1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: Xbox 720? Zapomnijcie, stawiamy na ewolucję

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez radas210, Wrzesień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W zasadzie to niemal od premiery Xboxa 360 ludzie plotkowali o tym, jaki będzie następca tej udanej konsoli Microsoftu. W sieci co jakiś czas pojawiały się sprytnie sfabrykowane zdjęcia, dziwne futurystyczne projekty i inne pogłoski. Ostatnio chociażby ponownie powrócił temat powstania Xboxa 720, który miałby być następcą obecnej generacji Xpudła.

Sam Microsoft zaprzeczył jednak, że coś takiego powstaje, twierdząc, że obecny Xbox absolutnie wystarcza. Ba, Phil Spencer, jeden z pracowników Microsoft Game Studios stwierdził, że ważniejsza od rewolucji jest ewolucja. Stopniowy rozwój konsoli, pozwalający na coraz to nowsze rzeczy. W udzielonym wywiadzie Spencer uznał, że jego firma cały czas dokonuje ważnych zmian, takich jak chociażby całkowicie przebudowany dashboard.

"To nie polega na próbie sprzedaży konsumentom kawałku sprzętu w złym czasie, to polega na stopniowym, ciągłym rozwijaniu platformy" - stwierdził Phil, dodając, że Microsoft na Natalu nie poprzestanie i będzie szukać innych, podobnych rozwiązań mających wzbogacić Xboxa 360. Bez uciekania się do tworzenia nowego Xpudła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czyli za kilka lat inwestuje w dobrego kompa, bo dla mnie jednak grafika ma znaczenie w grach, a jeżeli 360tka pożyje tyle co ps2, a nie doczeka się następcy, to...
    Ja tak nie chce.

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Jak dla mnie to takie warunki odpowiadaja :D Xbox'a mam od poczatku tego roku i nie bylo by milo , gdyby zaraz juz zapowiedziano nowa konsola ,a w nastepnym roku jej premiere. Dajcie pograc na 360 jeszcze przez jakies 3 lata :)

5. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    No! :D mam nadzieje, że to wszystko co napisali to prawda :) Bo tez bym chciał jeszcze pograć na tym xbox 360 ;)

6. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Dla mnie x pożyje tak dlugo jak ps2. Powód? Xbox'a ma masa ludzi, o wiele więcej niż ps3 ( z tego co wyczytalem ) , więc będzie się opłacało robić gry na tą konsolę, nawet jeśli za pare lat będą uboższe graficznie itd.

7. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    dokładnie ;)

8. radas210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niech nawet nie pruboja robic kolejnego xboxa bo wyjdzie im ps3 skomplikowane guwno co nawet sony nie umie rozszyfrowac

9. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chciał bym żeby coś powstało co nie będzie się tak psuło jak aktualna konsola M$ :(

10. tomekf19

tomekf19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam jestem narazie zadowolony z X-klocka:D Moim zdaniem obecna generacja powinna sie utrzymac jeszcze przez 3-4 lata (max 5). Nie ma sensu wdrażać nowych technologi, które tak na dobrą sprawe nie dadzą jakis hiper mega odczuwalnych zmian w rozgrywce czy wygladzie gier. Niech producenci wycisną ostatnie soki z obecnie nam panujących konsol, a za nowe biorą sie dopiero jak bedzie na to odpowiedni poziom technologiczny, kotóry pozwoli na pokazanie naprawde nextgenowej rozgrywki.

11. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak tylko za 2-3 lata przepasc miedzy xboxsem a dobrym piecem bedzie tak ogromna ze nikt juz nie bedzie chciał grac na starym pudle.
    wg mnie w 2011-2012 zobaczymy nowe wcielenie. chyba ze chca super wii zrobic z xboxsa pod koniec jego zycia.... :(

12. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    @up
    Oj nie wiem podobno xbox 360 jeszce długo nie pokaże swoich ostatnich soków... :rolleyes: i że Gry które teraz są na xbox-a to połowa jego mocy ;]

13. michalniusz

michalniusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    EU
    Szkoda, że nie wyjdzie nowa 'odsłona' konsoli, wtedy spadłyby ceny starszych modeli. :D:D

14. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jasne............z 512 mb ramu na pokladzie???? cudów nie ma :(

15. radas210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konsola nie potszebuje tyle ramu co pc bo ona ramy glownie sa do karty graficznej w konsoli

16. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  17. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ale przy 512 sie dławi teraz byle karta graficzna do pecta ma 512 -1024 mb ramu

18. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    dev kit ma 1024
    ale niestety na tym nie pogramy

19. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    krisr77 edytuj posty;)
    napewno wypuszcza cos nowego jak sony wypusci to M$ tez bo przeciez nie bede chcieli byc w tyle;) a zreszta co bedzie to bedzie ja gram i narazie nie narzekam na x

20. tomekf19

tomekf19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tym ze bedzie przepaść to tak nie do końca się zgodzę. Owszem, gry na pc będą wyglądały lepiej ( juz niektore wygladają), ale zauważmy, ze obecnie większosc gier ukazujących się na pc i konsole tworzonych jest na tym samym silniku graficznym i gry na pc są coraz częściej konwersjami z konsoli. Mogą mieć co najwyżej wyzszą rozdzielczosć, bo w teksturach to az takiego duzego skoku jakosciowego moim zdaniem nie będzie ( moze się myle).Ale z drugiej strony za 2-3 lata komputery mogące uciągnąć gry na poziomie konsol będą coraz tańsze, jednak jak ktoś posiada juz konsole to wątpie zeby pakował kase w nowy pc tylko dla lepszej grafiki ( no i imo sterowania w fps). Ludzie poczekają raczej ten rok czy dwa na następną generację i zakupią system na kilka lat niz pc na 2-3 lata.
    Pozdro:)

21. radas210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co ma pamiec do jakosci grafiki powiec mi jaka gra potszebuje 1024mb liczy sie szybkosc pszetwazania danych i inne parametry ja mam karte 256mb pszy pc a gierki co potszebuja 128mb sie tna

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum