1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Xbox 360 Charging Kit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kab123, Listopad 29, 2015.

1. kab123

kab123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich i przepraszam jeśli temat ten został już poruszony ale od czytania tych wszystkich stron już mi wypadają oczy. Posiadam oryginalnego pada Xbox 360 z adapterem pc i dostałem od żony "Microsot Xbox 360 Play & Charge Kit" czy da się to ładować przez usb w PC nie posiadając konsoli Xbox. Po podłączeniu pc nie znajuduje mi do tego sterowników i nie zapala się czerwona lampka ładownia, tylko na sekundę zapala się zielona lampka tyle.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Mozesz ladowac np podpinajac pod zwykla ladowarke od telefonu yez sie naladuje i nic sie nie stanie

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. kab123

kab123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpinałem pod ładowarkę sony od telefonu i to samo nie ładuje. Czyli co akumulator w zestawie jest walnięty ??

5. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    To cos jest nie tak albo z tym kitem albo z padem oto ofekt podpiecia pod ladowarke od tel. Co prawda pad od xo ale zasada dzialania ta sama

uploadfromtaptalk1448787270368.jpg

6. kab123

kab123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodatkowo gdy podłącze pada pod pc to dostaje komunikat nie rozpoznano urządzenia. Zielona lampka zapala się na sekundę i znika koniec.

Xbox 360.png

7. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak podlaczasz pod pc i masz imfo nie rozpoznane urzadzenie oraz wykrzyknik to cos jest nie tak z padem jak masz mozliwosc pozycz od kogos pad i podlacz ale ja obstawiam pad lub sam przewod ok charge kita

8. kab123

kab123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Byłem z tym w sklepie podpinałem pod innego pada i do usb w pc i w Xboxie ale One i też nic nie ładuje... oddałem to ******* :-D Dziękuje za pomoc temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum