1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zachęca - rozgrywka lepsza z Windowsem 10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wszyscy zainteresowani od dzisiaj mogą sprawdzać uroki Windowsa 10. System Microsoftu ma wiele nowych funkcji, niektóre powracają, a inne zniknęły podobno na zawsze. Firma wspomina, że jest to „ostatni system operacyjny”, a teraz będziemy karmieni licznymi łatkami.

Przedstawiciele z Redmond od wielu miesięcy wspominają, że W10 został przygotowany również dla graczy. Szef marki Xbox – Phil Spencer – wprost wspomina, że najnowszy Windows to najlepszy system dla sympatyków elektronicznej rozgrywki.

Dzisiaj pojawił się mały spot przedstawiający aplikację Xbox – Mike Ybarra oraz Major Nelson przedstawiają wszystkie uroki programu, pokazują w jaki sposób możemy rozmawiać z kumplami, łączyć się w grupy i po prostu cieszyć się wielką integracją.

Inżynierowie z amerykańskiej korporacji przez wiele miesięcy pracowali nad przygotowaniem wielkiej rodziny urządzeń – dzięki Windowsowi 10 w prosty sposób podłączymy PC-ta do konsoli oraz będziemy streamować rozgrywkę.

Macie już na swoich komputerach nowy system Microsoftu? Jak wrażenia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nie wiedzieć czemu ja nadal nie mogę zainstalować Win 10 a wpisałem się do darmowej aktualizacji. Mam komunikat że jak będzie dostępna to dadzą znać.

4. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Możesz juz pobrać plik ISO i w ten sposób dokonać aktualizacji lub wymusić aktualizację.

5. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Powiesz może jak wymusić?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

6. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Podbijam pytanie poprzednika, bo u mnie dalej tylko:
    Przechwytywanie.PNG

7. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Shadow1980 i Janusz1505 lubią to.
  8. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    I co jest fajne z tą aplikacją? STREAM? Serio? taka super i potrzebna aplikacja must have? Dla mnie to żenada bo myślałem że jednak będzie można przyszaleć a oprócz pisania wiadomości (z czego i tak sie korzysta raz na miesiac) to nie ma NIC w tej aplikacji... te same opcje działały na telefonie czy tablecie już jakiś czas temu... ;)

Wczytywanie...

Poleć forum