1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft zapowiada dalszy rozwój Xbox One - wielka aktualizacja na początku przyszłego roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ubiegłym tygodniu wszyscy posiadacze Xboksów One pobrali New Xbox One Experience, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec rozwijania urządzenia. Microsoft już teraz wspomina o kolejnych wielkich aktualizacjach.

Amerykanie potrafią dbać o swoje urządzenie. W listopadzie zadebiutował New Xbox One Experience oraz otrzymaliśmy funkcję wstecznej kompatybilności, a przedstawiciele Microsoftu już zapowiadają kolejne aktualizacje.

Na początku warto zaznaczyć, że w kolejnych dwóch miesiącach – grudzień i styczeń – nie powinniśmy oczekiwać wielkich zmian. Mike Ybarra zaznaczył, że w tym czasie inżynierowie z Redmond mają „ustabilizować” pracę urządzenia oraz zapewnić graczom jak największy komfort. Pracownicy będą mogli teraz w spokoju dopracowywać NXOE i małymi krokami przygotowywać kolejne wielkie łatki.

Jednak wolne od ciężkiej pracy nie może trwać wiecznie. Gracze mogą spodziewać się „wielkiej aktualizacji” już w lutym. Ybarra aktualnie nie podaje szczegółów, ale możemy mieć pewność, że korporacja wrzuci na sprzęt przynajmniej jedną nową funkcję.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że na szczycie „listy życzeń” graczy jest włączenie muzyki w tle i podobno pracownicy Microsoftu już rozpoczęli prace nad tym elementem, więc możemy przewidywać, że właśnie ta innowacja trafi do urządzenia na początku przyszłego roku.

Co Wy na to? W moim odczuciu MS w wyśmienity sposób dba o klientów i zainteresowani naprawdę nie mogą narzekać.

exitcosmo i Oski8882 lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trochę wstyd że każą nam czekać aż tyle na takie udogodnienie jak muzyka w tle.

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A mi tam szczerze ta muzyka w tle nie jest potrzebna.Takie coś powinno być od początku.
    Nie wiem gdzie jest ta lista do głosowania ale z chęcią bym na coś zagłosował.
    Mam nieodparte wrażenie że albo świat idzie za szybko do przodu,albo ja w młodym wieku szybko się starzeje ale naprawdę większość tych nowości które oni wprowadzają dla mnie nie są potrzebne,wiaodomo że trzeba ich chwalić za to że się starają ale jakieś cortany,komendy głosowe itp,serio?
    Nie ma nic wspanialszego niż stanie jak duren przed konsolą i wypowiadać "Eksboks proszę włącz się nał" kiedy można to zrobić jednym ruchem palca na konsoli lub padzie,którego prędzej czy później i tak trzeba będzie wziąć do ręki albo pomoc cortany która będzie mi pomagać czy wolę dziś pooglądać azjatki,a może jednak nie.
    Szczerze to wolałbym aby zajeli się szukaniem ulepszeń technicznych,które może uwolniły by trochę zasobów xboxa i przez to dały szansę na trochę więcej pixeli i fps w grach.
    @edit@edit
    Jeżeli była by możliwość to ja bym chciał np większą możliwość modyfikacji motywu konsoli pod siebie oraz dowolne dostosowywanie kawałków,aby np po swojemu je rozprowadzić po ekranie,a nie potrzebne móc wyłączyć.
    Dla mnie motywy to chyba jedyne co na tą chwilę poza usprawnieniami technicznymi bym chciał.
    W sumie to jeszcze lepiej posegregowany sklep,gdzie były by również wyróżnione gry FREE typu pinball gems of war itp.
    Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Listopad 18, 2015
    Oski8882 lubi to.
  5. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    A tak się zapytam kto gra z muzyką w tle? Dla mnie to trochę nie wygodne :x

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1xUP Jak grasz długo w jakoś grę albo ma ona dziadowski soundtrack jak np. FM5 to taka opcja była by zbawienna a nie każdy ma możliwość miksowania kanałów.

2xUP Ooooo tego mi właśnie brakuje możliwości wyłączenia tego czego nie chce np. ostatnio grane bo zaśmieca mi to strasznie ekran.
    Zegarek to kolejna rzecz którą spartolili był duży i czytelny z kanapy łatwo można było sprawdzić która godzina a teraz malutkie nieczytelne to jest. Wywaliłbym też ostatnią aktywność znajomych która mi totalnie zwisa i powiewa, za to lista z punktami GS była dobra bo dawało to pewną rywalizację.

7. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Fajny pomysł z muzyką w tle. Oczywiście tylko w menu konsoli.

8. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie ta ostatnia lista aktywności jest do dupy,ranking miesięczny GS dawał pewną rywalizację i było super.
    Też wolałbym mieć możliwość wywalenia połowy aplikacji z menu głównego że tak określę.
    Co do muzyki w tle,dwa razy w życiu grałem z muzyką w tle... W GTA SA I Hard Truck bo nie wiedziałem gdzie wgrać mp3:-D
    Ja jak gra ma lipny soundtrack to gram bez muzy,zresztą w wyścigowe gry zawsze gram bez muzyki bo lubię słuchać dźwięków silnika...
    Nie wiem co by tam mogli jeszcze wprowadzić,w sumie tak jak pisałem powyżej,brakuje mi wyboru motywów,zmieniających np położenie kafelkow itp.
    Zegarek i bateria powinny być większe to fakt.
    A ma ktoś link do tej listy gdzie można głosy oddawać?

9. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Microsoft zawsze dba o swych klientów , bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje :) Niech tylko poprawią logowanie z konsoli z większą ilością kont , bo czasem kinect widzi mnie a loguje żonę lub córkę ;)

Ostatnia edycja: Listopad 18, 2015
  10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dobrze dobrze , niech udoskonalają to wszystko :)

11. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja czekam na dostęp do internetowych serwisów telewizyjnych - Ipla, Vod player, itp. Bo teraz tylko youtube jest.

12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ooo właśnie obsługa silverlight która jest microsoftu i o dziwo jej nie ma :-D
    Ale niby ma zniknąć ta wtyczka

13. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja jak najbardziej bym chciała tą opcję muzyki w tle, bo grając w taką Forzę Horizon 2 już rzygam tymi wszystkimi kawałkami, bo ileż można tego słuchać. Dźwięki wydawane przez samochód w ogóle mnie nie interesują, bo to bardziej działka dla facetów, a nie kobiet. Mnie takie coś nie jara, zamiast tego wolałabym sobie posłuchać czegoś swojego nie musząc puszczać tego z kompa ;) No listy z GS też mi brakuje, jakoś dawało mi to satysfakcję, a teraz tego nie ma :D

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Uwierz na Ps4 czekają dluzej nie jeszcze więcej rzeczy które my mamy lub które wydają sie byc podstawa. Co do muzyki w tle to będzie to fajnie nie ma to trudno nie specjalnie na to czekam. Za to strasznie ukryli oferty tygodnia i darmowe gry , mogli by to tak jak bylo ustawić by od razu rzucali sie w oczy . By nie tworzyć osobnego tematu orientuje sie ktos kiedy będą aktualizacje do telefonów z Windowsem ?

15. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Jakoś teraz powinna startować dla pierwszych modeli ale od czego zależy kto kiedy dostanie nie wiem ( moze jak z androidem czyli od kraju i od operatora)

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

16. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady. To w zasadzie podstawowa funkcjonalność.
    Dodane powinno zostać jeszcze przed premierą.
    Tylko im się nie chce albo po prostu nie chcą albo ich nie stać.
    Jedno z trzech innej możliwości nie ma.

Proszę zwrócić uwagę na pierwszego xbox-a classic. Oryginalny był do dupy za to przerobiony
    czytał każdy rodziaj VIDEO i AUDIO łącznie z FLAC i filmami których nawet na PC nie dało się odpalić.

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Szkoda że Sony wrzuciło Spotify do PlayStation 4, bo fajnie by było mieć tą aplikacje na Xboxie. A znając branżę, Spotify na PS4 jest pewnie na wyłączność.

18. sszemer

sszemer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja poprosze spotify, netflix i facebook + twitter i moge wyrzucic kompa :p

19. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Do telefonów ładują te rzeczy , i zaczynają ładować do telewizorów , po co? Niech oszczędzą konsole.

20. jarecki1

jarecki1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przydalyby się napisy w przypadku odtwarzania mkv

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym poprosił, żeby W KOŃCU wykrywało smartfony i można było z nich odtwarzać multimedia.

Wczytywanie...

Poleć forum