1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft XBOX 360 WIRELESS RECEIVER nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szumo22, Listopad 18, 2013.

1. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Tak jak w temacie. Kontroler nie działa, dioda się nie świeci. Mam go jakoś tak od 1,5 - 2 lata. Wszystko działało dobrze (chociaż raz chyba miałem tak że przestał działać, ale potem znowu działał), aż do dzisiaj. Jeszcze wczoraj działał. Dzisiaj odłączyłem go od laptopa, a po powrocie z uczelni znowu podłączyłem, i na jednym USB nie działał, na drugim też, na trzecim działał, ale że do trzeciego mam zazwyczaj podłączoną podstawkę chłodzącą pod laptopa, to odłączyłem i sprawdziłem jeszcze raz w innych. I tak nie działały. Znowu postanowiłem podłączyć pod trzeci port, ale już nie działało. Sprawdzałem czy porty USB działają i działają normalnie. Następnie posprawdzałem czy kontroler będzie działał jak go podłącze do kompa stacjonarnego, ale też nic.
    Pytanie brzmi czy on się już kompletnie zepsuł, czy jak. Pytam bo może ktoś tak już miał i jakoś rozwiązał problem, lub jak nic się nie da zrobić to kupić nowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli raz podłączyłeś do portu w lapku i działał a następnym razem nie, to albo wtyczka od odbiornika jest uszkodzona albo porty w lapku masz uszkodzone. Spróbuj podłączyć co innego do tych portów np. myszkę, pendrive etc. a ten odbiornik próbować podłączyć na innym kompie / u kolegi, jeżeli nie będzie działał to prawdopodobnie jest uszkodzona wtyczka od kabla lub cały odbiornik.

4. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no napisałem że porty działają, bo i telefon podłączałem do lapka, i podstawkę chłodzącą, i wszystko jest ok. A odbiornik teraz nie działa ani u mnie na lapku, ani u znajomego na lapku, ani na stacjonarnym. Także pewnie jest tak jak mówisz, że albo wtyczka albo odbiornik. Czy opłaca się jakoś grzebać z naprawą tego, czy po prostu lepiej, wygodniej będzie kupić nowy. W końcu to nie kosztuje jakoś masakrycznie dużo, bo z przesyłką na allegro za ok. 50 zł, a na ceneo ok. 60.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli posiadasz jakąś tam wiedzę na temat wymiany wtyczki to możesz coś samemu kombinować, jednak myślę, że koszty takiego odbiornika nie są wielkie i lepiej kupić nowy. Chyba, że masz gwarancję na ten to możesz odesłać i może ci wymienią na nowy.

6. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jakąś tam wiedzę mam, wtyczkę bym wymienił, ale jeżeli cały odbiornik się zepsuł to trochę kicha, bo robota na marne. Gwarancję chyba miało na rok, a poza tym nawet jeżeli na dwa lata to chyba bym paragonu nie znalazł. Także kupię nowy, a ten sobie zostawię i może spróbuję naprawić. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum