1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zapowiada konferencję na gamescomie - będą hity!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft zapowiada konferencję na gamescomie - będą hity!
    Amerykańska korporacja już przygotowuje się do wielkiej imprezy w Kolonii. Przedstawiciele Microsoftu zapowiadają wiele atrakcji i przedstawiają produkcje, które zobaczymy w Niemczech. Przygotujcie się na sporo wyśmienitych gier!
    Microsoft już wcześniej zapowiedział swoje przybycie do Kolonii. Jest to znacząca informacja, ponieważ musimy pamiętać, że z tej imprezy zrezygnowało Sony – Japończycy nie pojawią się na gamescom 2015.

Amerykanie wiedzą, że w tej sytuacji mogą podbić serca graczy ze Starego Kontynentu i przywiozą na imprezę genialne produkcje. Tak prezentuje się wstępny line-up:

• Scalebound
    • Quantum Break
    • Crackdown (2016)
    • Halo 5: Guardians
    • Forza Motorsport 6
    • Rise of the Tomb Raider
    Konferencja giganta odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 16:00. Na wydarzeniu na pewno zobaczymy prezentacje wspomnianych wcześniej gier i... Może Microsoft zaskoczy nas kolejny raz ujawniając nowe dzieła? Liczę na to!

Major Nelson potwierdził, że gracze będą mogli sprawdzać nadchodzące tytuły (m.in. wspomniane wcześniej) od 5 do 9 sierpnia na specjalnych standach. Firma zorganizuje również Xbox FanFest, ale szczegóły poznamy dopiero w późniejszym terminie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ojj tak. Nie żebym kłamał ale bardzo czekam na:
    Quantum Break (jestem ciekaw tej gry)
    Crackdown (kocham tą serię z X360)
    Forza 6 (nie trzeba komentować :D)
    Tomb Raider (komentarz też zbędny).

Jedynie co to Halo zbytnio mnie nie rusza. Jakoś gierka do mnie mega nie przemawia. Ale Destiny powoli zmienia moje odczucie co do tego uniwersum :). Więc może kiedyś nadrobię całą serię :D

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ciekawi mnie Crackdown 2016 w pierwszą cześć grałem godzinami, dwójka mnie nie porwała liznąłem tytuł i tyle ale to już były inne czasy. TR już pokazali, FM6 także QB też.

Wczytywanie...

Poleć forum