1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft wspomoże Halo Reach, aby sprzedało się ono lepiej niż Call of Duty: Black O

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Microsoft zapowiada ostrą walkę z marką Call of Duty. Wystawia do niej swojego najlepszego zawodnika - grę Halo Reach i oferuje jej swoje wsparcie. Czeka nas naprawdę epicka potyczka.

Amerykański gigant bardzo chce, aby najnowsza gra studia Bungie okazała się wielkim hitem. Spephen McGill mówi jasno:

Ponad 34 miliony graczy zakupiło gry z tej serii i myślę, że wszyscy oni bardzo chcą zagrać w Halo Reach. Tak, myślę że wyniki sprzedaży tego tytułu będą wprost oszałamiające.

Zapytany przez dziennikarzy o to czy jego zdaniem uda się pokonać Call of Duty: Black Ops odpowiedział:

Myślę, że to będzie naprawdę dobry pojedynek. Mamy ogromne nadzieję związane z tą produkcją. Jestem bardzo zadowolony z recenzji Halo Reach, które już czytałem. Myślę, że kolejne będą równie pozytywne.

McGill nawiązał również do tego, że Bungie kończy już pracę nad tą serią. Jednocześnie zapewnił on graczy, że znajduje się ona teraz w dobrych rękach i jego firma ma wspaniałe plany związane z przyszłością tej marki.

Na sam koniec dodał:

Halo było bezkonkurencyjnym tytułem, kiedy na dziesięć lat temu wypuszczaliśmy na rynek pierwszego Xboksa. To była produkcja, dzięki której FPSy mogły zaistnieć na konsolach i zaczęły zmieniać życie wielu ludzi.

Premiera nowej gry studia Bungie już pojutrze.

Microsoft wspomoże Halo Reach, aby sprzedało się ono lepiej niż Call of Duty: Black Ops - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ja i tak zostanę przy serii Call of Duty, wolę czasy bardziej zbliżone do teraźniejszości niż kosmiczne stworki :D
    Ja bym dodał na końcu: "w no-lajf'ów"...

4. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bardziej skusze się na Call'a niż na Halo. Ponieważ Halo to nie moje klimaty. Nie lubię strzelaninek w kosmosie .

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Trochę to śmieszne, bo M$ chce pomóc Halo by sprzedało się lepiej niż CoD, no okej, ale po co wspiera BO ekskluzywnymi map packami? To jeszcze bardziej pomaga Call of Duty, a przeszkadza Halo. Ja żadnej z tych gier nie zamierzam kupić (bo małe fundusze) ale gry będą przekozackie.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Po co wojna między HALO a Call of Duty? To według mnie bez sensu... Obie gry są świetne, dzięki obu grom zarabiają potężne sumy, więc w czym problem? Bo szczerze to nie rozumiem...
    Ja zostaję przy CoD :DD

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hahah jak to przeczytałem to pomyślałem o "wojnie" między Fifą i PES'em :p Ja tam lubię i CoD'a i Halo :p

8. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    A ja kupię Cod'a. :p Nie przepadam za Halo, nie lubię kosmicznych fps'ów. Swoją drogą, po co ta wojna? Obydwie marki wzbogacą się i to bez żadnych wojen.

9. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Call of Duty to chodzenie i strzelanie. Gra w singla nastawiona jest na szybką akcję. Lecz ja wolę mroczne klimaty. Halo 3 ODST jest dopełnieniem klimatu ,który chciałem zobaczyć. Mówią ,że Reach też ma takie klimaty. Jeżeli call of duty miałoby taki klimat to była by gry stulecia. Bo dobry gameplay to nie wszystko. Dla większości graczy najważniejsza jest fabuła ,bo to dla niej przechodzimy grę. Ale podstawową rzeczą dobrej fabuły jest brak przewidywalności i obroty o 180 stopni. Kiedy myślisz ,że już wszystko zakończone dzieje się coś czego nie mogłeś sobie wyobrazić.

10. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak w MW2 :D Wszyscy narzekacie na fabułę a była świetna. I ten obrót o 180 stopni przy końcu gry ;d

Nigdy nie byłem zwolennikiem Halo, ale po oglądnięciu kilku gamplayi z kampanii to ta gra wygląda świetnie.

11. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Właśnie wczoraj przeszedłem Halo 3 i zacząłem ODST. I wg. mnie trójka była za bardzo taka bajkowa a ODST ma klimacik - co tu dużo mówić zaje***ty. Jeżeli Reach będzie takie same to kupuję bez dwóch zdań :D

12. MrBerdzi

MrBerdzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    osw
    Ja też skusze się na CoD'a myślę że ta gra będzie lepsza.

13. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Microsoft i kręcenie hype :D Należy pamiętać, że kiedy będzie mowa o sprzedaży COD to będzie brana pod uwagę ilość z minimum 2 platform, bo przecież Microsoft chce pobić COD ogólną sumą sprzedanych pudełek, a tutaj jedna platforma w stosunku do dwóch nie ma żadnych szans. Halo Reach może się sprzedać oczywiście świetnie na X360 i pobić Black Ops, ale jest jeszcze PS3. Activision nawet jak nie pobije rekordu MW2 to i tak sprzeda więcej kopii, niż Microsoft, takie gadanie więc jest bzdurne, bo szans tu żadnych nie widzę. Ciekawi mnie sprzedaż Reach, ale do 3 to chyba nie podskoczy, zresztą już ODST pokazał, że seria Halo odchodzi lekko w zapomnienie.

14. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Microsoft wspomoże Halo Reach?, aby sprzedało się ono lepiej? niż Call of Duty: No tak Amerykanie zawsze lubią kosmitów Halo, my jako europejczycy lubimy COD :)

15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale cała ta wojna ma się tyczyć sprzedaży obu gier na konsoli Microsoftu? Jeśli tak to ok, a jeśli mają w celu ogół ilość sprzedancyh egzemplarzy na trzech platformach (CoD), to Halo już jest na przegranej pozycji.

16. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mało grałem w Halo i dla mnie to nie jest podstawowy tytuł. Z drugiej jednak strony warto mieć obie, aby trochę zróżnicować rozgrywkę.

Jednak Halo nie pokona BO, z prostej przyczyny (wspominanego już) multi-platformowego wydania.

17. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Wydaje mi się, że nie co przesadzają, myślą, że każdy kto grał w Halo rzuci się na tą gre jak małe dziecko na słodycze ;p

18. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No ale w 75% pewnie tak będzie :p Np. mój kolega - wielki fan :) Ma wszystkie części (nawet Halo Wars), pewnie też się rzuci :DD

19. Mich

Mich Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja osobiście z chęcią pograł bym w oby dwa tytuły. Jednak moim zdaniem Reach może mieć trudności z pobiciem BO.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum