Microsoft zapowiada: „Mamy rok 2017, rok Project Scorpio”. Szykujcie się na bestię

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Amerykańska korporacja przygotowuje się na wystrzeliwanie konkretnych dział. W tym roku zobaczymy nową konsolę Microsoftu, która zadebiutuje na rynku w okolicach grudnia, więc Aaron Greenberg postanowił zapowiedzieć „Rok Projectu Scorpio”.

Jestem pewien, że w marcu wielu graczy będzie mówić niemal wyłącznie o Nintendo Switch, ale Microsoft nie przejmuje się premierą konsoli Nintendo. Firma musi przygotowywać się na własną prezentację, która zapewne odbędzie się na tegorocznym E3. Urządzenie trafi na półki sklepowe do końca grudnia, więc możemy mieć pewność, że wkrótce będziemy dosłownie zasypywani kolejnymi konkretami dotyczącymi Projectu Scorpio.

Właśnie z tego powodu Aaron Greenberg – szef marketingu gier Microsoftu – opublikował bardzo znaczącą wiadomość:

„Mamy rok 2017, rok Project Scorpio. Jesteś gotowy na bestię!?”
Trudno oczywiście przewidzieć, jak będą wyglądać następne miesiące, ale w dobie licznych ekskluzywnych produkcji wędrujących na rodzinę PlayStation 4, możemy oczekiwać, że Microsoft będzie systematycznie przypominał o „bestii”, a jednocześnie promował własne, ekskluzywne smakołyki.


 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem na tą konsolę tak nahypowany że masakra... w końcu M$ będzie na czele, i to mam nadzieję że MOCNO na czele. Na konsolę pewnie nie będę miał kasy ale w sumie jak by była okazja to będę się starał ją brać, czuje że to będzie miazga :D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Oby to naprawdę była bestia.
 

Velthar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajnie by było oddać im obecną wersje Xone i dopłacić do Scorpio.
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
czekam i czekam może w końcu się doczekam tej konsoli scorpio :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja co miesiąc już odkładam sobie po 100 zł wiec do grudnia akurat będe mieć na nową konsole, czekam na nią :D
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Oby to naprawdę była bestia.
i będzie
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"w dobie licznych ekskluzywnych produkcji wędrujących na rodzinę PlayStation 4"
O jakich exclusive on mówi?
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ja co miesiąc już odkładam sobie po 100 zł wiec do grudnia akurat będe mieć na nową konsole, czekam na nią :D
hehe to chyba odkladasz ale od stycznia tamtego roku bo jak ten to wychodzi 1200:) a raczej na mniej jak 2500 nie ma co liczyc obstawiam 3000
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jestem na tą konsolę tak nahypowany że masakra... w końcu M$ będzie na czele, i to mam nadzieję że MOCNO na czele. Na konsolę pewnie nie będę miał kasy ale w sumie jak by była okazja to będę się starał ją brać, czuje że to będzie miazga :D
Nie ma się co napalać bo konkurencja nie śpi, Scorpio ''ma'' mizdrzyć Ps4 PRO ale kiedyś tam wyjdzie Ps5 i Scorpio zmiażdży, później wyjdzie kolejny Xbox, kolejne PS i koło się kręci a nasze portfele pustoszeją.

A tak naprawdę to Xbox ciągle jest kopany przez gry na wyłączność u sony.

Problem ze Scorpio jest taki że zachowując kompatybilność z XO prawdopodobnie będzie mięć ten sam ,,tabletowy'' procesor* a te całe TF to głównie rozbudowana grafika czyli to samo co z PS4 PRO

*APU


>>>>

Moim skromnym marzeniem jest Xbox z I5 4/5gen. + GTX1060 + SSD 256GB pod system z inteligentnym trybem cache dla gier.

Taki zestaw kosztowałby za 3 kloce ale gry w 1080p 60fps to by był standard a 4K w 30fps by nie było problemem.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma co srać żarem w ciągu roku jeszcze wszystko może się zmienić.

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zapowiedzi, zapowiedzi a jak zwykle... pożyjemy - zobaczymy. Najważniejsze żeby gry były dobre, bo jak gra ..ujowa to i 12K nie pomoże :)
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znowu się chwala a wyjdzie jak z łoniakiem.
Moim skromnym zdaniem (bo już nie wierzę w żadne zapewnienia Microsoftu) to tak czy siak Sony ich zje na śniadanie:)

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Raczej to nie będzie rok scorpio bo jezeli ma byc w grudniu to predzej 2018 oby nie dali dupy bardzo czekam na skorupiaka więc kasa już odłożona
 

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
„Mamy rok 2017, rok Project Scorpio.W końcu Fallout 4 bez spadków FPS'ów"
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie by było oddać im obecną wersje Xone i dopłacić do Scorpio.
A może frytki do tego :)?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
"w dobie licznych ekskluzywnych produkcji wędrujących na rodzinę PlayStation 4"
O jakich exclusive on mówi?
O takich jakich niema xbox one :) A sory Xbox one niema żadnych [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie no, konsola powinna być porządna. Napewno jest w tym trochę racji bo to jest ciągnące się kółko i wielki chwyt markentingowy. No cóż, nie nadążymy za technologią. Ja napenwo nie kupię konsoli od razu w tym roku, natomiast w 2018 tak. Jeszcze będzie drugi wydatek i to nowy telewizor z 4K.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Sam czekam na tą konsolę, owszem pewnie będzie "bestia" byle nie wyszło z tym tak że wszystkie gry będą identycznie wyglądały jak na ONE, a tylko kilka gier w roku dostaniemy od samego MS które będą czerpały powera z tej konsoli...
Zresztą MS pisał już o tym że studia które będą chciały to wykorzystają całą moc konsoli, a jak się domyślam mało komu będzie się chciało robić 2 wydania tej samej gry bo i tak pieniędzy więcej za to nie zarobią więc oleją to.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Czyli w końcu zmienię generacje hehe. W zależności od cen albo xo s albo ps jak ceny będą zaporowe: )
 

Do góry Bottom