microsoft xbox 360 wheel

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Dostałem na przetestowanie przed kupnem oryginalna kiere do xboxa360. Wszystko fajnie mało uzywana itp. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz w tej kierownicy.
Gdy jadę wyścig i wpadne w poslizg czy coś to odczuwam jakby kierownica miała automatyczny powrot do prostej linii. Znaczy sama skręca w przeciwną strone kiedy jade bokiem i musze mocno trzymać żeby tak niebyło, ale i tak nie moge tego driftu utrzymac. Przez to ciężko mi się strasznie gra. I nawet czasem po prostej lini jak lekko skręce to tak jest. W pudle była jakaś płytka( pisało aby włozyć ją do napędu) ale kiedy włożyłem to na niej było tylko demo forzy 2. Kiere testowałem na forzy 4.

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo musze odpowiedziec sprzedającemu czy biore czy nie
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to chyba na wyrost użyłeś słowa mało używana. Jak dla mnie zwyczajnie zepsuta. Ewentualnie może masz jakieś opcje czułości tej kierownicy ? patrzyłeś ? Sprawdź też na tym demie, no i najważniejsze podpytaj sprzedawcę. Jak kierowica na gwarancji to wyślij zapytanie do MS co z tym można zrobić, ale obawiam się że kierownice same z siebie przy dotknięciu lekkim nie skręcają non stop w żadną ze stron i z kierownicy były wyciskane 7 poty poprzez poprzedniego użytkownika, a z tym jak z joystickami za dawnych lat, delikatnie !
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Odkryłem że to force feedback, dopiero gdy go w colin dirt 3 wylaczylem. A może wie ktoś jak wyłączyć force feedback w forzie 4 albo na stałe w kierownicy wyłączyć?
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom