1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: Xbox = rozrywka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Czerwiec 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz

Rozrywka, nie gry. Widzicie subtelną różnicę?

Na temat obecnej sytuacji Xboksa oraz jego przyszłości wypowiedział się na oficjalnym blogu Microsoftu Frank X. Shaw. Jego zdaniem konsola giganta z Redmond przez ostatnie dziesięć lat niezwykle się zmieniła (to jest: jako marka, nie urządzenie, bo to akurat oczywiste). I podał przy okazji trochę liczb: 40 procent czasu spędzanego przy Xboksie 360 to czas poświęcany czynnościom nie będącymi graniem (na przykład oglądaniu filmów). Biorąc pod uwagę, że na świecie jest ponad 53 miliony tych konsol: to dużo.

Jaka jest wizja Microsoftu dla Xboksa? Zacytujmy: "Każdy rodzaj rozrywki, jakiego zechcesz. Z ludźmi, na których Ci zależy. W łatwy sposób." Stąd wszystkie inwestycje w Netflix, ESPN, Hulu czy Kinecta.

Szersze rozwinięcie tej wizji mamy zobaczyć już w przyszłym tygodniu, na nadchodzących targach E3. Cóż, nie brzmi to źle - mamy tylko nadzieję, że Microsoft nie zapomni też o tej grupie, dzięki której Xbox stał się tym, czym jest teraz: graczach. Zwłaszcza tych najbardziej zapalonych.

źródło: Microsoft: Xbox = rozrywka

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    szczerze mowiąc,to ja 98% czasu gram, raz na jakis czas wejde na marketplacka sciagnac demo lub obejrzec inside xbox

4. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ja wlasnie 99% ogladam filmy. W gry sporadycznie. Fajnie by bylo, gdyby wprowadzili obsluge mkv

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    To tam da się film obejrzeć? :O U mnie tylko filmy na DVD działały ;)

6. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    Jak masz konto na US to tak :D (chodzi mi o zune)

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja tez przewaznie gram, ale od czasu do czasu jakis film tez sobie obejrze, chociaz jak się ogląda z pendriva to przycina ciągle...

8. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bez jaj. M$ chce po prostu zarabiać kasę nie tylko na graczach, ale także na ludziach którzy poza okazjonalnym graniem lubią obejrzeć film na DVD czy coś zrobić coś innego do czego nadaje się Xbox...

IMO to złe podejście, bo nie kupuje się Mercedesa aby słuchać w nim muzyki. Priorytetem powinni być gracze, i dopóki firma nie przestanie trwonić naszych pieniędzy za abonament XBL na rzeczy z których korzysta jedynie ~40 % użytkowników, to ich usługa traci na znaczeniu.

9. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    nie będzie mkv - bo jest na bazie kodeka wykradzionego M$

10. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko

Tak ale jak wychodzi coś nowego. I się chwali wieloma opcjami to wszyscy bardzo zachwyceni. A jak już się to ma to ludzie płaczą, że przecież konsola jest do grania. Myślę, że nikt nie straci na takich posunięciach ze strony M$. Gracze będą dalej sobie grać. A ludzie, których bardziej interesuje oglądanie filmów itp. będą mieli do tego lepszy dostęp.

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    TVersity - nie wiem, czy ten program jest bardzo znany i popularny ale ja używam go do oglądania filmów na xboxie. Nie trzeba go zgrywać na pendriva, wystarczy mieć film na kompie.

12. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Złe podejście ? pod względem marketingowym bardzo dobre. Coraz mniej jest tkw. "hardcorowych" graczy, którzy klepią przyciski na padzie kilka godzin dziennie. Wyjście z czymś innym do ludzi powiększa grupę odbiorców, co w konsekwencji przynosi zyski. I nie jest to marnotrawienie "naszych" pieniędzy, tylko ich powielanie. Poza tym my tylko korzystamy na tym, bo im Xbox bardziej zarabia na siebie, tym produkt staje się lepszy.

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja w 100% wykorzystuje Xboxa do grania , więc do tego , do czego go kupiłem. Przez te 3 lata od zakupu nawet filmu na niego nie obejrzałem , jedynie muzyki i zdjęć czasem pooglądam...

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Żeby filmy można było trzymać na dysku, to może i bym jakieś oglądał, ale więcej formatów mój tv odpala, więc na x360 tylko grałem :)

15. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Przyznam bez bicia że nie czytałem innych postów, zaczynamy...

Sam w sumie konsoli mało używam do grania, czasem zdarza się że pogram sobie. Ale nie robie tego za często, konsoli używam głównie do kontaktu z znajomymi przez kinect. Jak niema co oglądac w TV, to oglądam filmy na NetFlix - duży wybór. No i do oglądania sportu ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum