1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Xbox 360 Elite

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ukaz, Listopad 19, 2008.

1. ukaz

ukaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TARNÓW
    Cześć właśnie kupiłem konsole Microsoft Xbox 360 Elite Value Bundle + 2 gry i będzie u mnie za kilka dni.
    Chciałem zapytać co z przerobieniem tej konsoli jak to najlepiej zrobić proszę o dokładne szczegóły.
    Banem się nie martwię bo nie będę grał przez neta,konsole podepnę do neta żeby ją zaktualizować zanim ją przerobie.Na razie tyle z mojej strony teraz wy. ;)

Piszcie wszystko na temat tego modelu itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. juno99

juno99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Microsoft Xbox 360 Elite

W moim elite jest samsung i fw ixtreme 1.4

Wszystko biega. Wczoraj wieczorem w gta4 na xbl ;)

Skoro masz zamiar grac tylko offline, to dlaczego nie chcesz probowac szczescia na xbl?

PEACE

4. BuLi!

BuLi! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

glupie pytanie co wiecie o tym modelu... sa rozne konsole elite tzw rozne napedy itd :p

5. ukaz

ukaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TARNÓW

Nie będę grał na xbox live bo mam radiówkę a do grania pasowało by mieć coś szybszego.
    Nie gram też dlatego ze nie ma polskiego serwera na XBL tylko zagraniczne więc bana można dostać nawet jak ktoś nic nie ruszał nic w konsoli i gry ma orginalne.
    A jeżeli chodzi o model napędu w konsoli to nie wiem co mam,jak trafie na lite on to się go wymieni.

Głównie nie będę grał przez neta na XBL bo ma radiówkę i to nie za rewelacyjną. :'(

6. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

I sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie, jeśli trafisz na LiteOna a trafisz na pewno (jeśli konsola jest nowa) to jedyną opcją jest wymiana napędu. :)

Wczytywanie...

Poleć forum