS3, ale oglądam dużo Polskich, że tak powiem "czołowych" komentatorów, robiących gameplaye z komentarzem. Część z nich ma właśnie PS3. Jakoś nie zauważyłem, żeby mieli jakieś problemy z PSN'em. Druga sprawa to lagi. Lagi w grach nie występują z winy PSN czy Xbox Live, tylko wina jest po stronie hostującego mecz. Także jak macie tak fanboy'ować która usługa jest lepsza, to lepiej w ogóle nie wypowiadajcie się w tych tematach.
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Panowie, bez spiny. I chciałbym skromnie przypomnieć że to nie jest temat "Live vs PSN: co jest lepsze?" tylko "Microsoft wprowadza model free-2-play".
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Tak chwalicie PS3, a słyszał któryś o PSN Plus? :]
Pewnie nie...
PS+ o którym mówisz jest OPCJONALNY. Opłacasz abonament (70 zł) na 3 miesiące i cieszysz się każdego miesiąca PEŁNYMI WERSJAMI GIER za darmo, zniżki -50% na gry, ekskluzywne dema... A ludzie bez PS+ i tak mogą sobie grać za darmo przez sieć...
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Panowie wyżej tylko pieprzyć potrafią, PŁACICIE ZA USŁUGĘ XBOX LIVE, a grę macie za darmo. Jakby wydali np. Call of Duty na konsole za darmo to byście mówili, że to CoD za darmo czy coś w tym stylu. Druga sprawa, jakby nie patrzeć na PC też nie ma gier F2P, bo rodzice wam płacą za internet ;)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zamykam, ponieważ zaczyna robić się nieprzyjemna dyskusja...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom